Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 61 - април 2017

  • 136 689
  • 2 463
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 221
Благодаря

# 331
  • Мнения: 5 682
От снощи и аз печеля кафе от Престиж. Имах едно участие само - късмет. И то ги цъках бележките едвам, едвам.
Чакам тениска от Скитълс, бири от Каменица и един дънкер. За бирата не бях разбрала, че я печеля, те ме уведомиха по e-mail, че съм спечелила на 20.03.

# 332
  • Мнения: 14 804
Току що ходих до магазина ,нямаха Куинс,но взех още 5 Фафли.  Blush Уж нямаше повече да купувам,ноо си ги изядох,та викам да се запася.  Laughing

# 333
  • София
  • Мнения: 905
Донесоха ми чашата от Орео, така че вече нищо не чакам  Laughing

Трябва пак да играя за нещо значи Simple Smile

# 334
  • София
  • Мнения: 9 850
Спечелих 2 значки от Кока Кола, в магазина казали на МП, че е от 14.04. играта newsm78
Не че ми е зор за значките, но искам да знам кога да регистрирам кодовете Simple Smile

# 335
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Здравейте!

 Много пишете, не успявам да прочета всичко, а и май няма да опитам, защото наистина е много.

 Не знам дали назад е писано, че има награди с триене на скреч карта от бонбони m&m`s. Днеис ги видях в магазин от верига СВА и взех едно пакетче. Спечелих часовник.  Simple Smile Може да се спечели и топка. Нямаха награди в магазина, но си пазя картата и бележката и ще ходя да си взема часовника, когато доставят наградите. Интересното е, че днес синът ми има рожден ден и иска да има часовник.  Grinning Събира пари, както той се изразява, за да си избере какъвто иска. Е, сега най-вероятно ще му връча и един пластмасов. Дали някой от вас знае как изглеждат часовниците?

 Късмет в игрите ви пожелавам!  Hug

# 336
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
не мога до повярвам,
най-накрая спечелих нещо-Честито! Печелиш комплект бутилки x 4 бр. от играта “Довърши историята с приятели “
Счупих каръка!

Късмет на всички  Flowers Four Leaf Clover

# 337
  • София
  • Мнения: 9 850
Взех си част от наградите от Орео. 3 дънкъра и две чаши. Но последния дънкър, който първо искаха да доставят, го няма. Надписала съм кодовете и знам, че точно него не са го дали на МП. Нямало други награди. Странно. Не ми е за пластмасовата "лъжичка", но... На всяка награда има лепната бележка с моето име, адрес и кода на опаковката.

# 338
  • при късмета
  • Мнения: 24 015
Голяма съм шматка. Ходих специално до кауфланд за бонбони, преди да взема детето. Прибрах се, аха да регистрирам бележката и гледам, че съм взела 2 пакетчета скитълс, вместо ММ  ooooh!

# 339
  • Русе
  • Мнения: 2 607
Здравейте!

 Много пишете, не успявам да прочета всичко, а и май няма да опитам, защото наистина е много.

 Не знам дали назад е писано, че има награди с триене на скреч карта от бонбони m&m`s. Днеис ги видях в магазин от верига СВА и взех едно пакетче. Спечелих часовник.  Simple Smile Може да се спечели и топка. Нямаха награди в магазина, но си пазя картата и бележката и ще ходя да си взема часовника, когато доставят наградите. Интересното е, че днес синът ми има рожден ден и иска да има часовник.  Grinning Събира пари, както той се изразява, за да си избере какъвто иска. Е, сега най-вероятно ще му връча и един пластмасов. Дали някой от вас знае как изглеждат часовниците?
Ако знаех как се качва снимка ....ако искаш мога във фейса newsm78

 Късмет в игрите ви пожелавам!  Hug

# 340
  • Мнения: 1 134
Тези дни ме нямаше и едвам ви изчетох - кога изписахте 20 страници?  Shocked
Ето една игра с покупка на Рекс - https://www.rexpromo.bg/
Скрит текст:


Благодаря мислих че тази игра е само за ЛИЛИ.  Laughing

# 341
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
cvete7575, благодаря, че искаш да покажеш.  Hug Снимката на реален часовник ли е, или на илюстративен? Защото аз видях какъв е показан на рекламната картинка. Но той в реалност може да не е точно такъв. Ако имаш истинска снимка, прати във фейса, но иначе не искам да те занимавам.  Hug

# 342
  • Мнения: 10 874
И все пак доста хора не знаят как да качат снимка, така че препоръчвам тази тема, много хубаво и подробно е обяснено. Hug

# 343
  • София
  • Мнения: 22 984
И аз отсъствах, много сте писали.  Simple Smile

Днес ми пристигна чашата от орео и дънкеа, чашата е леко дефектна, но не ми се занимава и така ще я ползвам...

Вчера получих мейл, че съм спечелила Комплект за  почистване от седмичната томбола на Циф и Доместос.  Simple Smile

# 344
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Каква е тази игра?

Общи условия

Активация на акаунт