Глиган или кифла - Summer edition 2017

  • 454 583
  • 6 005
  •   2
Отговори
# 5 355
  • Мнения: 7 690
Рижавият ти смятаме да го налазим аз  Sunglasses

Черният така застанал в профил нещо не мога да го разоблича, ама айде, ще рекнем, че е същия 'убавец.

# 5 356
  • Мнения: 690
Цитат
Под нрав визирам отношението му към жената до него. А и честно казано предпочитам "свинар", който да ме уважава и обича пред "принц", за които да съм поредното бижу е колекцията му.

Ахам, ще те уважава, няма начин. В пряк и преносен смисъл.
Как така преносно. Аз говоря за уважение не за " уважение".

# 5 357
  • Мнения: 7 519
Внимавайте какво пишете, защото ви четат!
https://s4.postimg.org/l47pgj4n1/IMG_2838.jpg

# 5 358
  • Мнения: 7 690
Косматник мамин.

Моят йорки е подстриган и в момента прилича на нещо средно между нещастен прилеп и Скуби Ду в меланхолия, затова няма да му качвам снимки, да го излагам.

# 5 359
  • Мнения: 690
[ на мен ми е все тая кой какви мъже харесва или не харесва, но е доста тъпо със стереотипите. Дори самата дума "арабелки" вече показва негативно отношение, пак стереотипно. Със сигурност във форума, а може би и в темата има жени, които са омъжени за араби (каквото и да означава това), и могат да го сметнат за обида. То и за българките няма много положителни отзиви - смятат ги за лесни, в една категория с рускини и украинки.

И аз така мисля. И ще се изкажа малко в стил "Мразя расистите и циганите!", но хич не се кефя на хора с предразсъдаци. Имам предразсъдък към тях. Sunglasses
Нямам никакви предразсъдъци, виж само с какви мъже деля леглото си Simple Smile. Рижави, или чернокожи, изобщо не подбирам Simple Smile
https://s14.postimg.org/qge0vc029/IMG_1011.jpg
И аз на такива двама няма да откажа. Wink Имах и аз едно време един черно бял такъв при това доста своенравен.

# 5 360
  • Мнения: 7 519
Това са единствените мъже, на които им е простено да имат лош нрав, или пък да са цветнокожи Joy.

# 5 361
  • Мнения: 690
Това са единствените мъже, на които им е простено да имат лош нрав, или пък да са цветнокожи Joy.
Така е JoyJoyJoy

# 5 362
  • Мнения: X
Цвят кокос трябва да е убито бяло, перфектно е за лято, да.
https://www.instagram.com/p/BW5VrXSlNoQ/

По скоро е беж или кафе с мляко.

# 5 363
  • Мнения: 3 371
Стана ли време да си показваме кученцата  Mr. Green
Ето я моята малката мамина сладка:

# 5 364
  • Мнения: 690
Стана ли време да си показваме кученцата  Mr. Green
Ето я моята малката мамина сладка:


Много е сладка. Идва ми да я нагушкам.Kissing Heart

# 5 365
  • Мнения: 3 371
Стана ли време да си показваме кученцата  Mr. Green
Ето я моята малката мамина сладка:


Много е сладка. Идва ми да я нагушкам.Kissing Heart

Благодаря  Hug

Тя е великолепна 6-месечна пекинезка - моята приказна малка, прекрасна принцеса  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 5 366
  • Бургас
  • Мнения: 6 627
Каква сладка Чубака! Heart Eyes

# 5 367
  • Мнения: 690
И аз искам куче, но за съжаление ММ не иска.

# 5 368
  • Мнения: 22 036
И аз искам куче, но за съжаление ММ не иска.

Голяма разправия са, но е супер да си имаш животинче. Постави го пред свършрн факт или ползвай децата, ако нямате, изчакай Simple Smile. Моят бивш, не искаше да взимаме второ куче, не защото не обича, а защото трудно преживя смъртта на първото. Аз си признавам, че постъпих подло и карах детето да мрънка и накрая осиновихме чудовището.

# 5 369
  • Мнения: 690
Знам че изискват грижи животните. Аз имах куче преди да срещна ММ. Гледахме си го 16 години но почина от старост. След това имах котка, но като заживяхме със съпруга ми я взе бившата ми съквартирантка.
Опитвам се да използвам двата като довод. Големи я само го врънкай за куче, но е непреклонен. Казва че кучето или котката били за в двора а ние живеем в апартамент. Наистина не мога да се представя какво ще стане ако взема животинче и го поставя пред свършен факт.

Общи условия

Активация на акаунт