Тествайте Baby Dove – цялостна грижа и нежно почистване за бебешката кожа

  • 23 167
  • 284
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 301
Най-голямото предизвикателство за мен, като майка, е да съм спокойна.Laughing

# 136
  • Мнения: 7 279
Предизвикателствата са много и от най-различно естество:здраве,възпитание,грижа за най-любимите ни.Ако става въпрос за здравето на детската кожа и коса-предизвикателство е хидратацията им и предпазването им от влиянията на слънцео и вятъра.

# 137
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 583
Кое е най-голямото предизвикателство, с което се сблъсквате като майка?

Аз не бих ги степенувала предизвикателствата да си майка. Въобще да си родител си е предизвикателство, което който не се е сблъсквал не знае за какво става въпрос. Едното ми дете е на 8, а другото на 5 и все още ползвам бебешка козметика за тях, тъй като големият ми син е с чувствителна кожа и смятам, че това е начинът да го предпазя.

# 138
  • Мнения: 1 180
Ето и кои са десетимата потребители, които ще имат възможност да тестват новите продукти Baby Dove и да споделят своите впечатления в темата:
shinzou(ШинзУ)
Гелева
Криси`
preci
Feline^
Лита
`Линда`
๑ஐღ синя птичка ღஐ๑
Sofinka:-)
Мяуче

Честито!


Очакваме печелившите да се свържат с нас до 07.06.2017 г. на e-mail: igra@bg-mamma.com като напишат потребителското си име, електронната поща, с която са регистрирани във форума и координати за получаване на наградата (имена, адрес и телефон за контакт).

След две седмици темата ще бъде отново отключена, за да могат потребителите да споделят своите отзиви от продуктите.
За останалите от вас Baby Dove има още изненади.

# 139
  • Мнения: 1 180
Поради липса на обратна връзка от един от обявените потребители се налага да бъде избран нов късметлия, който да тества серията Baby Dove. Това е eli70o0.

Очакваме eli70o0 да изпрати своите координати за получаване на продуктите на e-mail: igra@bg-mamma.com.

# 140
  • Мнения: 1 180
Темата е отново отключена, за да могат потребителите, които получиха продукти Baby Dove, да споделят своите впечатления.

За всички останали предстоят съвсем скоро още изненади от Baby Dove!

# 141
  • Мнения: 132
  Simple Smile С нетърпение очаквам мамите да споделят мнението си за новите продукти!

# 142
  • Мнения: 1 700
Споделям мнение за моят син е идеален. Шампоанчето с малко количество прави пухкава пяна и аромата остава след къпане. Крема също е хубав и остава миризмата.За крема за подсичане също ухае хубаво и не съм забелязала зачервявания!  Heart Eyes
П.С. Участвайте следващият път заслужава си!  Peace


Синът ми навърши 2 години миналата седмица.
Най-честите продукти,които използва са: Тоалетно мляко, Шампоан и гел 2в1, Крем за подсичане. През лятото нанасям и Слънцезащитен крем!
Продуктите, които избирам за него са според съдържанието. Като пример за кремовете държа да са по-мазни и хидратиращи, понеже кожата му е  по-чувствителна и склонна към зачервявания. Не отдавам значение на цена щом даденият продукт хидратира добре кожата му.
За качествата най-важното е да са съвместими с кожата му т.е. да не се изсушава и черви при използването на даден продукт.
Закупувам или от Детски магазини или Верига-Магазини Аптеки

Впечатленията ми за продуктите на Дав Бейби, че се нанасят лесно,образуват нежна пяна и миришат  продължително и свежо.
Шампоана ми допада най-много,понеже много рядко купувам шампоани, които образуват хубава пяна с малко количество и остава дълъг и свеж аромат след баня като Дав Бейби
Идеални са за кожата на сина ми. Доволна съм от хидратацията.

Разбира се,че бих препоръчала Бейби Дав на близки и приятели

Последна редакция: ср, 28 юни 2017, 14:58 от Pедактop

# 143
  • Мнения: 1 705
Благодаря за наградата!
Нямам бебе, но и двете ми деца се нуждаят от специализирана козметика.
За ежедневна грижа използвам шампоан и лосион.
Избирам продуктите според нуждите на детето. Голямата ми дъщеря има суха кожа, особено по ръцете и краката и има нужда от допълнително хидратиране. Малката ми дъщеря има кожен проблем на главата и използва хипоалергенен шампоан с неутрално pH.
Нямам предпочитания към определен магазин за пазаруване, най – често купувам от големите супермаркети.
Цената не е от значение за мен, по – важно е децата ми да са здрави.
Общото ми впечатление за Baby DOVE е, че продуктите са много добри и са подходящи не само за новородени, а и за по – големи деца.
Най – много ми хареса лосионът за тяло.  Много нежен, с деликатен, чудесен аромат. Наистина прави кожата много мека и хидратирана. От мен 6+ за лосионът.
Много ми хареса и ароматът и текстурата на продуктите.  Много доволна съм и от хидратиращите качества.
С удоволствие бих препоръчала Baby DOVE на моите приятелки! И не само на тези, които имат бебета, а и с по – големи дечица.

# 144
  • Мнения: X
Благодаря и тук за наградата и аз!

Ние засега не сме отваряли шампоанчето, скоро ще си го взимаме за морето, защото опаковката е страхотно удобна с тази помпичка.
Сега да отговоря подробно на въпросника, който ни беше изпратен заедно с продуктите:

- На каква възраст е вашето бебе?
Моето детенце вече не бебе, на 3г. и половина е, но все още ползвам бебешка козметика, защото е по-нежна и щадяща.
- Какви продукти използвате най-често при ежедневните грижи за него?
Продуктите, които ползваме ежедневно за продукт за измиване на коса/тяло, лосионче за след баня и кремчета за лице и дупенце, ако има някакво раздразнение по кожата.
- Как избирате козметични продукти за Вашето бебе?
Продуктите избирам според състава им, обикновено са предимно натурални.
- Кои са най-важните качества, които търсите в тях? /нека е отделен въпрос/
Най-важното, което търся при козметиката за малката е да няма някакви агресивни съставки.
- От къде обикновено закупувате продуктите за вашето бебе?
Обикновено пазарувам козметиката онлайн, от био магазин.
- Цената има ли значение при взимането на решиние?
Цената не ми е била определяща за покупка, все пак гледам да е в някакви разумни граници.
- Какво е общото Ви впечатление от продуктите Baby Dove?
Първото впечатление ми беше колко удобни и практични за употреба са опаковките, допада ми нежния аромат на продуктите и лесната за употреба консистенция.
- Кой продукт Ви допадна най-много и защо?
Засега най-много ми допада лосиона за тяло, защото е ефикасен, кожата остава овлажнена и мекичка и в същото време изобщо не е мазен и попива много бързо.
- Харесва ли ви ароматът и текстурата на продуктите?
Както вече споменах това е едно от нещата, които ми допада в продуктите на Dove.
- Доволни ли сте от хидратиращите качества на Baby Dove?
Да, доволна съм, дори на моята кожа лосиона за тяло се представя добре, а е доста суха.
- Бихте ли препоръчали Baby Dove на Ваши близки и приятели?
Бих препоръчала продуктите, да, заслужават внимание.
 bouquet

Последна редакция: чт, 22 юни 2017, 11:26 от Анонимен

# 145
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 418
Потвърждавам - тест комплектът, който получих, беше стилно опакован и пълен с изненади (в допълнение към чудесните продукти от серията). Mr. Green

Макар и ние, като  ๑ஐღ синя птичка ღஐ๑, да нямаме бебе, предпочитанията ни за тоалетни и измиващи продукти клонят към онези, предназначени за бебета, като най-чисти и най-щадящи към кожата и косата. И трите ни деца (на 10, 7 и 3 г.) са с нормална кожа, с тенденция към изсушаване (и понякога атопична кожа), но само през зимата, затова рядко ги мажа с каквото и да било през останалото време, но продуктите за баня подбираме внимателно.

Обикновено пазаруваме този тип козметични продукти от аптеките (за предпочитане вериги като Медея или Профарма) или от дрогерии като ДМ и Лили.

За нас цената е от значение, т.к. сме голямо домакинство. Затова се опитваме да балансираме качество спрямо цена, разбира се без компромиси с качеството.

