Къде в Бургас? (51)

  • 75 144
  • 736
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 127
От коя сладкарска верига сте доволни? Искам да поръчам семпла но вкусна торта. Гледах Захаро и Амадеус, май към Захаро клоня, по-изпипани изглеждат и има по-голям избор.

Доволни сме от Захаро, както и винаги като сме черпили са били харесвани  Peace

# 46
  • Мнения: 2 836
От коя сладкарска верига сте доволни? Искам да поръчам семпла но вкусна торта. Гледах Захаро и Амадеус, май към Захаро клоня, по-изпипани изглеждат и има по-голям избор.

Доволни сме от Захаро, както и винаги като сме черпили са били харесвани  Peace
аз съм доволна от цени и качество - сладкарница Роза

# 47
  • Бургас
  • Мнения: 4 066
за мен Роза и Захаро са най-нискокачествените торти, за по-евтин вариант бих предпочела Ани и Амадеус, от по-скъпите - Креми и Сладко и солено

Последна редакция: ср, 10 май 2017, 20:26 от bur02

# 48
  • Бургас
  • Мнения: 6 589
Един глас за тортите на Креми.

# 49
  • Мнения: 6 938
Аз харесвам Амадеус и Креми, на Роза съм яла няколко и не ми допаднаха.

# 50
  • Бургас
  • Мнения: 6 492
И от мен глас за Креми. Вече няколко пъти поръчваме еклеровата за повод, а днес доядох една с шоколадов мус и ягоди отгоре. Мммм.

# 51
  • Бургас
  • Мнения: 641
здравейте децата ще имат тържество и ние сме герой Дракон бихте ли ме упътили  къде да намеря шапка маска т.е нещо подходящо за случая

Не съм виждала, но ако искаш се обади на Дени, сигурна съм че може да ти направи
https://www.facebook.com/denihandmade/?pnref=lhc

# 52
  • Мнения: 276
Сладко и солено за мен е оптимален вариант цена-качество.

# 53
  • Мнения: 364
Аз все на Захаро и Амадеус поръчвам и купувам , но последните пъти все едни сметанови кремове - уж шоколад , млечен , не знам какъв -а все на сметана ми е вкуса   и не ми харесват .
Наскоро купих торта от тук -Маркрит  -останах невероятно  очарована - много вкусна , на всички се хареса , лека   , сочна - спечелиха ме за клиент  абсолютно !!!
https://www.facebook.com/markrit.burgas/

# 54
  • Мнения: 1 556
Маркрит имаха щанд в мол Галерия и ги бяхме пробвали - личеше си, че са качествени и много вкусни, но на мен и на мъжа ми не ни бяха достатъчно сладки. Не знам партидата ли беше такава или просто сме свикнали на по-сладки торти по принцип.

# 55
  • Мнения: 4 941
Има ли някъде сервиз за лаптопо в Изгрев или Зорница. СПЕШНО МИ Е, лаптопа ми изгоря,а имам важни неща,които ми трябват!
Ако няма там, кажете някъде другаде.

# 56
  • Мнения: 1 031
Здравейте, къде има детски акумулаторни коли и мотори с по богат избор, за Хиполенд - ясно, някъде другаде?

# 57
  • Бургас / UK
  • Мнения: 1 592
Има ли някъде сервиз за лаптопо в Изгрев или Зорница. СПЕШНО МИ Е, лаптопа ми изгоря,а имам важни неща,които ми трябват!
Ако няма там, кажете някъде другаде.

Срещу автото(училището) има добър сервиз,аз съм носила там и съм доволна  Peace
За Изгрев и Зорница незнам.

# 58
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
Търся чист и тих човек за помощ в домакинството (почистване и гладене, без пране и готвене)
Работно време: понеделник-петък, 6 часа.
Постоянен трудов договор. Нетна заплата: 600 лв

# 59
  • Мнения: 4 941
Има ли някъде сервиз за лаптопо в Изгрев или Зорница. СПЕШНО МИ Е, лаптопа ми изгоря,а имам важни неща,които ми трябват!
Ако няма там, кажете някъде другаде.

Срещу автото(училището) има добър сервиз,аз съм носила там и съм доволна  Peace
За Изгрев и Зорница незнам.
Оставих го в сервиз Pic,в ж.к. Лазур. Дали там са добри?

Общи условия

Активация на акаунт