Пак за кичурите

  • 3 559
  • 48
  •   1
Отговори
  • Мнения: 122
От известно време искам да си направя кичури.Проблема ми е, че не знам къде и че не мога да отделя много пари.Живея в зона Б19.Дайте съвет къде да ми ги направят добре.Моля някой, който си е правил кичури на нормална цена/за мен тя е до 50лв.-за дълга коса+матиране/ някъде в този регион да ми даде информация.Благодаря.

# 1
  • Мнения: 2 196
Днес ще си правя кичури в салона  ,който е до данъчното и срещу училището.Ако искаш довечера ще пиша колко пари ми е стувало удоволствието и дали съм доволна.Ако успея,може и снимки да пусна. Peace

# 2
  • Мнения: 122
ми аз живея малко по-нагоре от този салон.Не е ли много скъпо там, гледам разни кокони влизат...?Ще чакам да пишеш подробно.Дано останеш доволна. 4470 4470 4470 4470 4470

# 3
  • Мнения: 2 196
Средна работа е като цени.Аз ходя на козметик там и съм много доволна.Фризьорката, при която ходя ,подстригва добре,но досега не съм си правила кичури при нея и нямам представа как се справя.А като цена ми се върти нещо от сорта на 45лв. за дълга коса,но довечера ще ти кажа със сигурност. Laughing

# 4
  • Мнения: 614
Още един плюс, че живея е провинцията, тук кичурите са 20 кинта smile3534 (с най-добри чувства)

# 5
  • Мнения: 1 187
В Овча Купел 1 в Търговския Център на втория етаж има фризьорски салон и има една фризьорка казва се Вили,  при нея  най-скъпите кичури мисля,  че бяха около 25 лева. В събота само не работи.

# 6
  • Мнения: 2 196
Вече съм с кичури,ама нещо много не се харесвам. Sad
Исках да са по-тъмнички,а те са направо бяло руси.Това обаче си е явно някакво постижение,защото всички в салона се чудеха и маеха как може на толкова черна коса да станат толкова руси кичури.
Кичури + матирането=57лв.
Кичурите ги матира с Л'Ореал.

# 7
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Още един плюс, че живея е провинцията, тук кичурите са 20 кинта smile3534 (с най-добри чувства)


Дива Слива, я кажи къде е таз провинция  Grinning

# 8
  • Мнения: 2 196
Още един плюс, че живея е провинцията, тук кичурите са 20 кинта smile3534 (с най-добри чувства)
Казвай коя е таз провинция,че то кичурите+пътя ще ми излязат по-евтино,отколкото тез мой столични  убавини.Пък за рестото черпя к'вот пиеш/подмаз,подмаз/ Crazy

# 9
  • Мнения: 207
Ей тея кичури що са толкоз скъпи newsm78боя ли много отива,с фолио е по-лесно,пък и не е чак толкоз трудна работа.Миналата година си правих за 25лв.в един салон на входа на южния парк от страната на хладилника.В един друг салон свеки беше питала казали и пак толкоз.Косата ми е средна дължина.

# 10
  • Мнения: 2 196
Ми да ти кажа трудоемка работа си е,пък и отнема доста време.Днес отидох в два и половина  и си тръгнах в 19,45ч.
Обаче разликата в цените е доста голяма и ми е чудно от къде идва. newsm78
 

# 11
  • БГ
  • Мнения: 735
супер че са бяло руси, иначе цената си е височка, и аз съм в провинцията- 20-25 лв са тук.има ли снимки? newsm78

# 12
  • Мнения: 207

Ми да ти кажа трудоемка работа си е,пък и отнема доста време.Днес отидох в два и половина  и си тръгнах в 19,45ч.
Обаче разликата в цените е доста голяма и ми е чудно от къде идва. newsm78
 
пет часа #Crazyкакви кичури са тия newsm78поне времето оправдава средствата.Мен за час  два ме правиха ама пет часа ми се вижда много.Качвай снимка да те видя

# 13
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Е, т'ва 50 и нагоре лева за кичури множко ми се вижда. Аз съм от две години и половина на кичури и си ги правя за 30-ина лева макс. с подстригването Laughing Laughing Laughing Simple Smile

# 14
  • Мнения: 614
Още един плюс, че живея е провинцията, тук кичурите са 20 кинта smile3534 (с най-добри чувства)


Дива Слива, я кажи къде е таз провинция  Grinning
Още един плюс, че живея е провинцията, тук кичурите са 20 кинта smile3534 (с най-добри чувства)
Казвай коя е таз провинция,че то кичурите+пътя ще ми излязат по-евтино,отколкото тез мой столични  убавини.Пък за рестото черпя к'вот пиеш/подмаз,подмаз/ Crazy

За града на Левски става въпрос  Wink Айде заповядайте,  приятелката ми е фризьорка... и прическите евтини и водката и тя  Hug

