Предстои ми замразен трансфер, да поговорим - Тема 4

  • 67 563
  • 721
  •   1
Отговори
# 675
  • На остров
  • Мнения: 13 498
При мен и сега и при самият опит и трансфер не са го изследвали.

# 676
  • София
  • Мнения: 283
Моят също не е изследван. Но в клиниката, която съм в деня на пункцията една жена сподели,че ще и отменят трансфера поради висок прогестерон.

# 677
  • София
  • Мнения: 10 642
Ако е бил висок в деня на прегнила - да редно е да се отмени трансфера, защото лигавицата ще е презряла. Иначе в деня на прегнила е добре да е към горна и над горна реф. граница.

# 678
  • Варна
  • Мнения: 193
Преди трансфера моя беше 35,23ng/ml.... и абсолютно нищо не ми "говори"а референтните стойности са дооостааа по-ниски Rolling Eyes

# 679
  • София
  • Мнения: 10 642
Добре е

# 680
  • Мнения: 213
Благодаря на всички, които бяха съпричастни към моята ЧХГ драма Hug  Днес отново пуснах кръвен тест. Резултата е 270.8 mIU/ml на 13-ти ден след трансфер на 5-дневен ембрион. Изследвах и прогестерон - 18.81 ng/ml. В момента съм на Кринон гелчета сутрин и вечер.

# 681
  • Мнения: 6 539
Супер е резултатът, мисля, че вече можеш да спреш да се бодеш Simple Smile Все така хубаво да се развива бременността Hug

# 682
  • София
  • Мнения: 7 645
сууупер, много се радвам, прогестерона е ок също, но говори все пак с доктора Simple Smile
Все такъв късмет и за напред и хубава бременност да имаш Simple Smile

# 683
  • Мнения: 387
Браво, Sienna sun, продължавай все така до финал!

# 684
  • Мнения: 213
Благодаря ви много за подкрепата, момичета  bouquet Имам 3 спонтанни аборта до 6-та седмица. Това не е края на тревогите - сега ще чакаме да видим развиващ се ембрион и сърчице  Praynig Много успехи на всички вас!

# 685
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Sienna много хубаво все така да върви всичко !
Аз от вчера си имам една размразена снежинка Simple Smile . сега се надявам всичко да се развива добре и след 2 седмици да видя две черти.

# 686
  • Мнения: 213
Стискам палци за хубави резултати при теб, Две в едно! Simple Smile

# 687
  • Мнения: 846
Знаех си! Сиена, всичко ще е наред. По нашия край казваме.... „спокойствие и силна храна” и всичко ще е топ.

# 688
  • Мнения: 127
Здравейте момичета. Днес мина първият ми ЗЕТ и като изключим ужасната инжекция диазепам, беше доста приятно. Исках да ви питам в деня на трансфера как ви се струват TSH 2.7 и прогестерон 13.2 nmol/l? Аз си пия л-тироксин и преди подготовката TSH беше 0.7, ама явно от хапчетата скочи.
Искам да пожелая много успех на всички, които чакат процедура и скоро да видите положителните тестове Simple Smile

# 689
  • София
  • Мнения: 7 645
Прогестерона ми се вижда много нисък, обсъди го с лекаря да ти вдигне дозата или да смени медикамента примерно или просто го обсъди да чуеш неговото мнение.
Моя беше 22 и пак беше нисък (в същите мерни единици).

Същото се отнася и за тсх - попитай доктора дали не се налага да отидеш при ендо за вдигане на дозата

късмет и дано чакането ти след ЗЕТ приключи двучертичково Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт