КЪВАНЧ ТАТЛЪТУ-семейство, приятели, партньори, проекти- ТЕМА 3

  • 81 232
  • 299
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 27 466
Цитат
Беше намислила нещо за сестра й... обикновено я държи настрани от купоните...и компанията 4-5 човека, идеално за некакви по-близки контакти...виж, как лека по-лека Чагатай си сменя   амплоато...романтика, екшън, фантастика...

  Беше намислила  да ги сближи  но криви и излязоха сметките . Ако Ча не иска да се забърква квото и да прави не можа  да го накара да хареса сестрата !  Пада си по  брюнетки каки   и зрели жени  Mr. Green бившата  крокодил  е такава   но я нагири . hahaha Журналята писаха, че ша водел в Щатите  но  замина сам и не му дреме за оная . Възможно е мениджъра му да е с него .


    Той  е хато хамелеон  . Киво също . Това ми харесва в тях !

 Папараците знаят къде ходят известните   и са фанали с- во Татлату


Секиз








 адреналииин  Crazy






 

Последна редакция: пн, 21 авг 2017, 13:05 от femmi2

# 166
  • Мнения: 1 413
Дами, привет! bouquet bouquet bouquet
Ама как хубаво сте списвали в темата. Удоволствие е да Ви чете човек... Hug
В шок съм от новината за инвитрото, най-вече че Кивчо е готов на жертви, нетипични за аканъ турчин...
Скрит текст:
представете си го в еротична стая с епруветка в ръка Shocked Shocked Shocked
съвсем ми падна в очите Къванчовица!!! Mr. Green
Предлагам ви нещо отдавна отпаднало от коментарите, но на мен ми беше любопитно...
Скрит текст:
Встреча Екатерины Николаевны Верженской (92 года) с дочерью Шурой (Миссис Обри Нэш) и внучкой Сэнди Нэш (19 лет).
Международный аэропорт Лос Анджелеса, Калифорния. США, 2 марта, 1958 год.
Мама и дочь не виделись 40 лет.

Нашла пару статей из американских газет про свадьбу Шуры с американцем, где пишут что А. Де Верженски их Парижа - бывшая жена принца Николаса Тхеидзе. Вот еще новость. И всё на этом. Когда поженились, где, сколько лет были вместе - пока неизвестно.
Шура вышла замуж за Обри Нэш в Нью Йорке 14 сентября 1937 года. О чем повествует статья Sunday Morning. На свадьбе среди приглашенных со стороны невесты была Татьяна Келлер (дочь Надежды Богаевской от первого брака).
В статье упоминается, что Шура из России и является дочерью покойного Юлиана Верженского.
Мистер Нэш - сын ныне покойных мистера и миссис Эдмунд Струдвик и Мэтти Нэш.
Фредерик Обри Нэш из многодетной семьи (у него два брата Эдмунд и Огден, один из которых, Огден Нэш, известный американский поэт, и две сестры Элеонора и Глендолин).
Семейство Нэш имеет благородные корни, в честь их предка назван город Нэшвиль.
И ще се включвам по-често... Grinning

# 167
  • Мнения: 27 466
 Здравейте  !

Цитат
Подготовка сериала Берен Саат и подбор актера на главную роль пока отложены, так как компания осталась недовольна первым вариантом сценария и сейчас идет его доработка.

    

Последна редакция: ср, 23 авг 2017, 20:13 от femmi2

# 168
  • Мнения: 2 282
Привет, мили дами! Hug
поствам снимки и клипче... отдавна не се е случвало да видим  неподправено щастие... ами само   внушения, превземки, чупки, стойки, пози и прочие ПР акции...


https://vk.com/tatkvnc?z=video-64878628_456239636%2F84a67dd10c81 … pl_wall_-64878628



# 169
  • Мнения: 2 282
Здравейте, по едно летно коктейлче...

никой не пише в темата,  Sad а новини бол...Горе долу изчетох ....В резюме: Simple Smile
oпорните точки вече не са в руския, а в американски форум... оставам си на руския форум..там са новините и свежия хумор..... американците са тъпи и лицемерни,..
и появата на самия форум ми е малко странна...приемам, че е работа  на башак, поръчала, платила е на някой админ, направили са го...плаща и за реклама и го лайкват...това е...Всеки е виждал във фейса такива спонсорирани реклами на сайтове...
Идеята е Къванч да стане популярен сред хората и така да го забележат продуцентите...отписали са ръсел и камерън...разнообразяват си ваканцията...и мотивират некои фенки... подпалили са моторетката...
Осигурила е и логистична подкрепа на некаква писателка, блогърка ли не разбрах...харесва си сериала, няма лошо...но  как така в една дълга рецензия  се цитират само две имена...къванч и башак...никой друг...ако филмът е такъв шедьовър, заслугата не е на башак...има други актьори, режисьори и прочие...също ме впечатлиха определенията за Къванч - невероятен, блестящ са сред най-слабите...а стига бе...  такава суперлативи  за една сапунка.......работа на башак, също...поръчала е статията...
Засега фенките на Къванч са сред комшийките на брат му... Киво им стои екзотично...


В ЛА ДиК имал успех, само не разбрах защо се излъчва под името Джесур...ами красавицата... newsm78

Прекрасна Фатмагюл...със синьото рокле и синьото герданче...емблематични за ролята...

# 170
  • Мнения: 27 466
 Дафне , Пивет  Hug Мерси за коктейлчето   bouquet Малко ми е терсене ,че си отива лятото .

 Киво фъф Флорида блазе му .

