Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 61 - април 2017

  • 136 732
  • 2 463
  •   1
Отговори
# 1 725
  • Сандански
  • Мнения: 1 697
В Била имаше сокове с кодове Куинс.
В нашата Билла няма от тези видове стъклените, което е странно обаче...

# 1 726
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694
Нищо не губиш. Peace Пробвах с един код и не мисля скоро да купувам пак.
Малко е като количество и сока е доста блудкав.
Има време до края и при вас ще пуснат от промо бутилките.

# 1 727
  • Мнения: 1 437
Виж на хладилния щанд, не в хладилниците, не и при топлата бира, вода, сокове... Надявам се да ме разбра. И аз мислех че в нашата няма, даже питах служителка и тя ми каза, че няма, но след няколко дена ги открих  Peace

# 1 728
  • Сандански
  • Мнения: 1 697
Виж на хладилния щанд, не в хладилниците, не и при топлата бира, вода, сокове... Надявам се да ме разбра. И аз мислех че в нашата няма, даже питах служителка и тя ми каза, че няма, но след няколко дена ги открих  Peace
Ще поогледам пак.  Hug

# 1 729
  • Мнения: 982
Както чета условията на Ментина кодовете са с натрупване. Ако искаш хавлия и регистрираш четири кода може да те изтеглят за тонколонка и трябва да вкараш още един код, за да участваш в следващите тегления.

# 1 730
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 526
Не съм чела правилата, но аз ще регистрирам две опаковки за първото теглене, но ако е с натрупване ще е гадно, искам само хавлия, колонки не ми трябват.

# 1 731
  • Мнения: 282
Днес ми доставиха топката от Сникърс .Много са бързи .
https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t34.0-12/17974576_1354392 … 3&oe=58FBEF21

# 1 732
  • Сандански
  • Мнения: 1 697
ЛОЛ... кой ги разнася

# 1 733
  • Мнения: 282
Разнася ги Beeline същата куриерска фирма  която ми достави чашата от Twix .

# 1 734
  • Мнения: 872
Здравейте , включвам се да се оплача.Искам да изкажа пълното си разочарование от играта на Теди.Събрахме стикери за куфар .Днес поръчвам куфар , а ми потвърждават спален комплект ,Позвъних веднага на посочените телефони , от където ми казаха че трябвало да пиша email.Отговора на emaila беше "нищо не можем да направим , продължавайте да събирате за куфар".Такива били правилата , при техническа грешка , отговорността е на потребителя !!!!!??????Пълна измама.Разбирам аз да съм се объркала и да съм поръчала по погрешка спален комплект , но не съм .Сайта незнайно защо си го потвърди сам.Детето е супер разочаровано защото чака куфара за да ходи с него на екскурзия .Сам каза че повече но кога няма да пие Теди ,дори тръгна да изхвърля плюшеното Теди и часовника който има Sad

# 1 735
  • при късмета
  • Мнения: 24 051
Здравейте , включвам се да се оплача.Искам да изкажа пълното си разочарование от играта на Теди.Събрахме стикери за куфар .Днес поръчвам куфар , а ми потвърждават спален комплект ,Позвъних веднага на посочените телефони , от където ми казаха че трябвало да пиша email.Отговора на emaila беше "нищо не можем да направим , продължавайте да събирате за куфар".Такива били правилата , при техническа грешка , отговорността е на потребителя !!!!!??????Пълна измама.Разбирам аз да съм се объркала и да съм поръчала по погрешка спален комплект , но не съм .Сайта незнайно защо си го потвърди сам.Детето е супер разочаровано защото чака куфара за да ходи с него на екскурзия .Сам каза че повече но кога няма да пие Теди ,дори тръгна да изхвърля плюшеното Теди и часовника който има Sad
Освен да опиташ с КЗП не знам какво друго да ти предложа. Не, че ще стане, но поне ще ги проверят наистина. Не може за технически грешки вината да е в потребителя

# 1 736
  • Мнения: 872
Май наистина ще взема да им напиша !

# 1 737
  • Мнения: 10 874
villygdr #Crazy
Не разбирам, заявила си куфар и е пишело, че поръчваш куфар, но в SMS-а пише спален комплект, така ли? Shocked Ако е така, подай жалба в КЗП, играта е с покупка. Каква вина имаш ти за техническата им грешка?! ooooh! Но не знам имаш ли доказателство, че си поръчала куфар. Thinking Аз онзи ден поръчах един, но нямах никакъв проблем - и в сайта, и в SMS-а, който получих, си пише, че е куфар.

# 1 738
  • Мнения: 1 015
Аз се бях оплакала че не мога да вляза в профила на теди..звъннах им бързо реагираха ...сега остава да съберем точките .ние искаме часовник ...ако има време ще съберем и за раничка ...АЗ също днес не намерих сокове куинс в била ..но пък си взех ментина ,много ми харесха с боровинките

# 1 739
  • Мнения: 7 291
Аз пък още не мога да намеря куйнс със кодове, но и гадното е, че кодовете не се натрупват за тегления както при Престиж  Crossing Arms
Виж във Фантастико.При нас нямаше никакви вчера и днес преди обяд,а сега вече имаше 3вида,от които динята и кактуса бяха с код.

Общи условия

Активация на акаунт