"Номер 309" - сериал с Демет Йоздемир и Фуркан Палалъ по Fox tv *Тема 11*

  • 39 289
  • 741
  •   2
Отговори
# 720
  • Мнения: 21 201
Тая пък Бетюл въвлича и лелката в историята с Йозге.
Сега остава да започнат заедно тричките.
Оххх сладурите ми те. Heart Eyes Heart Eyes

# 721
  • Мнения: 33 395
Айде Лалето разбра, ма кога ще каже на Онур, ако изобщо му каже  Tired
Дано не съсипат бременността, макар че не вярвам. Все пак сериала е романтична комедия  Whistling Whistling

Онур уговори да заминат след рд на Лалето  ooooh!
Според мен ако нещо ще става, ще е баш на рд-то  Tired Tired Tired

# 722
  • Мнения: 4 793
Олееее, дано не се прецака нещо ситуацията Praynig Praynig. Онур трябва да разбере новината Praynig Praynig

# 723
  • Мнения: 21 201
Разминахме се без Илдо и Йозге, но в другата серия едва ли.
А може да ги оставят за другия сезон и така е редно според мен.
Аз искам да му каже на празника по случай рождения й ден, който Онур, ще й организира.
Тогава, ще е най-точния момент според мен.
Проточи ли с казването му няма и да му каже като ги завърти историята с бившата и ще стане еднааааа не е за приказка. #Crazy

# 724
  • Мнения: 33 395
Оф , сега па трябва да чакаме половин час за фрага  Tired

# 725
  • Мнения: 21 201
Оф , сега па трябва да чакаме половин час за фрага  Tired
Идеално, тъмно да стана малко, че ме хвана клеката. tooth

# 726
  • Мнения: 4 793
Ако Бетюл знае за изненадата, която Онур готви за рожденния ден на Лале, всичко отива на кино...
Ега ти... романтичната комедия така ли скапано ще си завърши първия сезон ooooh! ooooh!

# 727
  • Мнения: 21 201
Ако Бетюл знае за изненадата, която Онур готви за рожденния ден на Лале, всичко отива на кино...
Ега ти... романтичната комедия така ли скапано ще си завърши първия сезон ooooh! ooooh!
Ей ме, тук съм вече.
Най-вероятно.
Просто няма начин да не разбере Бетюл.

# 728
  • Мнения: 33 395
Ми то ако свърши в идилия, кой ще го чака после. Искат рейтинг, за него трябва напрежение  Mr. Green

# 729
  • Мнения: 21 201
Ми то ако свърши в идилия, кой ще го чака после. Искат рейтинг, за него трябва напрежение  Mr. Green
Peace

Оффф и като започнат да припадат кога са бременни, Stop и не знам какво ми става.
И аз съм била, но никога не съм припадала, а техните жени се мятат като талпи до една/без изключения.

# 730
  • Мнения: 33 395
Само не знам как не й е направило впечатление, че цикъла й го няма  Joy Та стигнахме чак до по-сериозните неразположения  Joy Joy Joy
Много е тъпа Лальоша  Stop Mr. Green
Ма кво очаквам, нали 3 месеца не й беше идвало и накрая отиде на лекар  Tired Tired Tired

# 731
  • Мнения: 21 201
Само не знам как не й е направило впечатление, че цикъла й го няма  Joy Та стигнахме чак до по-сериозните неразположения  Joy Joy Joy
Много е тъпа Лальоша  Stop Mr. Green
Ма кво очаквам, нали 3 месеца не й беше идвало и накрая отиде на лекар  Tired Tired Tired
Мани, мани, това вече нейното е немърливост и невежество.
Все неща, които в момента не й подхождат, нооо хайде да предположим, че е забременяла в Анталия, което значи, че е на един месец и още не се е усетила за цикъла.

# 732
  • Мнения: 33 395
Абе да не е била бременна досега, щях да я разбера.  Mr. Green Ма всички тия неразположения ги имаше и с Емир  Stop Mr. Green

# 733
  • Мнения: 21 201
Абе да не е била бременна досега, щях да я разбера.  Mr. Green Ма всички тия неразположения ги имаше и с Емир  Stop Mr. Green
Ай ся и ти, Laughing това е Лалка, тази тема й е табу. Mr. Green Joy

# 734
  • Мнения: 4 793
Ми то ако свърши в идилия, кой ще го чака после. Искат рейтинг, за него трябва напрежение  Mr. Green

 rotfImbo rotfImbo rotfImbo
На мен ще ми дойде малко в повече, защото и последната серия ще я гледам само на картинки Mr. Green, няма да дочакам превода. Ама тъкмо... ще мине малко време от чакането на новия сезон Mr. Green Mr. Green

Онур е по-светнат по въпросите на бременността, споко  hahaha hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт