Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 62 - май 2017

  • 191 942
  • 2 227
  •   1
Отговори
# 1 755
  • Сандански
  • Мнения: 1 697
Играта на Милка е супер!  Grinning

# 1 756
  • Мнения: 874
Играта на Милка е супер!  Grinning

Който печели- така казва!  Joy

# 1 757
  • Мнения: 36 529
Спечели барбарона ли? Честито! Simple Smile

# 1 758
  • Мнения: 2 962
Тип топ разнасят тениските на  DOVE

# 1 759
  • Сандански
  • Мнения: 1 697
Спечели барбарона ли? Честито! Simple Smile
Благодаря  bouquet

# 1 760
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Ивайло, честито и на всички останали също.

Играя само в Ментина, защото кодовете се прехвърлят, нещо загубих интерес, не ми се занимава, чак не мога да се позная, защото това ми е хоби по принцип. Rolling Eyes

# 1 761
  • Мнения: 3 546
И аз загубих интерес и съм си дала почивка, пък и време нямам. Честито на всички  Hug

# 1 762
  • Мнения: 36 529
Аз играя в Куинс, защото имам още много кодове - събирах ги дълго време и харесвам почти всички сокчета (най-много кактуса, също алое и бяло грозде ...) Simple Smile Играя още и в Ментина (понеже имам неотворени бонбонки), но сигурно няма да събера 33 кода; в Чупа (там наградите се печелят лесно и искам шапка и външна батерия); имам няколко участия в Рекс; също и в Амстел (благодарение на вас играя за хамак, няма да отговарям на повече въпроси), както и в няколко по-малки фейсбук игри.

Днес "открих" розата зад блока и се снимах с нея - изпратих снимката на Сладки времена. После видях, че са одобрили снимка с изкуствена роза - имам една с картина с роза, ако знаех, че ще мине, щях да им я пратя.  Laughing

Участвам и в играта на Била и ММ - игра е малко силно казано, като се има предвид, че сигурно ще дадат часовници на всички участници.

Последна редакция: сб, 20 май 2017, 18:04 от Petia Ivailova

# 1 763
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Здравейте!

 Напоследък не мога да изчета всичко, дори не се опитвам, де. А и тази игра с въпросите, която сега е актуална, никак не ме блазни. Но повечето явно я харесват, защото за други игри напоследък тук не се пише.
Ей сега спечелих чаша от Орео, онзи ден взех едни бисквитки, пък забравих да въведа кода. Харесва ми чашата Орео, и големина, и форма. Вече имам една, сега очаквам още две. Тези дни ще купя Ментина, искам да играя за хавлия, колонка вече имам.

 Честито на всички, които са спечелили нещо и късмет на останалите, дано късметът не напуска темата!  Hug

# 1 764
  • Мнения: 642
как предвижвате чашата на орео че да вкарате бисквитката Grinning

# 1 765
  • Мнения: 36 529
Изглежда не всеки път става. Ако са раздадени наградите за деня, чашата направо бяга и изобщо не може да се движи.  Confused

Иначе - със стрелките или с мишката.

# 1 766
  • Мнения: 2 581
как предвижвате чашата на орео че да вкарате бисквитката Grinning
Не се движи, а просто ако се пада печалба в момента то чашата стои под бисквитката.

# 1 767
  • Мнения: 506
4 чаши от Орео и 2 топки от сникърс.
но нека ги получа де (последните).

# 1 768
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
как предвижвате чашата на орео че да вкарате бисквитката Grinning
Не се движи, а просто ако се пада печалба в момента то чашата стои под бисквитката.
Да, точно така е.
И аз чакам една чаша от Орео, стават ми 4, спечелила съм 5, но едната я подарих, играя от два имейла.

# 1 769
  • Мнения: 36 529
как предвижвате чашата на орео че да вкарате бисквитката Grinning
Не се движи, а просто ако се пада печалба в момента то чашата стои под бисквитката.

Да, обаче, първият път когато забелязах, че мога да я движа, без да искам си избягах от бисквитката - имаше и ръка, и всичко както си трябва - ако не бях натискала бутона наляво, щях да спечеля :/ Добре, че можеше да се регистрира същият код от друг профил.

Общи условия

Активация на акаунт