 Разпознават го  и там хората .    Махнал си е   брадата и така е много добре Peace  За ДИК ли става въпрос,  че е шедьовър ? Shocked

 Киво може да изразява емоции .   Ако го пуснат по бтв едва ли ще го изгледам .
  Видя ли ква ангелка ще му партнира за есенната колекция на Мави .  


 Енгин Акюрек си пуснал мустак   #Crazy





# 171
  • Мнения: 2 282
Дафне , Пивет  Hug Мерси за коктейлчето   bouquet Малко ми е терсене ,че си отива лятото .

 Киво фъф Флорида блазе му .

Разпознават го  и там хората .    Махнал си е   брадата и така е много добре Peace  За ДИК ли става въпрос,  че е шедьовър ? Shocked

 Киво може да изразява емоции .   Ако го пуснат по бтв едва ли ще го изгледам .
  Видя ли ква ангелка ще му партнира за есенната колекция на Мави .  


 Енгин Акюрек си пуснал мустак   #Crazy






Привет, Феми... Hug Поздрав с летния хит Деспасито...


Вече даже и в гръб го разпознават...

и по време на движение, също...голяма навалица...ще стане некое ПТП...заради разсеяни шофьорки, които вместо  пътя, дебнат в засада Къванч в Орландо...

Комшийката-фенка



тоя сезон сменям лицата...

Последна редакция: сб, 02 сеп 2017, 19:17 от dafnе@

# 172
  • Мнения: 27 466
 От къде го знаят Киво в Щатите ?   Няма лошо да го познават

 

# 173
  • Мнения: 2 282
Феми, мерси!  Hug bouquet
мдаа, значи пак Айпъма...американският проект ще се окаже кьорфишек като американския форум...
на много ниско ниво е ПР на Къванч...като че ли публиката е дебилна...четох,  ОБлум ще снима сериал...преговорите са приключили, прави се пресконференция, 8 серии първи сезон, снимките започват тогава и тогава....професионална работа...тука   една гардеробиерка ще ни работи...Ще си дам почивка от филми на патрона...
Мисля, да загледам филма на Ибрахим...Любопитно ми е, не съм гледала друг извън Къванч...Камето го беше харесала...

# 174
  • Мнения: 27 466
  Ибрахим съм го гледала  в Милост и в още един сериал  с Хатидже Шендил . И в двата   прави хубави роли и партньорките  са добри  Peace

  Тоя сезон ще  загледам дизита   ама ша видим колко ша ми харесат . Единия е криминална драма с Еркан и Сонгюл Йоден .


   В Орландо  ще има фен среща  и там ли е намесена Башмак  Joy Joy


Последна редакция: нд, 03 сеп 2017, 16:34 от femmi2

# 175
  • Мнения: 2 282
 Ибрахим съм го гледала  в Милост и в още един сериал  с Хатидже Шендил . И в двата   прави хубави роли и партньорките  са добри  Peace

  Тоя сезон ще  загледам дизита   ама ша видим колко ша ми харесат . Единия е криминална драма с Еркан и Сонгюл Йоден .


   В Орландо  ще има фен среща  и там ли е намесена Башмак  Joy Joy



Hug E така де...ще ги почнем, ама докъде не се знае...оптимистка съм...дори само заради промяната...и обектът никак не е лош...средиземноморски типаж...

Феми,  Hug ти ли се три или те триха... newsm78
убедена съм, че е на Башака ...ресторанта не бил на брата на Къванч, ами на братовчед на баща  му...и той  от Адана, откъдето са корените на Къванч...Ще направят реклама на ресторанта, нищо друго да не се случи...и малко оборот...
Замисълът е на Башак...Чудно ми е защо Киво не се срещна с руските фенки, които наистина са му големи фенове, а 5 месеца снима в СП, дори се изниза и без пресконференция...сега такова внимание към един файтон американски кифли...Ама тогава Башак беше още никоя...принципно това си е шумотевица около името...Гледам ОМ колко са впечатлени...че Киво има фенове и в Америка...

# 176
  • Мнения: 27 466
 
Скрит текст:
трили са ми поздрава  ама да бяха остайли цитата на руски за Киво .

   Всеки иска да пробие в Америка . Кво като са ам. кифли   мой да има някой, който да го забележи .

# 177
  • Мнения: 2 282
Скрит текст:
трили са ми поздрава  ама да бяха остайли цитата на руски за Киво .

   Всеки иска да пробие в Америка . Кво като са ам. кифли   мой да има някой, който да го забележи .
Съчувствие за триенето...  Sad
 Hug за да те забележат трябва да се явяваш на кастинги, е не да се срещаш с фенки,  да си с отличен английски, също и американец...
Има европейци, които са играли в Америка, но са били вече звезди в Европа...

# 178
  • Мнения: 27 466
  ЩО  така  ааа, бивали такова нещо  Joy Joy и 5 човека да е имало това е уважение към него . Ако се състои се една снимка ша пуснат .

Дафне  Hug  ама вход ли е имало за срещата ?   

# 179
  • Мнения: 2 282
 ЩО  така  ааа, бивали такова нещо  Joy Joy и 5 човека да е имало това е уважение към него . Ако се състои се една снимка ша пуснат .

Дафне  Hug  ама вход ли е имало за срещата ?  
Hug да, Феми...куверт 20 долара...може Башака и да  пусне нещо от партито на махалата...уж  среща с американските фенове..кой ти знае какво е....Но може и нищо да няма...не мога да си представя среща с актьор и през това време да мляскат, да плюскат, да тропат с прибори...
Голем майтап с ОМ...преди вервали, сега вече не им се вярвало... Joy Joy Joy
айде на шейната...

Общи условия

Активация на акаунт