# 15
  • Мнения: 4 202
Правя си кичури в салон ЕЛ в Зона Б5, пак ти е удобно. Намира се в блока на ул. Одрин, онзи дългия, на който му казват "Китайската стена". Мисля, че няма да ти излязат повече от 50 лв. Ако сеинтересуваш мога да ти дам телефон.  Wink

# 16
  • Мнения: 122
А някоя от вас да си е правил косата в Славия Спортес?Днес видях, че правят кичури за 20-30 лв.

# 17
  • София
  • Мнения: 847
Вчера си направих кичури в Лозенец в един сравнително нов салон на Кръста. Обстановката е хубава, много ми похвалиха фризьорката специално за кичури, и въпреки че там преди няколко месеца една друга ми окепази бритона, отидох. Косата ми е до средата на гърба, направи ги тънки, с фолио, и тъй като аз естествено, не знаех какво искам както винаги, направи ги много руси (към бяло) и ми матира цялата коса. Това струваше 50 лв. кичурите + 15 лв. матирането, работят с Лореал профешънъл. Днес ми е малко терсене, косата ми е като посивяла (иначе беше с един такъв медно-лешников цвят  Flutter ама вече имах бели косми). Но май свиквам.
Да ви питам нещо: това сивеещото матиране ще падне ли в някой щастлив момент?

Ето да видите, ама от лампата май не се вижда добре.

http://community.webshots.com/photo/550197683/2259724190037232526HqCaxC
http://community.webshots.com/photo/550197683/2115225030037232526nfevMq

# 18
  • Мнения: 2 956
 #Crazy #Crazy #Crazy Какви са тия цени бе хора?
Аз си ги правех в Люлин или в Надежда-според зависи къде ми се ходи...салоните са много добри и и не ми е излизало повече от 30-35 лв с подстригването... ooooh!

# 19
  • София
  • Мнения: 847
#Crazy #Crazy #Crazy Какви са тия цени бе хора?
Аз си ги правех в Люлин или в Надежда-според зависи къде ми се ходи...салоните са много добри и и не ми е излизало повече от 30-35 лв с подстригването... ooooh!

да, ужасно направо. Хем си знаех, че в Лозенец ще е така, но мислех максимум 50 лв. всичко... и да ви кажа, беше пълно с народ, правеше ни две на кичури едновременно, трето момиче чакаше сигурно два часа за подстригване, преди това пък аз чаках да съврши с пробна прическа за бал...Народът здраво се разкрасява.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 472
Какво означава матиране на косата?  newsm78

# 21
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 516
Леле, какви са тия цени?  #Crazy #Crazy #Crazy
Освен и аз да викам ура, че живея в провинцията  Laughing. Моите кичури, с подстригването излязоха 15 лв.  Whistling

# 22
  • Мнения: 952
на мене 50 кинта също ми се виждат бая парички ама и моята фриз-ка по толкова ми взема, но аз все си мисля че е заради дългата коса. Последно като се правих на червени кичури и  олекнах с 57 лв Rolling Eyes Rolling Eyes/незнам как го изчисли/ ама понеже много се харесах и в началото реагирах спокойно, но после като видях че в портмонето ми дрънкат само стотинките и изтръпнах Shocked ама пусто да остане женски му процедури и мераци Mr. Green Mr. Green

# 23
  • Мнения: 3 576
Наскоро ми правиха кичури с Вела и съм страшно доволна.
То въпроса не е само в цената, ами и в уменията на фризьорката, а тази определено е много добра.

На мен ми взеха 40лв-кичури дълга коса, 5лв матиране, другите екстри като боядисване корен и сешоар, които си правих,  предполагам не ви интересуват като цени.

Резултата - на снимката от аватара.

Преди се правех с Лореал, но не виждам някаква разлика, а пък и ми писна да давам толкова пари - там кичурите са 60лв дълга коса.

# 24
  • Мнения: 505
Мами и аз мислех да вкарам в косата кичури . Светло кестенява съм и се чудя дали ще ми отиват. Вие как мислите? Каква боя ще препоръчате и да ви питам-косата не се ли заплита повече от тях newsm78

# 25
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Queenmabb, съвсем не ти изглеждат зле кичурите. Говориш за салона на втория етаж над Ниланата, нали?
 Миналата седмица си правих кичури - 38лв. барабар с подстригване и сушене с L'oreal - много си ми е добра фризьорката - от години си ги правя при нея.
 За салона, за който говориш се бях засилила за козметик , ама нещо почнах да се разкандърдисвам - не ми вдъхват доверие някак. (за козметичката говоря).

