Как работи естественият подбор

  • 24 106
  • 151
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 14 317
М даааа, много жени бъркат влагалището си с купа за салата...
Присетих се за небезисвестният метод за контрацепция - промивка с оцет, за избиване на сперматозоидите...

# 31
  • Сф
  • Мнения: 10 668
По повод меда на Кристина, ами Даун в Бг все още се използват много и билки и алт.мед.методи.И наистина помагат.И при децата ги използваме даже! Crazy
Дори последния вирус с висока температура преборихме с клеева тинктура и оцет.Иначе предписания антибиотик на рецептата най- лесно можех да взема!
Е , понякога се получават и безумия и темата е за това.Козирогчето полага много усилия да ни разсмива и тук и в темата за забавни въпроси за бременността.😀
Ти няма ли да се включиш с някой аборигенски метод или само влезе да ни се скараш колко сме прости и темата е излишна? Щото разбираш ли, разпостранява простотията оу, йе! Joy
Така е.Ако не ти харесва, не чети!
Кристина , нимой са ядосва! Hug

# 32
  • Варна
  • Мнения: 737
Аз също понякога използвам алтернативна медицина,но гледам да е нещо потвърдено,че помага и не звучи безумно!.Например аз от миналия четвъртък не мога да се преборя с упорита кашлица и денем,и нощем,което се оказа ларинготрахеит. Пих антибиотик,но не се подобрявах и продължавах от време на време да вдигам температура.Преди два дни си направих нещо като сироп от мед и джинджифил и кашлицата ми спря още същата вечер.Въпреки това продължавам да си пия лекарствата.

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Две случки, които не са от форума:
Цитат
Пристига при мен вчера млада двойка. Нямат дете, въпреки вече двегодишни усилия. Тръгвам да снемам анамнеза – оп-па, дребна подробност. Секс правят задължително с презерватив. Нямали си много доверие и се бояли от инфекции.
Обяснявам им, че така няма как сперматозоидите да стигнат до целта – гледат ме като идиот. Навсякъде в Интернет (къде ли е това навсякъде?) пишело, че латексът пропуска сперматозоидите, но не и инфекциите. Опитвам се кротко да ги убедя, че не е точно така. Възмутени напускат кабинета и отиват да търсят шефа на поликлиниката, да се оплачат от мен. Бил съм тотално некомпетентен и съм бил опасност за болните…
Цитат
След раждане на доста жени нещо им става. То на кой ли няма да му стане след такъв зор, на мен и двата пъти после нощем ми се привиждаха разни сенки. Ама на съседката ми по легло втория път съвсем.
Събуждам се сутринта – тя отгърнала на детето памперса, гребе с пръст съдържанието отвътре и маже на детето веждите! Първо зяпнах, после се опомних:

– Стой ма, жена! Какво правиш? Мажеш детето с лайна!

– Да ѝ растат веждите гъсти и хубави! И аз като съм била малка са ми ги мазали!

# 34
  • София
  • Мнения: 62 595
Всеки човек има право да е малко тъп, иначе нямаше периодичнода живеем в нещо като средновековие, а разните лечители, врачки и прочие мошеници щяха да умрат от глад, а половината народна мъдрост щеше да е отровила другата половина.

# 35
  • Мнения: 3 131
Тук във форума видях тема скоро: жената спала цяла нощ с маска за коса, но я смесила и с шампоан. После се оплаква, че скалпът и червен и я сърби ужасно на следващия ден.

# 36
  • София
  • Мнения: 10 825
Аз пък не вярвам, че има хора, които хем си нямат доверие един на друг и се страхуват че ще се"олепят" с нещо си, хем две години се опитват да си направят бебе. Това е абсолютен фейк

# 37
  • Мнения: 13 191
Аз пък не вярвам, че има хора, които хем си нямат доверие един на друг и се страхуват че ще се"олепят" с нещо си, хем две години се опитват да си направят бебе. Това е абсолютен фейк
Има, има.
Понякога се чудя как е възможно някои хора да са оцелели, ама живеят си, че и партньор лика-прилика си намират...

# 38
  • Мнения: 253
Това за апендиксът си е точно така. Уча за медицинска сестра и учителят ни по биология ни обясни, че се предполага, че точно такава е функцията на апендиксът, въз основа на редица научни изследвания. Буквално, в него се "складират" "добри" бактерии, които, след, да речем, чревна инфекция или лечение с антибиотици, организмът ни използва, за да възстанови нормалната чревна микрофлора. Според съвременните медицински теории, наличието на апендикс подпомага естественият имунитет и ни прави по-здрави и устойчиви на инфекции.

# 39
  • Мнения: 2 695
Две случки, които не са от форума:
Цитат
Пристига при мен вчера млада двойка. Нямат дете, въпреки вече двегодишни усилия. Тръгвам да снемам анамнеза – оп-па, дребна подробност. Секс правят задължително с презерватив. Нямали си много доверие и се бояли от инфекции.
Обяснявам им, че така няма как сперматозоидите да стигнат до целта – гледат ме като идиот. Навсякъде в Интернет (къде ли е това навсякъде?) пишело, че латексът пропуска сперматозоидите, но не и инфекциите. Опитвам се кротко да ги убедя, че не е точно така. Възмутени напускат кабинета и отиват да търсят шефа на поликлиниката, да се оплачат от мен. Бил съм тотално некомпетентен и съм бил опасност за болните…
Отказвам да повярвам, че има чак толкова малоумен народ Rage Че и поколение искат да създават.

# 40
  • София
  • Мнения: 62 595
Че то за поколение не се иска ум, а секс.

# 41
  • Мнения: 1 700
Че то за поколение не се иска ум, а секс.
без презерватив ,за да има поколение...

# 42
  • София
  • Мнения: 62 595
Откъде толкова акъл да се главоболи за секс с презерватив - нали трябва да стигне до идеята за презерватива, да го купи, да навие партньора, да си го сложи... Натурално, булка, натурално!

# 43
  • Мнения: 6 122
Да не дава Господ, никой от нас да разбере как работи естественият подбор.

# 44
  • Мнения: 5 376
Две случки, които не са от форума:
Цитат
Пристига при мен вчера млада двойка. Нямат дете, въпреки вече двегодишни усилия. Тръгвам да снемам анамнеза – оп-па, дребна подробност. Секс правят задължително с презерватив. Нямали си много доверие и се бояли от инфекции.
Обяснявам им, че така няма как сперматозоидите да стигнат до целта – гледат ме като идиот. Навсякъде в Интернет (къде ли е това навсякъде?) пишело, че латексът пропуска сперматозоидите, но не и инфекциите. Опитвам се кротко да ги убедя, че не е точно така. Възмутени напускат кабинета и отиват да търсят шефа на поликлиниката, да се оплачат от мен. Бил съм тотално некомпетентен и съм бил опасност за болните…
Цитат
След раждане на доста жени нещо им става. То на кой ли няма да му стане след такъв зор, на мен и двата пъти после нощем ми се привиждаха разни сенки. Ама на съседката ми по легло втория път съвсем.
Събуждам се сутринта – тя отгърнала на детето памперса, гребе с пръст съдържанието отвътре и маже на детето веждите! Първо зяпнах, после се опомних:

– Стой ма, жена! Какво правиш? Мажеш детето с лайна!

– Да ѝ растат веждите гъсти и хубави! И аз като съм била малка са ми ги мазали!


Отказвам да повярвам Shocked

Общи условия

Активация на акаунт