Време е за ИКЕА! - Тема 23

  • 110 518
  • 796
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 787
Благодаря много! Този уикенд ще ги разгледам по-внимателно модулчетата-чекмедженца. Рамката така или иначе съм я харесала за детската стая (в черно), обаче сега може би ще прибягна до такава (в бяло) и в дневната. Търся ниски и не много дълбоки етажерки/шкафове, разглеждам още, но KALLAX ми се струва подходяща. Тепърва ще изучавам и BESTA. Май искам също и един бюфет да си купя, за до трапезната маса, която преместих в другия край на стаята, за да се оформи съвсем като трапезария (някои от вас може би са виждали и си спомнят безумния ми проект за зоните в холо-кухнята  Laughing), обаче още си избистрям концепцията, меря и най-вече - чакам да вземем дивана, за да видя с колко точно място разполагам.  Simple Smile

Да покажа за Вълшебство два hack-а на kallax, които много ми харесаха Simple Smile



# 691
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 859
Благодаря много! Този уикенд ще ги разгледам по-внимателно модулчетата-чекмедженца. Рамката така или иначе съм я харесала за детската стая (в черно), обаче сега може би ще прибягна до такава (в бяло) и в дневната. Търся ниски и не много дълбоки етажерки/шкафове, разглеждам още, но KALLAX ми се струва подходяща. Тепърва ще изучавам и BESTA. Май искам също и един бюфет да си купя, за до трапезната маса, която преместих в другия край на стаята, за да се оформи съвсем като трапезария (някои от вас може би са виждали и си спомнят безумния ми проект за зоните в холо-кухнята  Laughing), обаче още си избистрям концепцията, меря и най-вече - чакам да вземем дивана, за да видя с колко точно място разполагам.  Simple Smile

Да покажа за Вълшебство два hack-а на kallax, които много ми харесаха Simple Smile






 Heart Eyes Hug Чудеса могат да се направят с иначе семплия Kallax и хубавото е, че като един вариант/цвят ти омръзне, лесно може да се трансформира.
Гледах днес някакъв us сайт, с който са намерили пазарната ниша - предлагат скинове за стандартни икейски мебели  Mr. Green

# 692
  • Мнения: 1 787
Даа, напоследък и аз много заглеждам такива хитринки. Grinning Много харесвам мебелите на Икеа и така, както са си, но доза личен почерк не вреди. Търсих подобни декоративни профилчета из нашенски сайтове, но не открих и се чудя дали да не пробвам да си поръчам от някъде другаде.  Rolling Eyes Също и готини дръжки, крачета и всякакви такива дреболии, които преобразяват.

# 693
  • София
  • Мнения: 6 072
Как мога да поръчам комбинираната оферта - кутия за храна, чанта и шише? Не ми дава да кликна върху самата оферта, смао върху отделните продукти. Влезнах си в профила, щото нали пише, че е само за хора с икеа-карта (синхронизирана ми е с профила).

# 694
  • Варна
  • Мнения: 1 571
Дидка-бандитка, влизаш в профила си и добавиш един по един продуктите от комбинираната оферта и системата накрая преизчислява цената.

# 695
  • София
  • Мнения: 6 072
Въйй, и аз си го помислих, че може да е така, ама не го пробвах. Мног тъпо са го измислили...

# 696
  • Бургас
  • Мнения: 6 059
Някой има ли отзиви за кухненските батерии?

# 697
  • Мнения: 1 787
Момичета, имаме си диваааан!  Party

Вчера ни го докараха и до среднощ си го сглобявахме. Не изневерих на любимия си цвят и си взех синята дамаска. Най-сетне и междудругото е прекрасен! Heart Eyes

# 698
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 445
Някой има ли отзиви за кухненските батерии?

Ние имаме 3години ето този http://www.ikea.com/de/de/catalog/products/80131549/ и съм доволна, не ми е правил проблеми. Ако реша да го сменям, ще го заменя с модела с изтегляне евентуално.