# 26
  • Мнения: 7 106
Аз си направих кичури + боядисване/ с боя на салона/+ матиране и т.н. на средно дълга коса за 25 лв. в Надежда 2 Simple Smile
Косата ми беше светло руса, сега е тъмно- русо- пепелява със светли кичури, пак нещо пепеляво. Фризьорката направи едновременно боядисване и кичури...за около два часа и нещо. Много добре работи и цените са нормални. Преди месец за подстригване + боядисване, пак с нейна боя платих 16 лв.

# 27
  • Мнения: 14 489
Леле, какви са тия цени?  #Crazy #Crazy #Crazy
Освен и аз да викам ура, че живея в провинцията  Laughing. Моите кичури, с подстригването излязоха 15 лв.  Whistling

ай стига бе - оказва се че в стара загора дето е по-голям град от търново са по-евтини. тук за най-евтините които съм чувала са 25 лева с подстригването.

# 28
  • София
  • Мнения: 847
Queenmabb, съвсем не ти изглеждат зле кичурите. Говориш за салона на втория етаж над Ниланата, нали?
 Миналата седмица си правих кичури - 38лв. барабар с подстригване и сушене с L'oreal - много си ми е добра фризьорката - от години си ги правя при нея.
 За салона, за който говориш се бях засилила за козметик , ама нещо почнах да се разкандърдисвам - не ми вдъхват доверие някак. (за козметичката говоря).
Благодаря, кичурите не изглеждат зле и жената знаеше какво прави според мен (освен това каза, че при повторно боядисване вади гарантирано точно същите кичури). Просто матирането нещо не мога да му свикна, но доколкото разбрах то ще изпада скоро.
Да точно за този салон. Ходила съм там на процедури за лице, предишната козметичка беше добра, но сегашната не я препоръчвам, ама хич. От този салон съм доволна от маникюра, 10 лв. за френски, много е добро момичето. Освен това и отношението към клиентите им е добро, много са любезни и т.н., ама то при тия цени оставаше и да не са. Аз сега за лице съм се насочила към Дермалайн, пак ми е близо.

# 29
  • Мнения: 4 358
....От този салон съм доволна от маникюра....
Много моля за адреса на салона! С предварително записване ли е маникюрът?
Целувки от нашия отбор  Hug

# 30
  • София
  • Мнения: 847
....От този салон съм доволна от маникюра....
Много моля за адреса на салона! С предварително записване ли е маникюрът?
Целувки от нашия отбор  Hug
Тединцеееее, здрасти! Как сте, отбор юнаци  Grinning
Ами този салон се намира в един нов мини-търговски център, който се пада точно зад спирката на трамваите на Черни връх, точно преди Кръста, ако отиваш надолу към НДК. Търговското центърче е на два етажа, отдолу има "Златната пещ", "Нилана" и една голяма аптека. Не знам телефона, защото е на крачка от вкъщи и все минавам за часове, но иначе да, трябва да си запишеш час (ако минеш и е свободна, разбира се, ще те вземе). Втрива някакви кремчета в ръцете и т.н. ако ти е удобно местоположението, определено го препоръчвам.
Поздрави!

# 31
  • Мнения: 1 616
Кажете де, какво значи матиране на косата? И аз се замислям за кичури, та да знам какво да искам...

# 32
  • Мнения: 1 417
А някой да си е правил кичури на червена коса? И на колко време ги поддържате тия кичури? Аз съм в други ден на фризьор и отдавна искам малко промяна, ама тия кичури май хич не са за моята коса, която е тънка и не спира да пада Thinking а пък и като знам че под 70лв. за боя и подстригване не оставям +50 за кичури Rolling Eyes то цяло състояние ще е тая мойта хубост.

# 33
  • София
  • Мнения: 3 688
момичета само един цвят кичури ли си пеавите
или смесвате няколко нюанса
Аз засега само в русото съмимала разнообразие,но се замислям и за някой друг червеникав отенък
Споделете вие какви коси носите:)

# 34
  • Мнения: 214
абе хора какви са тез цени при вас...аз живея в Младост и мога да ви кажа че в младост4 си имаме едно доста скромно но много добро фризиорско салонче на мен за подстригване кичури и матиране последния път ми взеха само 25лв заедно с сушоара
незнам какви са тез цени при вас мога да ви кажа че съм ужасно доволна от мойте фризиорки те са сестри и двете работят по един и същи метот и еднакво добре
кичурите ги правят с някакъв италянски изруситен не използват боя бил по безвреден а матирането го правят с Л'ореал...  bouquet   bouquet ако искате заповядайте в младост ако някой го интересува адрес и телефон да пише

# 35
  • Мнения: 2
Здравей,

Аз от 1 година ходя само при един фризьор в Красно село за кичури и подстригване.( С рейс 83 си точно там.) Много съм доволна. Дълги години не можех да си избера свестен фризьор. В събота бях там.
Кичури дълга коса, мисля че бяха 24 лв.
Аз дадох 43 лв. за: кичури (3 цвята с Лореал), матиране, маска, боя вежди (е, тя е 2 лв.), постригване (3,80 лв.), изправяне със сешоар.
Момчето много си разбира от работата. Салона не е кой знае какво. В един гараж на блок е.

