Избор на прахосмукачка- 2

  • 113 295
  • 785
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 1 343
И аз съм с тази, страхотна е. И на турбочетката ѝ хванах цаката, че се оплаках преди от нея. Де факто няма забележки прахосмукачката.

# 211
  • Мнения: 121
Аз си взех 9331 от техномикс https://www.tehnomix.bg/prahosmukachka-philips-fc-9331-09 , в момента е на много добра цена. Някой знае ли откъде мога да си взена турбочетката за нея, много бих искала да пробвам дали ще ми свърши работа

# 212
  • София
  • Мнения: 2 958
Аз си взех 9331 от техномикс https://www.tehnomix.bg/prahosmukachka-philips-fc-9331-09 , в момента е на много добра цена. Някой знае ли откъде мога да си взена турбочетката за нея, много бих искала да пробвам дали ще ми свърши работа

Обадете се в сервиз на Филипс и попитайте дали продават.

# 213
  • София
  • Мнения: 2 958
И аз съм с тази, страхотна е. И на турбочетката ѝ хванах цаката, че се оплаках преди от нея. Де факто няма забележки прахосмукачката.

Каква е цаката? Не ми се открива топлата вода Wink При мен проблема е, че два от килимите ми са тип рогозка /няма стърчащи влакна/, но единия е с около 10см кант тип шаги. Е този кант е най-отвратителното нещо на света, а като пробвах с турбо четката тя някак няма как да стъпи плътно и краищата и стърчат извън канта. Другите такива повърхности са едни черги с много рехави и дълги влакна и някак не може да се залепи четката и да се завърти. Но с основната четка и чергите и канта светят. Ще я пробвам пак де. Консултантката ми даде идея, че мога да ползвам четката за паркет за почистване на страниците на мебели и за събиране на прах от стените, може на някой да му е от полза.

# 214
  • Мнения: 1 343
И аз съм с тази, страхотна е. И на турбочетката ѝ хванах цаката, че се оплаках преди от нея. Де факто няма забележки прахосмукачката.

Каква е цаката? Не ми се открива топлата вода Wink При мен проблема е, че два от килимите ми са тип рогозка /няма стърчащи влакна/, но единия е с около 10см кант тип шаги. Е този кант е най-отвратителното нещо на света, а като пробвах с турбо четката тя някак няма как да стъпи плътно и краищата и стърчат извън канта. Другите такива повърхности са едни черги с много рехави и дълги влакна и някак не може да се залепи четката и да се завърти. Но с основната четка и чергите и канта светят. Ще я пробвам пак де. Консултантката ми даде идея, че мога да ползвам четката за паркет за почистване на страниците на мебели и за събиране на прах от стените, може на някой да му е от полза.

Ами при мен грешката беше, че движех бързо напред-назад, както обикновено си чистя, а с турбочетката трябва бааавно-бавно да я местиш, за да захване и засмуче, направо на място я държа и после лекичко премествам. И сменям и посоките Simple Smile Но е факт, че нищо не остава, теста с джапанката е издържан със 6! Simple Smile
А теста е след чистене да натисна с крак и да провлача по килима с гумената джапанка - ако нищо не събира, пишем 6! Simple Smile

# 215
  • Мнения: 50
Дами, и аз, след изчитане на темата, избрах Philips FC9334/09!!! Няма грешка! Страхотна е, а и ни излезе доста изгодно с код за намаление за лоялен клиент на e-mag - 228 лева.  За всички, които още се чудят, препоръчвам с две ръце!

# 216
  • Мнения: 121
знаете ли дали Philips закупени от еМАГ могат да се възползват от 5г гаранция? Цената блазни, пък свеки има рожден ден скоро и ще се зарадва на едно ново прахосмуки

# 217
  • Мнения: 642
знаете ли дали Philips закупени от еМАГ могат да се възползват от 5г гаранция? Цената блазни, пък свеки има рожден ден скоро и ще се зарадва на едно ново прахосмуки
За да ползвате  5г. гаранция трябва да направите регистрация на закупената прахосмукачка в сайта на Philips. Но не знам дали за всички модели се отнася. Провертете предварително.

# 218
  • Мнения: 50
знаете ли дали Philips закупени от еМАГ могат да се възползват от 5г гаранция? Цената блазни, пък свеки има рожден ден скоро и ще се зарадва на едно ново прахосмуки

да, направих регистрацията Simple Smile

# 219
  • Мнения: 1 334
Джуджанка, как махна капака на контейнера, че аз нещо не можах. Пък не смея много да дърпам. Но предполагам че може и с капака да се измие контейнера

# 220
  • Мнения: 847
Да,и аз не успях да го махна,и измих всичко заедно с него!

# 221
  • София
  • Мнения: 2 958
Бях отворила капака и без да искам го наклоних на дясно и той сам излезе. После лесно се прибра по обратния път.  Grinning

# 222
  • Мнения: 8
Вече ползвам тази прахосмукачка и съм много доволна. Комбинацията от накрайници я прави много функционална,четката на дръжката е супер удобна,защото не отнема време за смяна на приставките,а ако това се налага за другите четки става бързо и лесно. Значително по-безшумна и мощна. Препоръчвам я!
Прахосмукачка без торба Philips PowerPro Compact FC9334/09, PowerCyclone 5, Четка TriActive, TurboBrush, Паркет, Филтър анти-алергичен ECARF, Зелена

# 223
  • Мнения: 4 087
Амииии обърках темата и се налага да коригирам. И за да не е извън по темата, моята Ровента сдаде багажа и сега съм пак в процес на избор на безкабелна прахосмукачка. Май май, пак ще е същата, може би по-мощна бих взела  newsm78

Последна редакция: вт, 20 мар 2018, 10:23 от Cherry^Blossom

# 224
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 911
Cherry^Blossom, май си сбъркала темата Simple Smile.

Общи условия

Активация на акаунт