Предстои ми замразен трансфер, да поговорим - Тема 4

  • 67 568
  • 721
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 1 966
За лигавицата е важно не само размера, но и да има структура. При мен това гледаха.

# 571
  • Мнения: X
Естествено, че се гледат нещата общо, не само размера. Но пък въпросът беше именно за размера Wink

# 572
  • Мнения: 55
На мен при единствения преглед които имах преди трансфера ми казаха размера и че е тип А. Не разпитвах повече .

# 573
  • Мнения: 5
Steli4ka s Как точно се проследява структората на лигавицата,на мен са ми следели само дебелината ,и нищо друго не са ми казвали....

# 574
  • UK
  • Мнения: 1 918
Някой да е пил Progynova и като цяло да има страничен ефект виене на свят от естрогена?

# 575
  • Мнения: X
Някой да е пил Progynova и като цяло да има страничен ефект виене на свят от естрогена?
Няколко момичета съм чела да имат подобна симптоматика при приема на естрофем/естроген. Simple Smile

emi shakir, структурата на лигавицата я вижда лекаря на ехографа.

# 576
  • Мнения: 210
Здравей! Аз в момента чакам за замразен трансфер-прогинова -3пъти на ден и цетротид 1 път. Втори ден ми е-засега нямам никакви странични ефекти-понася ми добре. Първият път бях на ЕТ и пак нямах проблеми.

# 577
  • София
  • Мнения: 621
Момичета,може би някъде е писано и се извинявам предварително,но днес,в деня на трансфера на своя глава изследвах прогестерон. Резултатът е 34.570 nmol/l.Поставям утрогесхан 2×4 .Въпросът ми е-нисък ли е прогестерона?Докторът много не се вълнува от стойностите му,но аз се притеснявам.Предварително благодаря!

# 578
  • UK
  • Мнения: 1 918
Здравей! Аз в момента чакам за замразен трансфер-прогинова -3пъти на ден и цетротид 1 път. Втори ден ми е-засега нямам никакви странични ефекти-понася ми добре. Първият път бях на ЕТ и пак нямах проблеми.

Значи сме горе-долу с еднакъв график, на мен ми е четвърти ден. Цетротида ми стана интересно защо?

# 579
  • София
  • Мнения: 7 645
Момичета,може би някъде е писано и се извинявам предварително,но днес,в деня на трансфера на своя глава изследвах прогестерон. Резултатът е 34.570 nmol/l.Поставям утрогесхан 2×4 .Въпросът ми е-нисък ли е прогестерона?Докторът много не се вълнува от стойностите му,но аз се притеснявам.Предварително благодаря!


щеше да е супер да е по-висок, но и тази стойност за сега е ок, ако имаш ++ тест изследвай го пак Simple Smile

# 580
  • София
  • Мнения: 621
Благодаря,Брайда!Ще те послушам!Поздрави!

# 581
  • Мнения: 210
Здравей,не зная и не съм питала. Пише,че предпазва от преждевременна овулация. Сигурно е затова. Засега ми понасят добре лекарствата-не е нещо нетърпимо. От цетротида имам обрив на мястото на инжекцията. Ти по каква схема си? Само прогинова ли взимаш?

# 582
  • UK
  • Мнения: 1 918
Здравей,не зная и не съм питала. Пише,че предпазва от преждевременна овулация. Сигурно е затова. Засега ми понасят добре лекарствата-не е нещо нетърпимо. От цетротида имам обрив на мястото на инжекцията. Ти по каква схема си? Само прогинова ли взимаш?

Да, само на Прогинова съм, до 8-9 ден и ако дотогава лигавицата е 8.5 ще броят 5 дни, ще започна Утрогестан и ще ми трансферират ембриона. Аз слагах Цетротид по време на стимулацията само и затова се, учудих, че и при ЗЕТ има нужда от него. Кофти беше с Цетротида - на мен кожата ми ме сърбеше 15-20 минути след поставянето на инжекцията.

# 583
  • Мнения: 210
И аз съм така-стои като ухапване от комар и сърби:grinning:, ама се търпи.

# 584
  • Мнения: 210
Аз съм на цетротд 7 дена ,а прогинова ще я взимам май и след ембриотрансфера. Ще се движим горе-долу еднакво. Късмет ти желая и пиши за резултат!

Общи условия

Активация на акаунт