Почти сме съседки. Аз съм в Б-18. Водя сина си в яслата зад Аура.

Ако искаш координати - пиши.

Поздрави и успех в избора.

# 36
Nelly K имаш ли снимки да пратиш как се е получило?

# 37
  • Мнения: 138
А някой ще даде ли координати на салон в Бургас ?
Като се правих последно се разделих с 58 лв (вкл. подстригване и обезцветяване) и ми отне близо 5 часа. Сега покрай дребосъчка нямам толкова време, а и ми се ще да мина по-евтинко, така, че помагайте моля!

# 38
  • Мнения: 2
От събота нямам. Мога да ти пратя от кръщенето на детето. Там бях при него предишния ден. Сега съм същата.
 Ако искаш дай мейл или ми кажи лесен начин за качване тук.

Малко ми е врътня тук да кача снимки, нямам мн време.Първо трябва на някой фото сайт да ги кача нали? Соооори за оффа.

# 39
  • Мнения: 122
Nelly K, изпрати снимки  по пощата /boriniko@abv.bg/ да те видя.Обясни по-точно за този салон, че и аз ходех преди в до пазара на Красно село, до Софийска вода.Аз пък съм на ул.Три уши, новия блок до реката.
Моята коса е светло кестенява и искам два цвята кичури.

# 40
  • Мнения: 2 952
снимки  снимки давайте

Аз  ще  се правя  също  на  кичури  (нави ме  стилистът ми) ....сложи ми  изкуствени ,  проба......даже  си харесах   цвят.....искам ги  дискретни и  класи4еско , шарения и дебели кичури не вървят отдавна....така че  внимавайте  с  фризьорите момичета ......Аз  съм  бая навита ....влезнала ми е мухата и това е..... Simple Smile

# 41
  • Мнения: 315
здрасти
и аз утре ще си правя кичури.Чудя се дали да не ги направя два цвята?-дали е модерно?

# 42
  • Мнения: 352
Ох момичета и аз да попитам - кажете наистина какво значи матиране?

# 43
  • Мнения: 351
 И аз съм се замислила дали да не си направя кичури newsm78, но моите определено ще трябва да са в 2цвята, защото косата ми  е с боя до някъде и естествена нагоре. Вчера се подстригах, днес ще ходя да ме филира и ще я питам как са цените.Аз съм доста тъмна и не съм сигурна че ще ми отиват много светли кичури. Искам да пробвам и ако не ми хареса ще си прасна една боя отгоре. Но да дам 50лв за кичури и да не ми хареса... Thinking. Има ли някоя с по-тъмна кожа и коса от вас, която да се прави на кичури

# 44
  • Мнения: 2 952
Тук съм виждала много  тъмни момичета , на кичури , майсторски направени , стои страхотно , дори по-интересно отколкото на  светла  жена(по-безлично става понякога).....така че  ако  ти е майстор   фризьора   е   много готино на по-тъмна кожа Simple Smile Да  добавя...повечето обаче  са  със   чупливи коси...или си ги правят и с пяна за коса или  гел мокър  ефект...страхотно е за лятото Simple Smile

# 45
  • Мнения: 1 616
Моля виииииии... Някой да каже какво значи матиране!  Praynig Praynig Praynig

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Матиране не е ли ефекта, койта се предава на русия кичур да не жълтее, а да стои по скоро сив?

# 47
  • Мнения: 122
Доколкото ми е известно матирането се прави след изрусяването на кичурите, защото след време ще станат жълти.И според мен точно това е тайната на хубавите кичури.А какви грозни кичури съм виждала, че понякога се замислям дали да си правя.За да няма после  newsm77Затова апелирам към тези, които са доволни - покажете снимки, абе похвалете си фризьорите.

# 48
Моля виииииии... Някой да каже какво значи матиране!  Praynig Praynig Praynig

След като ти направят кичури - гадните фризьори матират (хубаво обтриване)  кичурите с шампоан/балсам и ефекта на хубавите бели, перлени и т.н. кичури е до първото измиване, когато от желаният цвят не е останало почти нищо, започва да се забелязва пожълтяване.... Добрите фризьори матират кичурите с черна боя, за да фиксират цвета и предотвратят пожълтяването и оранжавенеенето на кичура, ако са направени добре след всяко измиване би трябвало да стават все по-бели, перлени и т.н.... Хубаво е да си вземеш и козметика, която е специално за кичури и периодично да си ги третираш, за да са ти винаги освежени!

Общи условия

Активация на акаунт