Лидл 102 - Великденско- пролетна /01.04- 01.05/

  • 163 741
  • 1 318
  •   1
Отговори
# 1 275
  • Мнения: 5 147
Купих тиган от 28см, но сега го сравнявам с моите тефал и имам един от аико на ело. На лидълския дъното му е по-малко, по-скосен надолу е и площа му за готвене е по-малка. Май ще го връщам. ooooh! ooooh!

# 1 276
  • Мнения: 1 811
Купих тиган от 28см, но сега го сравнявам с моите тефал и имам един от аико на ело. На лидълския дъното му е по-малко, по-скосен надолу е и площа му за готвене е по-малка. Май ще го връщам. ooooh! ooooh!
Ама лепне ли?

# 1 277
  • Мнения: 5 147
Не съм го изпробвала, мисля да го връщам непокътнат, че знам ли ги да не се заядат за нещо

# 1 278
  • Бургас
  • Мнения: 749
Купих тиган от 28см, но сега го сравнявам с моите тефал и имам един от аико на ело. На лидълския дъното му е по-малко, по-скосен надолу е и площа му за готвене е по-малка. Май ще го връщам. ooooh! ooooh!
И аз за тиган отидох, но като го видях се отказах по същите причини. Е, прибрах се с блендер!

# 1 279
  • София
  • Мнения: 1 686
Взехме индукционен котлон за терасата, довечера ще тествам и ще докладвам.
Цветните ножове купих два, помислих, че са керамични Joy

# 1 280
  • Мнения: 643
Някой да си спомня паелята не беше ли в иберийската седмица? Аз ли се бъркам? Много я харесваме.

# 1 281
  • Мнения: 65
Някой да е загледал мъжките кецове от днес?  Laughing

# 1 282
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Мммм, чоризото е много хубаво. А със сиренето Телиаки върви страхотно. Водих кратка вътрешна борба дали ми се дават 12 лв. за 600 гр. сирене, ама скръндзата в мен бързо я изгуби  Mr. Green Не съжалявам, много е вкусно.

Мъжките кецове ми се видяха хубави, ама само им хвърлих един поглед преминавайки, не съм ги разглеждала.

# 1 283
  • софия
  • Мнения: 25 749
За втори път правих пица в тавичките на стойка, които имам от първо пускане преди не помня колко години. Трети няма да има. Като я направя в тава става 2 пъти по-бързо. С тази стойка не знам колко пъти разместих, за да се опече и отгоре, и отдолу. Тавички са много удобни, но не се събират поне *2 заедно на решетката на фурната. И не е от фурната. Пека на вентилатор. Това е втора фурна, в която се получава по един и същи начин, т.е. трябва да сменям местата. Харесваме да има приятна зачервена коричка отгоре и долу, а не бледо тесто.

# 1 284
  • Мнения: 441
На мен като по поръчка тази сутрин ми се скапа кухненската везна Mr. Green Как да не си купя нова шаренка от Лидл  hahaha Mr. Green

# 1 285
  • shumen
  • Мнения: 18 186
Кецовете от кои номера започват и освен мъжки има ли и дамски?

# 1 286
  • София
  • Мнения: 3 611
Кецовете от кои номера започват и освен мъжки има ли и дамски?
http://www.lidl.bg/bg/513.htm?action=showDetail&id=59730
Няма дамски.

# 1 287
  • Мнения: 14 971
И аз взех чоризо , много внимавах да няма нарисувана чушка Mr. Green
За всеки случай си взех и панагюрска лЮканка. И зехтин от португалския. Още не съм го пробвала . Обаче дегустирах чоризото...мммм Animal Pig
И броколи взех , и наденички , и Фафли . Уж само за зехтин отидох Laughing
Останах без гащи-нямаше Sad

# 1 288
  • Мнения: 5 097
Аз се бях объркала и се бях наточила на пижамите, а те били от четвъртък. Но хубавото е, че имаше парчета бекон от форумния намален, както и био моцарели, също намалени. Чуроси имаше бая в магазина на бул. Вардар, а от зехтина не беше взет и един  Laughing

Никой не каза нищо за шампоан, взех някакъв, ако не ми окапе косата, ще дам мнение.  Laughing

Другата седмица запомних само, че ще има намален бб крем, някакво тоалетно мляко май и шампоана с кератин. Някой нещо може ли да каже за бб крема?

# 1 289
  • Мнения: 69 163
Аууууу ...то днес понедРелник бре. Ошибалась немножко я.
Да не опукате чоризото бре. По малко вземайте... Peace
Кво го прайте...на тиган ли се мята,що ли?

Общи условия

Активация на акаунт