Erkan Petekkaya&Ayça Varlıer&Özcan Deniz&Hatice Şendil~Истанбулска Невеста~172

  • 59 469
  • 739
  •   1
Отговори
# 675
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Тук съм вече! newsm10

Да се включа и аз
Гледах един клип от купона за финала на сезона - Сюрея влезе в кадър с цигара / пуши си момичето /, но рускините реагираха така, сякаш вършеше най- голямия грях на земята 😆
Мери, Hug Hug Hug
по-често се включвай, Слънце!
Те рускините се възмущават от какво ли не?! Joy Joy Joy Joy Joy Joy Аз четох техни реакции на клипчето с майката на Ози, която пуши като комин. то не бяха "Ах", то не бяха "Ох"
Между другото повечето актьори пушат като комини, заради напрежението от многочасовата работа по сериалите. Точно това бяха обяснили след така наречената "конопена сага" преди няколко лета, когато изловиха половината артистичен свят с дрога. Те казаха, че или пушиш непрекъснато или вземаш опиати иначе няма как да си в кондиция 18 часа на снимачната площадка.

# 676
# 677
# 678
# 679
# 680
  • Мнения: 36 757
Привет! Hug



Минавам набързо!Да ви питам нещо! Peace
Скрит текст:
От няколко дни лявото ми ухо пука или пищи на моменти!Какво да правя?Меря си кръвното-добре е!Дали е от атмосферното налягане или от нерви!Не съм ходила на лекар!
Скрит текст:
На мен също ми пищят ушите, когато пътувам - промяна във височините. Често заглъхват и се оправят доста време след като съм пристигнала...
Знам, че в такива случай се прави консултация с отоневролог - свързват го нещо с вестибуларния апарат....

# 681
# 682
  • Варна
  • Мнения: 2 973
"Леля Сенем" ни кани довечера на последна среща:

видео тук

# 683
  • Мнения: 41 726
Ани Hug,благодаря! Hug
Скрит текст:
Другата седмица ще отида на личната за направление!

# 684
# 685
  • Мнения: 36 757

Момичета, пуснах новата тема, защото известно време няма да имам достъп...а вие си знаете...
Надявам се довечера заедно да се радваме и страдаме с любимите ни герои  Hug
Който пръв стигне до 50 страница да цитира този пост....
И едно уточнение - актьорите участващи в двата сериала Невестата и Парченцата не излизат, защото сайта на Прикачи - албума където са качени е в този сайт, а той в момента не работи...Нямам време да ги качвам на друго място и да ги подреждам...

# 686
# 687
  • Мнения: 2 655
Злати , 
Скрит текст:
на мен ме глъхнеше ухото и като преглъщам , пропукваше. Оказа се , че има леко възпаление и тапа  , която се е събрала и съм я натикала навътре въпреки че  редовно си чистя ушите  Joy Joy Joy двете неща нямаха връзка помежду си, така се случило. Но иди на лекар 

# 688
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 017

Последна редакция: пт, 16 юни 2017, 16:14 от bojana maneva

# 689

Общи условия

Активация на акаунт