Ясновидци/врачки - тема 33

  • 175 094
  • 732
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 170
Здравейте! Някой дали може да ми препоръча врачка за София или околностите? Ще съм много благодарна- може и на лично съобщение.


К'во?! Wink
Не ви разбрах..

# 646
  • Мнения: X
Здравейте,
споделям и моя опит от една от препоръчаните тук, а именно Емилия от Пиротска.
Разказвам ''сеанса'' максимално подробно, за да може всеки да си направи изводите.
Това е първото ми ходене на подобно място, реших да пробвам при нея, тъй като няма такса (и слава богу, не я и заслужава). Приема в подобие на офис, до 17 часа. Не отидох с конкретен въпрос, но имаше едно конкретно нещо в живота ми, което ме притесняваше и това беше настоящата ми връзка. С влизането ми тя каза,че сега ще говори тя за 3 конкретни сфери (здраве, пари и любов) и после аз ще питам. Поиска име и дата на раждане и се започна: здравословно нямало проблеми, само паник-атаки и преди е имало депресия....от 2 години нямам паник-атаки,а депресия не съм и имала. Кръстът болял ли ме като вдигам тежко...и по време на цикъл, отговорих й ,че не ме е болял кръст никога в живота ми (проблемите са от съвсем друго естество). Тя си замълча и продължи, за финансовата сфера нищо не ми каза, изведнъж ми поиска името и датата на човека до мен ( към тогавашния момент бяхме разделени уж окончателно), аз й дадох име и дата, но й обясних, че не сме заедно, тя започна да шикалкави, като обясняваше,че хем сме заедно,хем не сме( по никакъв начин дори не сме комуникирали с въпросния тогава) Тя изписа датата и името под моите и веднага каза,че не сме един за друг, всичко е приключило (към настоящия момент сме заедно). Пише всичко в един тефтер, преструва се,че получава видения и рисува едни кръгчета до датите, според мен явно по-скоро залага на нумерология. Предсказанието й беше, че до 2 месеца ще срещна човек, когото никога не съм срещала или виждала до момента, с когото ще имам 2 деца и ще бъде до мен до края на дните ми. Единият му родител щял да бъде от държава съседна на България, при което нарисува в тефтера картата на България и започна с химикалката да върти кръгове около мястото на...разбира се Турция...то при тях разводи няма SmileySmiley
Абсурдно, при положение, че аз съм изключителен расист, такива очи облещих,че ако можех да убивам с поглед...
Явно предсказанията за съпруг турчин и 2 деца са доста вървежни. На въпросите ми относно здравето на близки хора, на едната жена видя мамологичен или гинекологичен проблем (такива не е имала в живота си) , отговорих й ,че е с автоимунно заболяване, тя се облещи изненадано и каза,че я вижда напълно здрава (ами далеч е от здрава). За другия човек предрече смърт до няколко месеца...при положение,че видя датите им и човекът е на 95..какво друго да предрече. Единственото, което се доближаваше до истината е, че имам работа, която не мога да изгубя по никакъв начин, което е вярно. Обясни, че около мен се въртели много мъже, които искали да влязат в сериозна връзка с мен, но трябвало да чакам точно този, със смесената кръв. Имайки предвид,че отдавна съм във връзка, не само че не се въртят никакви мъже около мен,ами изобщо и не общувам с хора от мъжки пол.
За сметка на това, малко след посещението ми при нея, мой бивш приятел ми предложи брак от нищото, нещо което тя не предрече. SatisfiedSatisfied
Също така предрече, че след година ще намеря високоплатена работа и ще ходя на обучение в чужбина и 3 мин след това каза,че финансово никога няма да съм добре, едното изключва другото съответно.
Отдели не повече от 15 мин, като ми направи и уж някакъв ритуал за балансиране на енергиите.
Не е искала пари, нямаше и да й дам. SmileSmile
Няколко дена по-късно моя приятелка й се обади и помоли за консултация по телефона, тъй като не живее в София, Емилия се съгласи, приятелката ми имаше само 1 въпрос, тя отоговори положително, без да поиска нито дата,нито име, явно просто искаше да отбие номера. Това, за което даде положителен отговор не се е случило, няма и да се случи, даже нещата станаха по-зле.
Заключението ми е ,че е абсолютна шарлатанка, не позна нито за миналото, нито за настоящето, а твърденията за бъдещето са меко казано абсурдни. Иначе е приятна жена, добронамерена.

