Пълен глад

  • 21 005
  • 144
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 17
Ако се провали в дългосрочен план добре, по-лошо е да се провали в краткосрочен план, който е равен на периода , за който са постигнати бързите резултати.
Днес ми е 14-ти ден момичета. Чувствам се добре, но съм решила да започна захранването. Не мога да ви опиша как кожата ми се изчисти, другата седмица ще си пусна изследвания, за да видя как стоят нещата. За обонянието- усещам тук -там аромати. Благодаря ви за подкрепата през тези дни , за различните коментари, в които имаше нещо полезно за мен.

# 136
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
Ако се провали в дългосрочен план добре, по-лошо е да се провали в краткосрочен план, който е равен на периода , за който са постигнати бързите резултати.
Днес ми е 14-ти ден момичета. Чувствам се добре, но съм решила да започна захранването. Не мога да ви опиша как кожата ми се изчисти, другата седмица ще си пусна изследвания, за да видя как стоят нещата. За обонянието- усещам тук -там аромати. Благодаря ви за подкрепата през тези дни , за различните коментари, в които имаше нещо полезно за мен.
Пожелавам ти много сила за захранването, там ми е беше най- трудно.
По каква схема ще се захраниш?

# 137
  • България
  • Мнения: 240
Най трудно е захранването, моля споделете как започвате. Аз изкарах седем дни, но по принуда на мъжа ми прекратих тъй като бях много отпаднала. Нямах сили да се кача по стълбите до вкъщи.

# 138
  • Мнения: 12 473
фрешове, смутита, плодове, сурова храна, ядки и тн.

# 139
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
Най трудно е захранването, моля споделете как започвате. Аз изкарах седем дни, но по принуда на мъжа ми прекратих тъй като бях много отпаднала. Нямах сили да се кача по стълбите до вкъщи.
Ето за 7 дни
https://garabitov.com/index.php/otslabvane/zahranvane/zahranvane-7-dena

# 140
  • Мнения: 5 508
Няма как захранването да е 7 дни при всеки. Не случайно навсякъде пише, че ако си гладувал 5 дни се захранваш поне 10 (двойно).

# 141
  • Мнения: 12 473
Къде го пише това? Аз знам, че е наполовона на гладуването.

# 142
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
В книгите на Пол Брег захранването е дълго колкото гладуването. И със сиропуването захранването е дълго колкото гладуването.

# 143
  • Мнения: 5 508
Къде го пише това? Аз знам, че е наполовона на гладуването.

Захранването след гладуване трябва да е ПОНЕ колкото гладуването (ако то е било няколко дни) или двойно. Това то твърдят лекарите и всеки подръжник на гладолечението.

# 144
  • Мнения: 12 473
Може. Отдавна не съм чела по въпроса.
Но аз повече от 2-3 дни никога не съм се захранвала. Но и на пържоли не съм скачала де..)

Общи условия

Активация на акаунт