ЧААТАЙ УЛУСОЙ e "ВЪТРЕ" ["Içerde"] - TEMA 29 [245]

  • 74 640
  • 725
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 25 351
само като Баръшко нямаше такъв период, ама то щото кратко снимаха  hahaha hahaha hahaha

Crazy Crazy Crazy Crazy   Party
да се ядосва бе, после ще има шляп-шляп  Joy


 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo шляп-шляп  hahaha hahaha








В новата версия сме и нЕма връщане назааад SmileSmileySmiley








Последна редакция: пн, 10 юли 2017, 21:55 от Ани (Aniska)

# 661
  • Мнения: 2 532

Най му е по мярка, когато е облечен ..без риза  Simple Smile:

# 662
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 5 680
Имам проблем:anguished:Мамата не ме пуска да се върна към старата версия?
Някой да има информация ,защо е така:worried:

# 663
  • Мнения: 25 351
Имам проблем:anguished:Мамата не ме пуска да се върна към старата версия?
Някой да има информация ,защо е така:worried:

Защото няма вече стара версия. Така ще е занапред. Дадоха време да свиквате, ама вие не искахте. Yum


# 664
  • Мнения: 27 735
Имам проблем:anguished:Мамата не ме пуска да се върна към старата версия?
Някой да има информация ,защо е така:worried:

Защото няма вече стара версия. Така ще е занапред. Дадоха време да свиквате, ама вие не искахте. Yum




ооо, искахме и чакахме с нетърпение Stuck Out Tongue Winking EyeStuck Out Tongue Winking EyeJoyJoyJoy сега гледаме сеир Stuck Out Tongue Closed EyesStuck Out Tongue Closed EyesStuck Out Tongue Closed EyesStuck Out Tongue Closed Eyes

# 665
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 5 680
Имам проблем:anguished:Мамата не ме пуска да се върна към старата версия?
Някой да има информация ,защо е така:worried:

Защото няма вече стара версия. Така ще е занапред. Дадоха време да свиквате, ама вие не искахте. Yum




ооо, искахме и чакахме с нетърпение Stuck Out Tongue Winking EyeStuck Out Tongue Winking EyeJoyJoyJoy сега гледаме сеир Stuck Out Tongue Closed EyesStuck Out Tongue Closed EyesStuck Out Tongue Closed EyesStuck Out Tongue Closed Eyes


  Направо ще си е сеир Hushed особено пък за мен Kissing Face Ани за предишната ми беше дала линк(код) как да си намирам темата ,а сега идея нямам как People Information Desk PersonPeople Ok Woman

# 666
  • Мнения: 25 351



  Направо ще си е сеир Hushed особено пък за мен Kissing Face Ани за предишната ми беше дала линк(код) как да си намирам темата ,а сега идея нямам как People Information Desk PersonPeople Ok Woman

Това е подфорума
темата ще я видиш Stuck Out Tongue

Джадъъъъ, за теб е ясно бе Innocent

# 667
  • Мнения: 5 267
Грозна нова версия......ImpImpImp Ко и беше на старата......Rolling Eyes
Добра вечер и благодарско за бялата ризка........./ейго..няма ми емотикона за прегръдка и за харесване/......Frowning1

# 668
  • Мнения: 27 735
Джадъъъъ, за теб е ясно бе Innocent

голям смях Smiling ImpSmiling ImpStuck Out Tongue Closed Eyes
ChampagneTropical DrinkTropical Drink

 

# 669
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 5 680



  Направо ще си е сеир Hushed особено пък за мен Kissing Face Ани за предишната ми беше дала линк(код) как да си намирам темата ,а сега идея нямам как People Information Desk PersonPeople Ok Woman

Това е подфорума
темата ще я видиш Stuck Out Tongue

Джадъъъъ, за теб е ясно бе Innocent




  Ани Kiss Благодаря Relieved
 Бойче и аз така като теб Yum

# 670
  • Мнения: 25 351
Грозна нова версия......ImpImpImp Ко и беше на старата......Rolling Eyes
Добра вечер и благодарско за бялата ризка........./ейго..няма ми емотикона за прегръдка и за харесване/......Frowning1

Бойчее, ще свикнеш и с новите емотчета бе Stuck Out Tongue Winking Eye

аватара ти е изчезнал Unamused

# 671
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 5 680


  Много сложно става пибликуването на снимка Worried Трябва да си имам свободен диск само за снимки на Чачи Satisfied

# 672
# 673
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 5 680


   Тази може да не му е любимка бе Laughing Или това за конюшната се отнася за мен Smirk

# 674
  • Мнения: 25 351

И аз го видях това JoyJoyJoy ама този бил писател бе, подарил й книга. НаЩУ още не е почнало да пише Stuck Out Tongue Closed Eyes е нали разправя, че пишел някакви неща, ама не е издал книга Stuck Out Tongue Winking Eye

Искра,
може да се слагат снимки от нета. Но е чудесно, че могат да се качват направо и от компа.

Общи условия

Активация на акаунт