Имам съмнения, че синът ми е гей

  • 42 739
  • 157
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 24 839

Че лошото възпитание от мене ли зависи?Родителите са виновни и ако съм тръшкал врати и съм бягал и съм правил простотии то е заради тях ,щото аз не се имам за велик а просто някой да ме тормози и то за нещо за което не съм виновен примерно затва че съм гей е сори,не съм мазохист да стоя и да търпя и много ясно че ми избива нанякъде.АбсурТ явно че имам топки щото всичките последствия съм си ги изтърпял то няма начин,ама въпроса е че не съм бил виновен за тях разбираш ли ме?

Не знам какво си изтърпял, но се опитваш за всичко да обвиниш някой друг, което не е добре за теб.
Родителите ти не те били възпитали- е, а ти не можеш ли да направиш разликата и да решиш дали искаш да си невъзпитан или искаш да не бъдеш като баща ти, например?
Нали не харесваш как се държи, как говори, защо му подражаваш?
Разбирам, че си изтеглил късата клечка- тя и майка ти беше отишла да работи навън, та не ти е било лесно.
Но, мисли за себе си, когато тръгнеш да направиш някоя простотия, а не на кого ще бъде напук! Peace

# 91
  • Мнения: 563

Че лошото възпитание от мене ли зависи?Родителите са виновни и ако съм тръшкал врати и съм бягал и съм правил простотии то е заради тях ,щото аз не се имам за велик а просто някой да ме тормози и то за нещо за което не съм виновен примерно затва че съм гей е сори,не съм мазохист да стоя и да търпя и много ясно че ми избива нанякъде.АбсурТ явно че имам топки щото всичките последствия съм си ги изтърпял то няма начин,ама въпроса е че не съм бил виновен за тях разбираш ли ме?

Не знам какво си изтърпял, но се опитваш за всичко да обвиниш някой друг, което не е добре за теб.
Родителите ти не те били възпитали- е, а ти не можеш ли да направиш разликата и да решиш дали искаш да си невъзпитан или искаш да не бъдеш като баща ти, например?
Нали не харесваш как се държи, как говори, защо му подражаваш?
Разбирам, че си изтеглил късата клечка- тя и майка ти беше отишла да работи навън, та не ти е било лесно.
Но, мисли за себе си, когато тръгнеш да направиш някоя простотия, а не на кого ще бъде напук! Peace

И кое ми е толкова невъзпитаното?По принцип съм се възпитавал сам,смисъл правил съм квото реша аз,щото ако бях слушал него и съм оставил да ме командва щях да съм точно като него,той иска да съм един безмозъчен овенен като него,насила ми е стригал косата и ме е карал да ходя с кубинки и войнишки дрехи щото да съм изглеждал като мъж представи си (сякаш дънки и фанелка изобщо не е мъжко).Да,ако бях оставил да ме възпитава той и не съм се зъбил да си отстоявам моето за което както казах съм си носил послетствията,щях да стана некво подобие на анаболен тъп скинароподобен квартален батка,щото тва е да си мъж според баща ми,а предполагам и според много други мъже като него.

# 92
  • Мнения: 2 355
  Викс, явно при вас главният проблем не е контролът, а неразбирането и неприемането. Това е съвсем различно.
 

# 93
  • Мнения: 563
  Викс, явно при вас главният проблем не е контролът, а неразбирането и неприемането. Това е съвсем различно.
 

Ми аз не разбирам неприемането.