# 699
  • Варна
  • Мнения: 1 203
Момичета, имаме си диваааан!  Party

Вчера ни го докараха и до среднощ си го сглобявахме. Не изневерих на любимия си цвят и си взех синята дамаска. Най-сетне и междудругото е прекрасен! Heart Eyes
Извинявай, какъв? И аз съм на вълна' дивани.

# 700
  • Русе
  • Мнения: 319
Търся си Дозатор за сапун за стена /като бутона да се натиска към стената/, както и за вграждане на кухненска мивка.
За мивка не намерих в Икеа.
За стена си харесах този:
http://www.ikea.bg/bathroom/Bath-Shower-and-Toilet-Accessories/W … k-56418/70297012/
Има ли някой от вас наблюдения наживо ?

# 701
  • Мнения: 1 787
Момичета, имаме си диваааан!  Party

Вчера ни го докараха и до среднощ си го сглобявахме. Не изневерих на любимия си цвят и си взех синята дамаска. Най-сетне и междудругото е прекрасен! Heart Eyes
Извинявай, какъв? И аз съм на вълна' дивани.

VILASUND.  Като дизайн много наподобява KIVIK, който страшно харесвам, но е разтегателен и леглото е огромно. Супер съм щастлива, чакам още нещичко да пристигне тези седмици и вече ще си имам заформящ се хол вкъщи. Grinning

# 702
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 859
Момичета, имаме си диваааан!  Party

Вчера ни го докараха и до среднощ си го сглобявахме. Не изневерих на любимия си цвят и си взех синята дамаска. Най-сетне и междудругото е прекрасен! Heart Eyes

Честитооо - със здраве и усмивки да си го ползвате Heart Eyes
Аз още се чудя между Backabro и Vilasund. Гледахме и от новите октомврийски предложение Sandbacken, който е с ъгъл, но не се одобри начина на разпъване.

# 703
  • Мнения: 1 787
Благодаря!  Hug

Много сме доволни, има място за всички, диванът е широк и удобен и същевременно достатъчно компактен за нашето пространство между кухнята и трапезарията.  Simple Smile  Механизмът на разпъване е нещото, което най-много ми хареса, освен това има и доста място за съхранение. Избрах го и заради модерната визия, изчистената форма на подлакътниците (страшно си върви с кухнята ми) и естествено, заради синия цвят  Heart Eyes макар че исках да взема по-друг нюанс син диван от друго място, който за съжаление вече не се предлага в БГ... но и този е чудесен, макар и по-тъмен. Отива си и със стените ми, които боядисах специално за синя мека мебел и които в първия момент си помислих, че ще трябва да пребоядисвам, но няма да се наложи.  Simple Smile Освен това е около 3 пъти по-евтин от въпросния ни първи избор (за който все още малко ме е яд, но какво да правим сега, такъв е живота - днес има магазин за финландски мебели, утре няма) и сега разликата в сумата ще оползвотворя за още по-готини неща, без да утежнявам допълнително бюджета. Та така - много се кефя, супер е, сега трябва да му харесам възглавнички. Simple Smile

# 704
  • Бургас, София
  • Мнения: 216
Търся си Дозатор за сапун за стена /като бутона да се натиска към стената/, както и за вграждане на кухненска мивка.
За мивка не намерих в Икеа.
За стена си харесах този:
http://www.ikea.bg/bathroom/Bath-Shower-and-Toilet-Accessories/W … k-56418/70297012/
Има ли някой от вас наблюдения наживо ?
Имаме този дозатор в тоалетната в офиса. Беше купен заедно с една кошничка за стена от същата серия. И двете неща се захващат с вакуум за стената, но кошничката пада непрекъснато. Дозаторът стои стабилно - доста учудващо. Стандартен капацитет има, пълни се лесно, колко сапун пуска зависи от натиска - реално натискаш цялото шишенце, не бутон. Пластмасата е леко прозрачна и се вижда нежен млечен нюанс на сапуна вътре.
Ако нещо друго те вълнува, питай.

Общи условия

Активация на акаунт