Козметиката на Dove, и конкретно от серията Baby Dove, отговарят на тези критерии. Впечатлението ми за използваните досега продукти на марката е, че това са висококачествени продукти на достъпна цена.

Отзиви за продуктите Baby DOVE, които тествахме в последните 10-ина дена:

Лосионът Baby DOVE е истински изкушение за малки и големи - нежен, ароматен, светкавично попиващ. Както знаете, при по-малки деца последното качество е от първостепенна важност, защото нищо на света не може да ги накара да стоят мирно и да чакат до попиване. ooooh!

Всъщност, да си призная честно, лосионът съм си го придърпала и си се мажа и аз, включително стъпалата, вечер след баня и преди лягане. В тези жеги действа релаксиращо и охлаждащо (освен омекотяващо и подхранващо). Embarassed

Измиващият продукт „от глава до пети“ (бих го нарекла „мляко“ заради консистенцията) го използвахме вече дори за косата на малката щерка (7 г., с коса под кръста) и съм много доволна - косата става мека като коприна, ароматът, сякаш на бадем, кокос и още нещо, е траен и наситен дни след къпането. Party

Като действие лосионът и измиващото мляко са нежни и не предизвикват дразнене или реакции (като обрив/зачервяване и пр.), затова са подходящи и за по-чувствителна кожа (в това число влиза и скалпа).

Кремчето против подсичане (ще) използвам при рани (вкл. колено-ожулвания и обелвания), слънчево изгаряне и разбира се, класическото подсичане, което през лятото се случва като че ли една идея по-често.

От брошурката, която е изключително приятно оформена, разбрах, че има и серия Baby DOVE Sensitive, която също ми се ще да опитаме, но досега не съм я срещала никъде. Може би скоро ще присъства поне в аптечната мрежа. Всъщност дотук Baby DOVE открих само и единствено в едно квартално дрогерийно магазинче, и то само редовната серия.

И едно нещо на мен лично ми липсва в асортимента, а именно - бебешкото олио.

НО като цяло, препоръчвам на бебешките майки и ако имаме четвърто бебе, със сигурност това е ще е моят избор номер 1 (евентуално може да се наложи да взема вариант за чувствителна кожа).

П.П. Пропуснах нещо важно - да похваля опаковките. Млякото за баня ме впечатли с много удобната опаковка с помпичка дозатор, която пуска „точно колкото е нужно“. В нашето семейство това е важно, защото момичетата имат склонност да харчат по половин душгел на миене, когато се къпят сами. С този продукт, това няма как да стане, тъй като се дозира изключително прецизно. Лосионът също е в удобна „мини“ опаковка. При кремчето против подсичане ме радва това, че е в туба, а не в кутия, защото в кутийките кремът лесно се замърсява и обикновено се загребва повече от нужното (личи си, че сме пестеливи hahaha).

Последна редакция: чт, 22 юни 2017, 10:18 от Мяуче

# 146
  • Мнения: 1 504
Здравейте,благодарим за наградата.
Аз също съм приятно изненадана от подоръците и начина на опаковане.
Получихме-лосион,крем против подсичане и шампоанче.
Проверих цената им в една борсичка и смятам,че е достъпна тази козметика.Парите си заслужават-100%.
Ние имаме две бебета на годинка и малко,по принцип използвах медицинска козметика.
Кожата им не е суха,нямаме проблеми за сега.Използвахме наградата и мога да споделя,че съм доволна.
Не сме били подсичани,не мога да кажа кремчето дали действа,но не ни навреди при смяната.
Лосиона е повече от перфектен,нежен и с приятен аромат...мисля и за себе си да закупя.
Шомпоанчето наистина е с дозатор и не може да се прекали,ще го ползваме дълго.
Както казах купуваме от аптека козметиката им,и копромис заради цената не правя.
Но смятам,че за нормална кожа-серията е идеална!
Погреднах и останалите продукти от гамата: подобен сапун за децата не използвам а мокрите кърпички не помня да съм ги срещала някъде. И да бих препоръчала.
Благодаря,отново !
Желая усмихнато лято!