# 94
  • Мнения: 2 355
  Именно.

# 95
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 398
Гледах филм с Кевин Костнър и там той е сериен убиец... дали съм нещо опасна?
на 16 не щях нито да се омъжвам, камо ли ти деца да имам. Сега са точно 2 деца!
Големият ми син е на 16г... сам не се понася (по негови думи), затворен е , по-меланхоличен, не е имал приятелка (много му се иска иначе) и т.н. Опитвам се да говорим като приятели и за момичета и за алкохол и за наркотици... Никога не съм му ровила из телефона или таблета.
А, и слушаше музика от една банда, момчето с боядисана черна коса и молив за очи. Ама не ми пука и брат му им стана фен. Нали не слуша Пайнер  Rolling Eyes

# 96
  • Мнения: 177
ако е гей говори с него какво мисли за еднополовите бракове !

# 97
  • Мнения: 3 957
ако е гей говори с него какво мисли за еднополовите бракове !

Това пък защо? За да доразследва Е ли е или НЕ Е момчето гей? Ще се чуди каква тема да подметне уж случайно на детето, за да го усети. Хубаво де, ама тейнеджър не значи автоматично глупав. Особено ако има такова нещо момчето бързо ще се усети. Защо да се хвърля толкова полезна енергия в разследвания?

Не е хубаво, че е ровила, но вече станало. По-добре е сега да измисли начин, по който да поговори с момчето директно. Но честно, признавайки си и тя от своя страна, че е ровила. Така ще изрази едно своеобразно "ще ти призная нещо, от което се срамувам, не е хубаво, но го направих". Може да отключи у момчето желание да сподели подобно.
Кога и с кого хората споделят своте малки срамни тайни? С някой, който е споделил подобна. Така изведнъж осъзнаваш, че не си единствен. И ти става някак по-леко.

# 98
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Съветвам ви просто да седнете и да си поговорите с момчето . Кажете му , че като майка винаги ще го разберете  и ако има някакви проблеми или притеснения  винаги може да ви се довери.
Аз на моето дете от малък разправям , че каквито и проблеми да има в живота  неговите родители са винаги тук да слушат , дадат съвет, да разберат, да го обичат.
Имам достатъчно гей приятели в обркръжението си , вече не ми идва изнанадващо както например преди 20 години. Всички до един работят и са много успели хора . И кой каза , че ако е гей не  може да има деца???? В кой век живеете бе хора ?
 Mr. GreenHug

# 99
  • out of space
  • Мнения: 8 573
То хубаво си говорете, но като приятели и на всякакви теми. Защо, по дяволите, да е нужен разовор за гейство? Все едно е престъпление ега ти...

# 100
  • Мнения: 563
"ще ти призная нещо, от което се срамувам, не е хубаво, но го направих"
Лооол искаш да го накараш да се срамува от това,че е гей ли?От себе си?Кво му е срамното на тва,че да го сравняваш с некви твои срамни случки?Абе кви родители сте бе и що искаш непремено да ти се разкрие сещаш ли се че има и нещо като "личен живот".Не му се бъркай тва можеш да направиш,той ако иска да говори с тебе за тва ще го направи,обаче ей така да му застанеш и да се изцепиш че не е хубаво да е такъв какъвто е и е срамно ами сори адски е тъпо! #2gunfire

# 101
  • Мнения: 3 957
"ще ти призная нещо, от което се срамувам, не е хубаво, но го направих"
Лооол искаш да го накараш да се срамува от това,че е гей ли?От себе си?Кво му е срамното на тва,че да го сравняваш с некви твои срамни случки?Абе кви родители сте бе и що искаш непремено да ти се разкрие сещаш ли се че има и нещо като "личен живот".Не му се бъркай тва можеш да направиш,той ако иска да говори с тебе за тва ще го направи,обаче ей така да му застанеш и да се изцепиш че не е хубаво да е такъв какъвто е и е срамно ами сори адски е тъпо! #2gunfire

Я се върни и чети, а?
Казах това да бъде идеята, с която майката да си признае, че е ровила в нещата му. Да засвидетелства доза честност на детето, за да го отпусне да сподели.

По темата срамно ли е или не да си гей не бих вземала отношение.

Ролята на майката, пак казвам в случай, че изобщо има такова нещо, е да помогне доколкото може на детето си. Има един тънък момент при гейовете, който определено дразни всички. Вклучително и тези с по-либералните разбирания. А именно - демонстрацията. Хубаво бъди какъвто искаш, но не ми навирай своята сексуалност в носа за щяло и нещало. От друга страна не бива и човек да расте с усещането за срам и някаква свръх греховност. Защото това неминуемо води до пагубни последствия за личността. Просто трябва да приеме себе си какъвто е с нужната доза здрав разум, че го очаква не винаги топло посрещане. И с нужното себеуважение, за да отстоява себе си когато е необходимо. Това е нелеката задача на майката. А не да му внушава неща в симъл на "хей, нА ви пък, аз съм гей и това е най-нормалното нещо на света".

