Летен бриз и палави лъчи носят ни по 2 черти-Бъдещи мами над 35 :)

  • 63 325
  • 741
  •   1
Отговори
# 435
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 297
Перу детето е в нормата за възраста, така че нямаш повод за притеснения  Hug

# 436
  • Мнения: 13 937
По отношение на височината, моите винаги са били в средните стойности, а вчера видях, че на година са били 75 см и 9100, не е толкова голяма разликата с Ясен. Т едва днес премина 10 кг.

# 437
  • Пловдив
  • Мнения: 40 811
Мерси за рецептите!
А тая наденица от де я купуваш,Мария?И аз правя гювечета,ама рядко и с печена чушка Simple Smile

# 438
  • гр.София
  • Мнения: 2 755
Мистик точно наденицата за гювечетата я бях взела от една месарница, но много харесвам и тази на Лидл. Опитай и със сурови чушки, невероятен аромат и вкус придават като се задушат в гювеча Wink
Аз си взех почивка днес, мислех да разходя детвто до някой музей, но притичването до магазина ме отказа, много неприятен вятър.
Сутринта правихме меденки, тоя път много тънко ли разточвах тестото незнам, ама изкарах 56 броя. Добре че се пекат бързо, докато изрежа формите за дозата, предната вече е готова.

# 439
  • Мнения: 2 990
Честит ти рожденник, Перу! Много да сте здрави и щастливи цялото семейство!

# 440
  • Мнения: 856
С малко закъснение честит празник и от мен на Ясен!

Искам да ви споделя нещо много лично. Мисля си, че не съм суеверна, но сънувам много и сънищата са много важна част от живота ми. Решавам неразрешими проблеми, уча в съня си земни и неземни уроци, а понякога душата ми ми дава напътствия - осъзнавам ги след като анализирам събития и реакцията ми по време на тези събития - почти винаги изникват в спомените ми подобни сънища, които са предначертали действията ми. Много често сънувах приключенски ужаси и ако не си спомнях какво съм сънувала чувствах празнота. Дори, когато бях малка, живеех в паралелен свят много близък до този в будното ми състояние, но едновременно с това много различен и винаги един и същ (някои вечери нямах търпение да заспя).
Когато забременях - леля ми (няма я вече на този свят - не сме били особено близки) ми го подсказа в съня ми. Тя беше млада и бременна  - мисля, че ми придърпа ръката за да ѝ погаля корема (сънят гледах от нейна гледна точка и въпреки това не бях аз, моя беше придърпаната ръка). Не исках да повярвам и всеки ден, в който трябваше да ми дойде си повтарях не си внушавай отново, след малко ще ти дойде и така до двете чертички. По времето, в което съм била бременна осъзнавах нещо много важно за живота, което в момента, в който се сбогувахме - забравих... и до сега не мога да си спомня какво е, но беше някаква фундаментална истина, за която бях сляпа преди и за съжаление и сега.

Последните дни се точат с години. Прегледите при доктора ме изненадаха с 3 зреещи фоликула и ме вкараха в нова сладка лудост - чета теми за тризнаци Simple Smile)))).
Скрит текст:
До сега са били по един с редуване на яйчниците и с големина около 19 мм към 9-ти ден, съответно овулация 9/10-ти ден.
В момента, явно хормоните са полудели и на 14-ти ден - имах един 19 мм в ляво и два 16мм и 11мм в дясно, а овулацията според доктора ще е днес/утре съответно 16/17-ти ден.
Знам, че сигурно ще узрее един и се надявам да има зряла яйцеклетка в него, и да се оплоди, и т.н., но е толкова сладко да си представям, че ще са 3 Simple Smile)

Последна редакция: нд, 24 сеп 2017, 17:47 от Лебед

# 441
  • Мнения: 4 702
Честит празник на Перу на патерица Simple Smile)))
Лебед , най-искрено ти пожелавам тризнаци Simple Smile))