# 647
  • София
  • Мнения: 23 116
Правили ли сте консултация по скайп с ясновидец/ка който да иска да ви вижда, но той не си е включил/а камерата и не иска да го виждаш? Обещава се конслтация за 1 ч., а се провежда за 30 мин.
 и даже ясновидеца бърза да приключи, нервничи като задаваш въпроси....Възмутена съм! Но явно това е традиция за доста ясновидци, защото и други хора ми споделиха същото. Sad(

# 648
  • Мнения: 1 539
Сега ако кажеш, че ясновидеца е поискал да се съблечеш....

# 649
  • София
  • Мнения: 23 116
Жена беше.  Не е искала. Не ме карай да се смея, че съм много ядосана....

# 650
  • Мнения: 6 278
Сега ако кажеш, че ясновидеца е поискал да се съблечеш....
Шъ умръ  hahaha Joy rotfImbo

# 651
  • Мнения: 536
Здравейте,

след много време мъки и терзания и опити да разбера кой около мен какво  прави смея да кажа че имах успех , до преди два дни когато пак  попаднах под вмешателство и вече почвам да търся методи за чистене , преди беше с яйца но не мога да намеря още жената , идеи за софия къде може да се направи чистене след поливане буквално с мъртва вода и вече не знам и аз какво е , то много лошотия стана , ех , поздрави

# 652
  • София
  • Мнения: 23 116
За чистене и разваляне за София или друг град е много трудно да се намери добър в тази област. Няма такива! И добрите ходжи вече са кът! Sad

# 653
  • Мнения: 536
Предполагам , преди 3 години много трудно една жена буквално ми я посочиха с уговорки , на ходжа не смея защото вече са ходили за мен при такъв който прави и доста се усеща , не знам как християни ходят , то е тяхна работа , факт си е обаче и то само докато се стигне до това че има намеса си е мъка , а какво остава за пълно чистене , все пак ще търся , давайте идеи

# 654
  • Мнения: 233
Странна работа! Напоследък непрекъснато виждам нови, скоро регистрирани никове,Които се включват или да хвалят някой или да оплюят някой.

Които ни следят отдавна...


Да бе! Ама не са писали. Първо оплюват някой от доказаните ясновидци, а след седмица се прави нова регистрация и вече са много доволни от някой дето никой никога не е чувал за него. Laughing

# 655
  • София
  • Мнения: 101
Аз от няколко години искам да ида на врачка и благодарение на този форум не съм ходил все още , почти се бях навил да ида при тази диди и благодарение на форума се отказaх . Друго в съседния блок от скоро има гадател писах 2 пъти конкретно просто питах някой ходил ли е при него да ми каже мнение никой нищо все едно съм му направил реклама .

# 656
  • Мнения: 233
Нищо ново в тази тема. Напоследък наистина новите рагистрации са традиция. Преди време го коментирах.
exsist, всеки новорегистрирал се казва, че сега има какво да каже. Сменете развалената грамофонна плоча.  Mr. Green


Amiamo, към теб специални благодарности, за мненията за Адриана Вотей. Жената се държи абсолютно нормално, нищо общо с глупостите, които са изписани за нея във форума. Нямаше възможност тя да поеме хороскопа и ме препрати към Магерова, която много ми помогна. Така че, благодаря ти!

# 657
  • София
  • Мнения: 59
Мммммм и си права и не си. Доста често новите злоупотребяват, Ама защо всички да са под общ знаменател. Както и да е. Според мен понякога някой не познава, защото не може правилно да разчете аурата, има и хора, които се заключват. Ето примерно при мен Диди имаше познаваемост. Каза неща, които съвпадат на 89 % с моя житейски път, Ама за нея имаше и негативни коментари. Вече и аз сама не мога да се ориентирам. Препоръчайте ми някой, на когото освен да слушам в бъдеще какво ми предстои, да мога да задавам въпроси за хора и събития. Търся такъв човек. При Диди тя само ми говори, но без въпроси. А търся си да се допитам ......... дано някой От вас ме посъветва.

# 658
  • Мнения: 233
Мммммм и си права и не си. Доста често новите злоупотребяват, Ама защо всички да са под общ знаменател. Както и да е. Според мен понякога някой не познава, защото не може правилно да разчете аурата, има и хора, които се заключват. Ето примерно при мен Диди имаше познаваемост. Каза неща, които съвпадат на 89 % с моя житейски път, Ама за нея имаше и негативни коментари. Вече и аз сама не мога да се ориентирам. Препоръчайте ми някой, на когото освен да слушам в бъдеще какво ми предстои, да мога да задавам въпроси за хора и събития. Търся такъв човек. При Диди тя само ми говори, но без въпроси. А търся си да се допитам ......... дано някой От вас ме посъветва.

Нещо не ми е ясно! Диди ти е казала неща, които съвпадат на 89%, но ти не и вярваш. Какво очакваш да те посъветваме? Ванга??? Е, Бог да я прости,  нея вече я няма.

# 659
  • София
  • Мнения: 23 116
Villianne, радвам се за теб!  И Магерова е страхотна!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт