кестенява или руса /нова снимка/

  • 4 185
  • 114
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 3 372
кестенява Peace

# 106
  • Мнения: 1 290

вероятно иска да ти каже да ги оставиш малко по-дебели и да ги оформиш по-добре,което е и моят съвет Peace



Не става, вече не растат равномерно след толкова скубане, пък и аз така си ги харесвам, тънки  Grinning
ами то скубането си е краста,аз по едно време се усетих,че вече нищо не оставам и без молива все едно нямах вежди,сега ги пускам повече,но важното е както каза ти да си ги харесваш  bouquet

# 107
  • Мнения: 7 914
Руса повече ми харесваш! smile3503

# 108
  • Мнения: 217
Защо не пробваш някакъв по-мек вариант на русото? Може би с лек меден отенък? Или нещо съвсем светло кестеняво (по-светло от това на снимката)? Другият вариант, който вече са ти предложили е на кичури...

# 109
Руса- но гледаи да е пепеливо.Много ти отива!

# 110
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Аз лично много харесвам цвета на Дженифър Лопес - някакво меко кестеняво и едва забележими кичури. Сигурно ще ти отива!

# 111
  • Мнения: X
Кестенява,може и на кичури...не за друго ама като знам с малко дете колко време остава за поддръжка-аз като бивша блондинка знам,но естествена брюнетка знам,че отнема доста ....
Пробвала ли си да видиш различни варанти с този сайт:
http://hairstyles.hit.bg/

# 112
  • Мнения: 9 990
Определено русото не е твоя цвят. Confused Харесваш ми повече кестенява, но и кичури биха ти стояли добре. А с друг по-червеникав цвят пробвала ли си?Simple Smile

От снимките не личи и кожата точно каква е...Но аз си мисля за нещо шаренко и свежо-кичури, но не категорично руси, а 1-2 тона по-светли от основата и тук -таме червеничко за цвят.За веждите също щях да спомена, но пък щом се харесваш HugНякой беше предложил лешник-добра идея е и е по-лесно за поддържане от многоцветното, но предполага поддръжка пък на корени.И грим/главно червило за цвят/

Последна редакция: ср, 10 май 2006, 17:48 от пенелопа

# 113
  • Мнения: 4 458
вероятно иска да ти каже да ги оставиш малко по-дебели и да ги оформиш по-добре,което е и моят съвет Peace

Не става, вече не растат равномерно след толкова скубане, пък и аз така си ги харесвам, тънки  Grinning

Да, това имах в предвид. Веждите са тънки, добре, но лошото е че нямат форма. Би могла да подчертаваш в молив или да добегнеш до услугите на ..... знам ли в Б-я  май е козметик, за да ти направят пърманент вежди - като татуировка.

Можеш просто д ги оставиш да израстат кокото може като запълваш празното пространсво с молив. когато са готови и израсли ги виж в какава форма са и
 ако не можеш сама отиди на козметик да ти гиоформи а тии ги потдържай редоно след това

# 114
Кестенява,да отива ти Peace

Общи условия

Активация на акаунт