Тест за овулация - въпроси / тема 6 /

  • 65 482
  • 739
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 1 039
Здравейте,
бихте ли сподели какви тестове ползвате ? На кои имате доверие ? Гледах,че в амазон продават по 50 бр. но пише,че са произведени в Китай в аптеката ми казаха,че само са опаковани в EU и всички са с произход Китай. Моля за съвет.

# 166
  • Varna
  • Мнения: 1 730
Аз съм най-доволна от тестовете Oview.  Иначе в момента ползвам тестове от  ebay и също много ми харесват, добре се насищат.

# 167
  • Мнения: 852
Моите са Клиър Ову тест-5бр лентички + 1 тест за бременност.  Ползвам ги 4ти месец.И те се насищат много ,категорично  ми отчитат пика на ЛХ( и фоликулометрията ми го потвърди)  Wink  Успех и скоро да има радост!

# 168
  • Мнения: 16 874
Аз съм ползвала тестове от Ибей. Доволна съм.

# 169
  • Мнения: 1 039
Може ли линк на продавача, може и налична.
Благодаря и успех на всички  Grinning

# 170
  • Varna
  • Мнения: 1 730
Raggа, в Олх често пускат тестове, който са от Ибей и са им останали примерно 20 или 10бр,. Аз си взех от там 20бр за 13 лв. Потърси в Олх винаги има поне по една обява.

# 171
  • Мнения: 16 874
Моят цикъл не е от най-редовните. По тази причина си взимах от тестовете по 100 броя за 10$. Идваха от UK доста бързо - за седмица макс 10 дни.

# 172
  • Велико Търново
  • Мнения: 99
Здравейте. От няколко месеца правя фоликуметрия и тестове. Този месец най-накрая имаме шанс да стане, fertilization защото имам фоликул в яйчника който има тръба, защото 2 месеца преди това все в левият яйчник се образуваше доминатен Ф.Този месец О ще е по късна.Трябваше да е на 30.06 но тогава при прегледа се останови че Ф не са озрели (11 и 13мм.) Имам два доминантни фоликула-единият 16мм. другият 19мм (днес). Докторката иска утре да ми сложе Прегнил. Това значи ли, че и двата ще се спукат до 36 часа след това?

# 173
  • Мнения: 172
Аз съм доволна от Clear тест за овулация. Винаги ми отчита вярно, аз си усещам и по болка и тогава е положителен. В други дни е отрицателен. Така, че аз вярвам абсолютно. Ако има овулация ще засече и ако се тества в правилните дни. Simple Smile Успех!

# 174
  • Мнения: 17
Здравейте! Отскоро си правя тест за овулация и днес попаднах на следния проблем: Направих си тест за овулация (днес е 22-рия ден от цикъла ми, а той е 28-35 дни) като след 5-тата минута теста беше отрицателен, но към 7-8 мин втората чертичка взе да става по-тъмна и се изравниха по цвят с тестовата около 10-11 мин. Веднага след това си направих втори тест, който е негативен. По принцип почти всеки месец около 12-15 ден имам обилно безцветно течение и смятам това, за признак за овулация. Този месец това беше около 14-ия ден. Въпросът ми е дали да вярвам на първия тест и да си направя още един за всеки случай на сутринта? (Тестът, който ползвам е Oview)

Последна редакция: пн, 17 юли 2017, 02:18 от littlebutterflyxxx

# 175
  • Мнения: 172
Здравейте! Отскоро си правя тест за овулация и днес попаднах на следния проблем: Направих си тест за овулация (днес е 22-рия ден от цикъла ми, а той е 28-35 дни) като след 5-тата минута теста беше отрицателен, но към 7-8 мин втората чертичка взе да става по-тъмна и се изравниха по цвят с тестовата около 10-11 мин. Веднага след това си направих втори тест, който е негативен. По принцип почти всеки месец около 12-15 ден имам обилно безцветно течение и смятам това, за признак за овулация. Този месец това беше около 14-ия ден. Въпросът ми е дали да вярвам на първия тест и да си направя още един за всеки случай на сутринта? (Тестът, който ползвам е Oview)
Веднага трябва да се появи, за да е сигурно. Поне при мен, когато ми е бил положителен (14-15) ден бяха много дебели и червени черти на Clear тест. След 7/10 минути има изпарителни или хормона е намалял и е края. Правилно смяташ, че безцветно  течение разтегливо. Grinning Аз винаги съм си я усещала, този месец имах и лека болка и теста беше много положителен. След няколко дни направих пак, за да сравня и беше отрицателен. Успех и го прави според мен, както е от 12-15 ден. И моят цикъл е като твоя като продължителност. Ако е по-дълъг и овулацията ще се измести сигурно. Simple Smile))

# 176
  • Мнения: 56
Здравейте. От няколко месеца правя фоликуметрия и тестове. Този месец най-накрая имаме шанс да стане, fertilization защото имам фоликул в яйчника който има тръба, защото 2 месеца преди това все в левият яйчник се образуваше доминатен Ф.Този месец О ще е по късна.Трябваше да е на 30.06 но тогава при прегледа се останови че Ф не са озрели (11 и 13мм.) Имам два доминантни фоликула-единият 16мм. другият 19мм (днес). Докторката иска утре да ми сложе Прегнил. Това значи ли, че и двата ще се спукат до 36 часа след това?

Само да попитам дали се спукаха фоликулите? На мен ми биха 10 000 единици Прегнил на 13 ден от цикъла, тъй като два месеца поред не ми се пукаха фоликулите и ставаха на кисти. Преди инжекцията се оказа, че имах доминантен фоликул 18 мм. На 19-ти ден от цикъла бях на преглед и се оказа спукан. Надявам се и при теб така да се е получило и този месец да видим така желаните две черти  Praynig Simple Smile  Peace

# 177
  • Велико Търново
  • Мнения: 99
Здравейте. Да единият се беше спукал, но за жалост не стана нищо. Този месец почваме отначало Simple Smile

# 178
  • Мнения: 471
Момичета ,колко дни след овулация би трябвало да настъпи цикъла ?

# 179
  • Varna
  • Мнения: 1 730
Между 12-16 при всяка жена е различно, средно 14

Общи условия

Активация на акаунт