# 102
  • Мнения: 563
"ще ти призная нещо, от което се срамувам, не е хубаво, но го направих"
Лооол искаш да го накараш да се срамува от това,че е гей ли?От себе си?Кво му е срамното на тва,че да го сравняваш с некви твои срамни случки?Абе кви родители сте бе и що искаш непремено да ти се разкрие сещаш ли се че има и нещо като "личен живот".Не му се бъркай тва можеш да направиш,той ако иска да говори с тебе за тва ще го направи,обаче ей така да му застанеш и да се изцепиш че не е хубаво да е такъв какъвто е и е срамно ами сори адски е тъпо! #2gunfire

Я се върни и чети, а?
Казах това да бъде идеята, с която майката да си признае, че е ровила в нещата му. Да засвидетелства доза честност на детето, за да го отпусне да сподели.

По темата срамно ли е или не да си гей не бих вземала отношение.

Ролята на майката, пак казвам в случай, че изобщо има такова нещо, е да помогне доколкото може на детето си. Има един тънък момент при гейовете, който определено дразни всички. Вклучително и тези с по-либералните разбирания. А именно - демонстрацията. Хубаво бъди какъвто искаш, но не ми навирай своята сексуалност в носа за щяло и нещало. От друга страна не бива и човек да расте с усещането за срам и някаква свръх греховност. Защото това неминуемо води до пагубни последствия за личността. Просто трябва да приеме себе си какъвто е с нужната доза здрав разум, че го очаква не винаги топло посрещане. И с нужното себеуважение, за да отстоява себе си когато е необходимо. Това е нелеката задача на майката. А не да му внушава неща в симъл на "хей, нА ви пък, аз съм гей и това е най-нормалното нещо на света".

И що да не е нормално?Ама чакай малко за ква демонстрация става навъпрос когато хетеродемонстрацията е навсякъде и по всички филми?Тва обаче не те нерви нали?И ква демонстрация правят гейовете на улицата никой не може даже да разбере че са такива,мене например и приятеля ми са помислили че ми е некъв гард щото е голямо говедо с татуси.А кво праят хетерото целуват се натискат се пред всички,жените ходят с къси поли с циците вънка тва не е ли демонстрация?

# 103
  • София
  • Мнения: 24 839
И що да не е нормално?Ама чакай малко за ква демонстрация става навъпрос когато хетеродемонстрацията е навсякъде и по всички филми?Тва обаче не те нерви нали?И ква демонстрация правят гейовете на улицата никой не може даже да разбере че са такива,мене например и приятеля ми са помислили че ми е некъв гард щото е голямо говедо с татуси.А кво праят хетерото целуват се натискат се пред всички,жените ходят с къси поли с циците вънка тва не е ли демонстрация?

Ми, не е нормалната сексуалност, която е заложена в индивидите от двата пола с цел продължение на човешкия род.
Затова и натрапчивата демонстрация дразни- природата се е погрижила да се застрахова, затова гледката на интимност между еднополови, на органично ниво предизвиква неприазън у хеторото.
Също така, дали с къси поли, дали с големи деколтета, или с расо на монахиня, женската фигура и излъчване имат пак същата вградена цел- да намерят точния мъжки екземпляр, за да се възпроизведат.
Разбира се, ако се запънат насред улицата да обменят течности, си е простащина отвсякъде.

# 104
  • Мнения: 563
При животните също има хомо,що природата ги е направила такива а?И на другите не им пука от тва,не съм гледал в Анимала да се събират да бият или да хапят някой лъв щото е правил секс с друг,нито пък да му четат конско.Значи според природата тва е нормално!

Общи условия

Активация на акаунт