Движение Free bleeding

  • 15 477
  • 168
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 17 592

Или може би живеят свободно в баните си в тези периоди... и никой друг не се къпе.

# 16
  • Мнения: 15 960
Или са покрили всичко с найлони.

# 17
  • София
  • Мнения: 62 595
обикновено такива движения си имат и наръчник с най-често задаваните въпроси и отговори, такаче сигурно някъде в мрежата има инструкции за справяне с рраките и петната от кръв в ежедневието.

# 18
  • Мнения: 46 526
Сега чакаме следваща вълна, на свободните сополи примерно.

обикновено такива движения си имат и наръчник с най-често задаваните въпроси и отговори, такаче сигурно някъде в мрежата има инструкции за справяне с рраките и петната от кръв в ежедневието.
Кръв се маха много лесно, минахме възрастта на големите пребивания по очи, но не помня някога да съм махала кръв с препарат, просто пускам в пералнята.

# 19
  • София
  • Мнения: 62 595
ааа, сополите отдавна са освободени да текат.

# 20
  • Мнения: 7 325
Погледнах из нета. Не е това, което си помислих. Идеята е да се контролират мускулите така, че да не пропускат. Цапа, но не тече. Т.е събира се вътре и се пуска в батера. Не мога да си го представя, но може и да е възможно.

# 21
  • София
  • Мнения: 62 595
Баси, контролират, контролират, ама една крачка и потече! Гусно ми е само като си го представя. Нямат си друга работа и само глупости измислят. Както казват руснаците, "у каждого свои тараканы в голове".

# 22
  • Мнения: 15 960
Защо ми трябваше да погледна в Гугъл.  Stop Някаква тичала така на маратон, за да подкрепи сестрите, които нямат достъп до превръзки и тампони. Ами те тези сестри едва ли ходят и на работа, сигурно си лежат в колибата.

# 23
  • Мнения: 7 325
И тези в колибите едва ли си кървят на воля. Гледах едно време предаване, в което пращат двойки от града за около месец да живеят с екстремни племена. Не видях окървавени. Та каузата на тази с маратона е поредната изгъзица на новите феминиски, дето се чудят с какво да привлекат внимание.

# 24
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Да им имам логиката на радетелките Laughing Далеч по-лесно  е да си сложиш тампон, вместо да си контролираш мускулите да не тече.

# 25
  • Мнения: X
Изобщо не става въпрос за трениране на мускули... Носят специални гащи и понякога черни панталони.  Идеята била жените "да не се срамуват и да не се чувстват като неудачници, ако избият петна по чатала на дрехата."

Много ми беше интересно колко страници с разсъждения ще се изпишат преди на някого да му хрумне да драсне две думи в Гугъл, след като очевидно не могат да си ходят просто ей така и кървящи.
Ето инфо в Уикипедия. Движението искало да се осигурят безплатни продукти - тампони и превръзки в училищата.
Тук има от специалните гащи.
Тук някаква мадама обяснява, че си ги пере на ръка.

За мен са малко екстремни. Аз не обичам дебели гащи, а петната не мога да ги приема в никакъв случай. Предпочитам нещо, което се сменя често.

# 26
  • Мнения: 1 485
Не пише, че целта на движението е била да се осигурят тампони и превръзки в училищата. По-скоро това е следствие от движението, защото, нали, на кого му се гледат кървави петна... Има и хора, на които им прилашава от гледката на кръв.

# 27
  • Мнения: 3 371
Психиатриите ги позатвориха, та нормално е плъзнат всякакви откачалки и да се формират в групи и течения.

Това с кърменето ми е повече от гнусно. Изобщо не виждам връзка   първолак - кърмаче. Дали го кърми и в междучасията? Другите деца не се ли травмират от факта, че седят ненакърмени newsm78

# 28
  • Мнения: 7 325
Изобщо не става въпрос за трениране на мускули...

Така ли?

"Otro de los métodos es el de aprender a controlar el flujo de la menstruación. "A la práctica es una técnica muy similar a la de los ejercicios Kegel", dice la psicóloga y sexóloga Montse Iserte. Se trata de provocar contracciones en el músculo pubocoxígeo con el fin de fortalecer el suelo pélvico. "Una vez tienes los músculos trabajados es mucho más sencillo lograr aguantar y expulsar tu regla cuando vas al baño"."

В същата сатия се обяснява и за използването на въпросните гащи Cocoro и превръзки/тампони от памук. Та както казах не е точно това, което си помислих в началото. За мен е поредната екцентричност наблягаща върху нещо натурално.

# 29
  • Мнения: X
Радвам се, че ви подтикнах да потърсите информация в нета преди да пишете във форума. Hug

Общи условия

Активация на акаунт