# 147
  • Мнения: 2 516
- На каква възраст е вашето бебе?  - 1,2год.
- Какви продукти използвате най-често при ежедневните грижи за него? - Измивен гел/шампоан, лосион за тяло, крем за подсичане, а сега през лятото и слънцезащитен крем
- Как избирате козметични продукти за Вашето бебе? - Гледам да са с възможно най-малко, но най-чисти съставки
- Кои са най-важните качества, които търсите в тях? /нека е отделен въпрос/ - Трябва да са нежни към кожата, да я хидратират достатъчно;да не дразнят, да не щипят при измиване
- От къде обикновено закупувате продуктите за вашето бебе? - От бебешки борси и аптеки
- Цената има ли значение при взимането на решиние? - Има значение, да, но не е от първостепенна важност.
- Какво е общото Ви впечатление от продуктите Baby Dove? - Много съм доволна!
- Кой продукт Ви допадна най-много и защо? - Всички ми харесаха, може би най-много лосионът за тяло - лесен е за нанасяне, попива бързо и остава много нежен аромат след използване
- Харесва ли ви ароматът и текстурата на продуктите? - Да Simple Smile
- Доволни ли сте от хидратиращите качества на Baby Dove? -Да!
- Бихте ли препоръчали Baby Dove на Ваши близки и приятели? - Да, бих и вече го направих Simple Smile

Благодаря, че имах възможността да пробвам продуктите! bouquet

# 148
  • Мнения: 1 622
Да го предпазя от себеутрпване на детската площадка и да възпитам малкото характерче.
В аспекта здраве, има много чувствителна кожа, затова внимавам каква козметика ползвам.

# 149
  • Варна
  • Мнения: 4 924
Благодаря за наградата!
Доста приятно ме изненадахте с вниманието, което сте отделили и усмивката, която предизвикахте в мен от това, а и от допълнителния подарък, който много се хареса на моето дете. Отдавна мислех да му го взема, но ето че вече го имаме!  bouquet
Сега към отзивите!
Ще бъда обективна и няма да дам 100% положителна оценка за продуктите.
Детето ми е на почти 3 години, с нормална кожа, изискваща "стандартна" грижа и нищо специално. Козметиката е нещо, от което не пестя и за мен е изключително важна. Държа да почиства добре, хидратира, без силни аромати, да е тествана по всевъзможни начини и доказано подходяща за определената възраст и нужди както и не на последно място в нея да вземат участие минимален брой за мен вредни неща, които в дългосрочен план не биха се отразили добре на кожата на детето ми.
Залагам на медицинска козметика, т.к. тя отговаря на всичките ми изисквания, но с радост изпробвах нещо ново като имам големи наблюдения над марката Ви и като цяло на продуктите на компанията Ви от всички дивизии и ми беше интересно тук на какво сте се спрели и как то се вписва в моите критерии, а и в общите.

Измивния лосион- Не бих използвала за ежедневна грижа. Почиства добре, но за мен дехидратира кожата една идея повече от допустимото за детска такава. Да, тялото на детето ми буквално скърца от чистота, но след изсушаване кожата е една идея по-суха от преди къпане и намазване с лосион преди повече от 12ч, което е и причината да отчитам като минус. Ароматът също ми идва една идея по-силен от нужното и химичен, което не одобрявам. Да, краткотрайно е, но е факт. Използвам лосиона само за миене на дупе, за миене на ръце, но не и за къпане и тогава му давам положителна оценка.

Лосиона за тяло-добър, но абсолютно и само за деца с нормална кожа. Лека и прекрасна формула за лятото без да натоварва излишно кожата и покриваща ежедневните нужди за хидратация. Поради факта, че е лек и степента на хидратация категорично не е за деца с проблемна кожа изискваща по-специална грижа, но за такива с нормална кожа е подходящ и определено ме впечатли като продукт и факта в коя ценова категория попада за мен го прави добър избор. На себе си също го използвах и мнението ми се потвърди.

Общото ми мнение е, че е добра серия за деца с нормална кожа като има над какво да се поработи и ако частта с хидратация и аромат се коригират в измивния лосион тази серия ще заеме добри позиции на пазара.

Изпробвах и мокрите кърпички като за тях давам положителна оценка.

П.С. Мотото Ви е страхотно и Ви подкрепям на 101%!

Общи условия

Активация на акаунт