На море в Гърция 2017 - II

  • 132 038
  • 834
  •   1
Отговори
# 300
  • София
  • Мнения: 5 365
Аля,първоначалната ми идея беше Парга и района от 18 натам,в последствие решихме друго.
Дайте идея къде да преспим на връщане от Кефалония.
Мецово или друго?

# 301
  • София
  • Мнения: 216
Здравейте, около 18-28 планираме на Йонийско море в Парга /или около нея, не сме избрали още/. Смятаме да се поразходим из района. Спряла съм се на един круиз,който наскоро тук препоръчахте от Нидри - Лекафкада,  Итака и Кефалония. Търся някой и за Корфу, но не намирам.  Можете ли да ми препоръчате такъв,  както и нещо друго интересно, което може да се прави в района.  Simple Smile
До Паксос и Антипаксос е вълшебен круиза от Парга. В четвъртък пак там има круиз и до Корфу,мисля, но по спомени тръгваше рано.

# 302
  • Мнения: 3 642
zvanche и ние имаме ЕЗОК но за мое спокойствие правим и застраховка. До сега не се е налагало да ползваме. Тази година в Армеец само те застраховали бебета под 6 месеца. Не са скъпи застраховките 24-5 лв.за 4-ма за 8 дни
Поздрави от Амуляни   Grinning
За пръв път сме тук.
Ферибота тръгва от Трипити, плаща се на борда. На палубата от едната страна стана задръстване, точно там е масичката, където плащаш. 10-15 мин.е до острова, докато платиш и си там.
Ние сме в студио Еротокритос харесва ни. Студиата са обширни с много удобен разтегателен диван. Има детска площадка и прекрасна гледка от терасата. Пътят до студиото е черен. Алики е на 500 метра. Чудесен плаж.
Водата е топла, времето прекрасно.
На острова НЯМА банкомат, но има аптека, магазин за риба, няколко малки супермаркета, пекарни и разбира се много таверни.

# 303
  • софия
  • Мнения: 25 482
zvanche и ние имаме ЕЗОК но за мое спокойствие правим и застраховка. До сега не се е налагало да ползваме. Тази година в Армеец само те застраховали бебета под 6 месеца. Не са скъпи застраховките 24-5 лв.за 4-ма за 8 дни
Доста добре съм запозната с ползите от здравна застраховка, но благодаря все пак. Явно иронията в писания текст се губи понякога.

# 304
  • Мнения: 123
Здравейте, около 18-28 планираме на Йонийско море в Парга /или около нея, не сме избрали още/. Смятаме да се поразходим из района. Спряла съм се на един круиз,който наскоро тук препоръчахте от Нидри - Лекафкада,  Итака и Кефалония. Търся някой и за Корфу, но не намирам.  Можете ли да ми препоръчате такъв,  както и нещо друго интересно, което може да се прави в района.  Simple Smile
До Паксос и Антипаксос е вълшебен круиза от Парга. В четвъртък пак там има круиз и до Корфу,мисля, но по спомени тръгваше рано.

Тези ги бях забравила, а четох за тях... Благодаря ти! 😊

# 305
  • Мнения: 4 275
Някой прибирал ли се е от Ситония през Турция? Иска ми се да минем през Одрин с една нощувка, но нещо не ми стиска този вариант, защото ми е непознат

# 306
  • Мнения: 1 669
Ние миналата година сме пътували от Солун до Одрин и после се прибрахме в София, нямахме никакви проблеми. Какво точно те притеснява?

# 307
  • Мнения: 123
Някой има ли впечатления от  Solymar или ивицата Paralia Vrachou-  Louisa? Плажът как е? Има ли заведения, пекарни,  магазинчета? Засега сме се спряли на това като изходна точка. Ще съм благодарна на всяко мнение, защото ако не нацеля плажа, да е поне малко като Парадайз или Голдън бийч на Тасос, ще бъда линчувана от тинейджърите 😁

Последна редакция: нд, 25 юни 2017, 19:21 от Аля_2012

# 308
  • Мнения: 1 723
Здравейте,нямам време да чета назад темата.Искам да попитам,дали има някое интересно за кратка разходка място,близо до българската граница?
В Катерини сме и мислим да спрем някъде на връщане,че сме с деца и им става лошо в кола.Ако по този маршрут има нещо интересно,ще е супер.

# 309
  • Мнения: 110
Момичета,
Някой има ли мнение за Elia Beach между Никити и Неос Мармарас, става ли за детенце на 3? Колебая се между хотелче в Никити и Elia Beach.  
И двте са близо до плажа.

# 310
  • Мнения: 4 097
Здравейте и от мен!
За края на август - 26/27, планираме пътуване до Гърция, по-точно до Калитея. Има ли ходили наскоро там, които да кажат малко повече информация за мястото?
Ще пътуваме с малкия, който към 27 август ще е на 1.1 година.

# 311
  • Bourgas, Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 414
Момичета, помагайте!
Тази година не можах да се организирам с ранна резервация за почивка и както предполагате останахме без такава. Доста местихме датите (поради независещи от нас обстоятелства) и сега няма никъде свободни места.
Искаме нещо на Халкидики с хубав плаж. Периодът е 24 юли до 5 август- за 7 нощувки.

Къде да попитам?

# 312
  • София
  • Мнения: 3 461
Момичета,
Някой има ли мнение за Elia Beach между Никити и Неос Мармарас, става ли за детенце на 3? Колебая се между хотелче в Никити и Elia Beach.  
И двте са близо до плажа.
Мястото е тип вилна зона.Какво  те интересува да става за 3-годишното? За хотела ли питаш , плажа или селището? newsm78

# 313
  • Мнения: 4 275
Ние миналата година сме пътували от Солун до Одрин и после се прибрахме в София, нямахме никакви проблеми. Какво точно те притеснява?

Честно казано, не знам какво ме притеснява  Blush Опитвам се да разбера, но не мога  Mr. Green Но сега като писа, че вие сте го минавали този маршрут вече, ми е по-спокойно някак  Blush

Иначе ми хрумна и друга идея. Гледам в сайта на Астрал Холидейз нелоши AI оферти за по на юг в Гърция. Но дали ще може да си хванем самолета от Солун примерно? Работата е там, че планирахме 6 нощувки на Ситония, но ни се иска да удължим почивката с още няколко дена. И вместо да се приберем в София, направо да си хванем самолета от Солун. И тъй като не успях да намеря добри оферти Ситония, започнах да мисля други варианти

# 314
  • Мнения: 349
zvanche и ние имаме ЕЗОК но за мое спокойствие правим и застраховка. До сега не се е налагало да ползваме. Тази година в Армеец само те застраховали бебета под 6 месеца. Не са скъпи застраховките 24-5 лв.за 4-ма за 8 дни
Поздрави от Амуляни   Grinning
За пръв път сме тук.
Ферибота тръгва от Трипити, плаща се на борда. На палубата от едната страна стана задръстване, точно там е масичката, където плащаш. 10-15 мин.е до острова, докато платиш и си там.
Ние сме в студио Еротокритос харесва ни. Студиата са обширни с много удобен разтегателен диван. Има детска площадка и прекрасна гледка от терасата. Пътят до студиото е черен. Алики е на 500 метра. Чудесен плаж.
Водата е топла, времето прекрасно.
На острова НЯМА банкомат, но има аптека, магазин за риба, няколко малки супермаркета, пекарни и разбира се много таверни.

Здравейте,
планираме отидем за един ден до Амулияни (ще почиваме в Олимпиада). Ако имате впечатления, моля да препоръчате къде да хапнем на обяд?

Общи условия

Активация на акаунт