Новите ни козметични похождения - 78

  • 163 041
  • 722
  •   1
Отговори
# 690
# 691
  • София
  • Мнения: 3 904

Купих същата спирала, но в бледо лилаво. Peace

# 692
  • София
  • Мнения: 4 799
Charlotte Tilbury Instant Look in a Palette Beauty Glow



# 693
  • Мнения: 460
Парфюмчето и на мен ми е любимо.

# 694
  • Мнения: 5

Придава ли обем, какви са отзивите за спиралата?

# 695
  • Sofia
  • Мнения: 2 502
Писах в темата за спиралите  Peace

# 696
  • София
  • Мнения: 3 904
Скрит текст:
Придава ли обем, какви са отзивите за спиралата?

Аз ще отговоря тук.Харесва ми цвета.От един пласт постигам прекрасна извивка на миглите, от два пласта видимо лилаво и може да се каже някакъв обем.Ако тази спирала беше с несиликонова четка, със сигурност бих била много, много по-щастлива.Ще я ползвам лятото, защото обичам спирала различна от черна. Peace

# 697
  • Бургас / София
  • Мнения: 1 206

# 698
# 699
  • sofiq
  • Мнения: 1 582




- за детето ,очарована съм,след 3 дни на басейн от 10 до 19ч.-тези часове изкарва детето във водата и около басейна на слънце с изключение на час-два около обяд,няма дори разлика при банския,само лек тен на ременете

# 700
# 701
  • София-Младост
  • Мнения: 23 385
Молив за вежди



Последна редакция: пн, 03 юли 2017, 14:00 от Ала-Бала

# 702
  • На ръба..
  • Мнения: 2 130
За мое огромно съжаление Апивита спира вноса в България и така любимата ми пяна за лице не успях никъде да я намеря. Препоръчаха ми този измивен гел на Vichy, приближавал се бил до ефекта от Апивитата, но не е подходящ за околоочната зона. Засега само пробван.

# 703
# 704
  • Мнения: 5
Скрит текст:
Придава ли обем, какви са отзивите за спиралата?

Аз ще отговоря тук.Харесва ми цвета.От един пласт постигам прекрасна извивка на миглите, от два пласта видимо лилаво и може да се каже някакъв обем.Ако тази спирала беше с несиликонова четка, със сигурност бих била много, много по-щастлива.Ще я ползвам лятото, защото обичам спирала различна от черна. Peace

Благодаря!  bouquet
И мен точно силиконовата четка ме спира да си я купя.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт