Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 61 - април 2017

  • 136 584
  • 2 463
  •   1
Отговори
# 390
  • Пловдив
  • Мнения: 2 391
Аз имам подобна халба на Каменица. Есента я спечелих, като тази най-вляво ми е :

# 391
  • Мнения: 3 546
Много са хубави халбите. Колко са големи? Само във Фантастико ли ще е играта?
Не съм от София, пък много ми харесват.

# 392
  • Мнения: 2 612
Ami da, с 3 различни имена, мейли и телефони и ми изписа на всички, че участвам в тегленето. Така, че пробвай Simple Smile

# 393
  • Мнения: 1 329
НА Теди искат ли печелившите кодове? Сокчетата кутийките ли да пазя?

# 394
  • Мнения: 3 546
Представям си как куриера има да разнася 3,4,5 куфара и си мъкне чувала с шишета и опаковки от сокчета.  Joy Но това си е в правилата. Реших и аз да играя за куфар, при мен стикерите нямат отлепяне, направо се късат.

# 395
  • Мнения: 667
Спазвайте грамажа и последователноста на хлебопекарните и ще се получи.Аз снощи правих козунах и стана перфектен.Ако някой иска снимка да ми пиши на лични Simple Smile

# 396
  • София
  • Мнения: 1 361
НА Теди искат ли печелившите кодове? Сокчетата кутийките ли да пазя?
6. Всеки участник трябва да запази до края на промоцията стикера/етикета с промоционалния код, вписан върху него и регистриран от участника на сайта www.tedi.bg или от FB приложението на играта на адрес www.facebook.com/bgtedi. При предоставяне на награда на участник организаторът има право да изиска стикерите/етикетите на всички продукти с кодове, вписани от участника на сайта www.tedi.bg или от FB приложението на играта на адрес www.facebook.com/bgtedi. В тези случаи предоставянето на оригиналните кодове се счита за съществено условие за получаване на някоя от наградите във връзка с промоцията.

# 397
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
На Теди ми харесах куфарът, но дъщеря ми не ги харесва техните сокове, така че няма да участвам.

Ami da, с 3 различни имена, мейли и телефони и ми изписа на всички, че участвам в тегленето. Така, че пробвай Simple Smile
Значи шанса ще е минимален, всеки ако регистрира с една касова бележка цялото си семейство....
Регистрирала съм само брат ми, имам две бележки, дано извадя късмет за хавлиената кърпа.

# 398
  • Мнения: 1 437
На М&М ще се предава бележката на куриера или поне така пише в правилата, така че даже и да спечелиш 5 награди с една бележка ще вземеш само 1  Peace

# 399
  • София
  • Мнения: 452
На Теди ми харесах куфарът, но дъщеря ми не ги харесва техните сокове, така че няма да участвам.

Ami da, с 3 различни имена, мейли и телефони и ми изписа на всички, че участвам в тегленето. Така, че пробвай Simple Smile
Значи шанса ще е минимален, всеки ако регистрира с една касова бележка цялото си семейство....
Регистрирала съм само брат ми, имам две бележки, дано извадя късмет за хавлиената кърпа.

Да навярно е така!!! Sad
И даже не знаят за какво участват!!!
Просто да спечелят нещо и евентуално да го пуснат в OLX.
Не се заяждам просто коментирам нередности според мен newsm78

# 400
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
В никакъв случай не се заяждам и аз, просто си пишем.

Вярно е, че ги има такива хора, което за мен е странно, излишно губене на време, вместо да играят за удоволствие.... Смеехме се в не знам коя поред тема, че уж сме вманиачени, това нашето, ако е мания, тяхното какво е...... Peace

# 401
  • Мнения: 2 612
Всеки може да си изкаже мнението, аз просто отбелязвам, че става с 1 бележка няколко пъти. Далеч съм от мисълта, че бих спечелила 5 награди. Лично аз се зарибих напоследък и ми е готино да печеля, каквото и да е. Все имам на кого да го дам, а като дам на някого нещо от награди и като каже, че е спечелено и хората много се радват. Специално за бонбоните, ми е пределно ясно че една награда ще се вземе с една бележка, но так шанса ми се увеличава за евентуална награда, която наистина не знаех каква е, но ми е все тая за наградата. Мога да си купя и хавлия и топка, но просто ми е готино, ако съм го спечелила. А относно продажбите в олх и базар, всеки си преценя какво да прави с наградите. Лично на мен ми е смешно да се продават примерно тези миксерчета от Якобс и Престиж, ама явно има хора, които са "опряли" до 3-4 лв

# 402
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
И тях ли ги продават? Joy Joy

Аз играя за хавлия, не че ако спечеля топка ще я върна, има на кого да я дам, но бих искала хавлия.

Всеки е свободен да изрази личното си мнение, разбира се. Peace Hug

# 403
  • Мнения: 2 612
И тях ли ги продават? Joy Joy

Аз играя за хавлия, не че ако спечеля топка ще я върна, има на кого да я дам, но бих искала хавлия.

Всеки е свободен да изрази личното си мнение, разбира се. Peace Hug
Абсолютно Simple Smile
Да по 4лв във фейсбук групите, моя приятелка искаше да си поръчва,ама се отказа, че доставката е колкото миксерчето. Като ми показа реално миксера,оказа се този от лятото, и й подарих моя. Каза, че бил супер Simple Smile
Може сега и бирите от Каменица някой да вземе да продава  Grinning Laughing Grinning Laughing

# 404
  • Мнения: 36 484
Вчера ми се обадиха, че печеля ваучер за 50 лв от Зева, обаче не смея да се похваля. Впоследствие видях, че снимката на бележката, която пратих е с отрязани дата и час - да не стане проблем. Бележката е наред - мога да им изпратя нова снимка или да намеря скенер отнякъде, но чакам да се свържат с мен, да ми кажат дали и така са я приели. Освен това на влажната тоалетна хартия пише, че е неароматизирана, а тя всъщност е с аромат на лайка - така е била въведен баркодът в компютъра на магазина, изглежда.

Хубава награда е, дано да я пратят скоро и да не стане проблем  Blush

Днес си взех две кутии 3 в 1 на Якобс с бонус термочаша, за 6 лв от Била. Все още не мога да намеря Сникерс.

Видяхте ли на фейсбук страницата на Линд - освен снимки на колата, пак ще има търсене на заека.
Laughing Аз го намерих миналата година - мисля сега да уговоря някой приятел или роднина да го търсим, тъй като ми е забавно. Не е въпросът в наградата - винаги мога да си я купя, самата игра ми харесва  Sunglasses


Чудя се дали кърпите на M&M са големи или са по-скоро кухненски? Обичам големи брандирани хавлии, бих играла за повече от една  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт