КАНДИДАТСТВАНЕ СЛЕД 7 КЛАС С РИСУВАНЕ 2-ра част

  • 66 524
  • 883
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 465
Здравейте!Следя страничката отдавна!Дойде време  да търся уроци за дъщеря ми!Знаете ли  кога започват уроците по рисуване в 119 училище и как става записването?
Май бяха от началото на октомври курсовете. Моята тръгна от началото на декември, направо отидохме на място и питахме госпожата дали ще я вземе. Мисля, че бяха 4 групи.
Благодаря!Днес ходих до 119-то но още нямат информация!

# 316
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 354
Ами то само базата се ползва на 119-то, самите уроци се провеждат от учители от Приложното. В 119-то едва ли ще имат инфо за курсовете. Средата на октомври тръгна и дъщеря ми преди 3г.

# 317
  • Мнения: 465
Моля,родителите на приетите деца да споделят координати за курсове за изобразително изкуство!

Последна редакция: пт, 08 сеп 2017, 16:52 от Виктория Стоева

# 318
  • sofia
  • Мнения: 8 939
Виктория, писах ви на лични.

На 14.09 има родителска в НГПИ.

# 319
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 354
Тази родителска има смисъл само за осмокласниците. Аз тази година ще я пропусна. Направо на следващата, която си е по класове с учителите ще ида.

Виктория Стоева, аз не мога да помогна, тъй като инфото ми е от преди 3г

# 320
  • sofia
  • Мнения: 8 939
Да де, аз не уточних. Моят мъж даже заяви, че нямало смисъл да ходя Crazy. То той е бил на родителска веднъж пред 5-6 години и не е повторил.

# 321
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 354
В това у-ще моят се отчете миналата година веднъж Simple Smile

# 322
  • София
  • Мнения: 14 723
Да де, аз не уточних. Моят мъж даже заяви, че нямало смисъл да ходя Crazy. То той е бил на родителска веднъж пред 5-6 години и не е повторил.

Моята тръпне да стане 14-ти и да отида на РД и да разбера кой ще й е класен и с коя специалност ще са заедно. Grinning Голям мерак има. Та и малкия изяви желание да дойде с мен, много е впечатлен от сградата на училището.

# 323
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 354
За вас има смисъл. След общата ще имате и по паралелки. Ще минат учителите, ще кажат какви учебници, какви материали ще трябват.

# 324
  • Мнения: 465
Виктория, писах ви на лични.

На 14.09 има родителска в НГПИ.
Благодаря,vesi1!

# 325
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 825
Вчера ми се обади класната от НПГИ, представи се, по какво ще им преподава, в 8 а клас е, и обясни за род среща

# 326
  • София
  • Мнения: 14 723
Вчера ми се обади класната от НПГИ, представи се, по какво ще им преподава, в 8 а клас е, и обясни за род среща

Еее, браво. Каза ли ви с коя друга специалност сте в един клас? Че моята иска да е с играчките Grinning

# 327
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 825
не, и не попитах

# 328
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 354
А каза ли от колко часа ще е откриването на учебната година? Учудващо, още нищо не пише на сайта

# 329
  • Мнения: 74
Здравейте, ако е удобно се записвам при вас за актуална информация с един приет осмокласник в Св. Лука и една кандидат гимназистка за тази година.
Днес звънях на един от учителите за частните уроци в 119то, но не успях да се свържа. Ако някой знае кога започват, моля да сподели

Общи условия

Активация на акаунт