И аз да споделя, че днес тотално се сдухах. Опитвам се да гледам позитивно на нещата , опитвам се да се държа и да мисля , че скоро ще се получат нещата , но тези дни ми идва в повече , снощи бяхме компания, само за бременни и бебета се говореше и показваха на снимки, отделно днес също бяхме на събиране с друга компания и една стара позната , също бременна и то в напреднала Sad((( около мен само бебета и бременни , а при мен проблеми /имах А около НГ , после проблеми с Ц , нямах О поредни месеци, задържани Ф и т.н., никога преди това съм нямала проблеми с Ц/. Много се скапах. Sad(((( Отделно , че вече съм напред в годините и само си мисля за разни ранни ...... и даже не искам да го споменавам

# 442
  • Мнения: 856
aDream, благодаря Simple Smile))
Не искам да се сдухваш (минавам на "ти", всички ви чувствам близки)! Има дни, в които няма отърваване от мрачни мисли - аз съм така няколко дена преди да ми дойде и първите дни. Отдай им се за малко, нареви се и "ги заличи" чрез любимото си нещо!
Обожавам децата на приятелите си (даже понякога повече от племенниците си - тях виждам много по-рядко - това ще е един от греховете ми някой ден). Приемам всички деца като своя отговорност - назависимо дали ги познавам или не (доста често ме питат дали не искам да съм детегледачка на децата им - казвам им, че не могат да си ме позволят Simple Smile)). Опитай се и ти да ги приемеш така и тогава ще изпитваш само радост, защото тя по някакъв начин ще бъде и твоя радост (мисля си, че това е и една от причините, всички подсъзнателно да искат да галят коремите на бременните, обща радост - продължение на човечеството, знам ли Simple Smile)!
Не спирай да мечтаеш!

# 443
  • София
  • Мнения: 6 302
Момичета, привет  Hug Само да ви кажа, че нямам никакво време за бг-мама. В работата ми е доста натоварено, бях малко в отпуска след 6 септември, ходихме на море, супер изкарахем. Сега тия 3 почивни дни пак пътувахме. детео като цяло е добре, от снощи с кашлица и хрема, но се надявам да не е нещо сериозно. Надявам се, че и при вас нещата са в нормалните граници.
Честито на празнувалите, да са живи и здрави!

Перу, мисля че не бива да се притесняваш за Ясен  Hug

Лебед, няма да ти е лесно с тризнаци.....

Мария, и аз все с печена чушка съм правила гювечета, за тази вечер друго меню съм предвидила, но още утре ще направя гювечета с прясна чушка  Blush Мина ли му бебешкия пубертет на твоя юнак?

Амини, не мислиш да се връшаш на работа, нали?

Мистик  Hug

Успех на всички, които се опитват да забременеят, кураж, момичета, не се отказвайте!

# 444
  • Мнения: 13 937
Зази, радвам се, че сте изкарали една хубава отпуска и дано не е нещо сериозно и да оздравее бързо малката кукла. Няма да се връщам на работа засега, мисля да ги гледам до две години.

Днес правих прощъпулник и омесих първата питка в живота ми, добре стана Simple Smile

# 445
  • Пловдив
  • Мнения: 40 811
Добро утро!


Амини,честити ходещи крачета!Здрави да сте!

Аз направих ЦС и за радост са проходими.Сега да видим тоя месец след продухването дали ще има ефект  Grinning

Уанче,а с вас какво става?

# 446
  • Мнения: 1 512
Добро утро!

Мистик, много се радвам на хубавия резултат от ЦС  Hug

Амини, честити ходещи краченца на сладурковците! Бързо да тичкат и да са много здрави! Браво за успешната питка.

Уанче, как върви процедурата?

Пожелавам усмихнат ден, въпреки студеното и начумерено време  bouquet

# 447
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Мистик боля ли те?
Много се радвам и аз за теб !

Вчера си прибрахме една шушулка, доста се уморих бях сама с дечко много път много нещо.

# 448
  • Мнения: 2 990
Уанче, стискам палци за успешен трансфер!
Амини, браво за прощапулника, какво си избраха децата?
Чудесно Мистик, дано стане работата този месец.

# 449
  • Пловдив
  • Мнения: 40 811
Уанче,дано! Peace
Не разбрах нищо,щото поисках упойка...то било за 10-тина минути всичко.Аз не търпя болка хич...
Как е Леу на яслата?Харесва ли му?  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт