Къде в Пловдив? - 72

  • 64 099
  • 754
  •   1
Отговори
# 240
# 241
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 525
Няма ли дата за предстоящото ново откриване?

# 242
  • Мнения: X
Няма ли дата за предстоящото ново откриване?
https://www.plovdiv24.bg/novini/plovdiv/Vizhte-grandioznite-plan … vdiv-Plaza-714069
Първото тримесечие на 2018 уж..

# 243
  • Пловдив
  • Мнения: 235
Някой водил ли е детето си в K & K Laser Dent? Искам да заведа малкия на зъболекар защото има кариес но не знам на къде да се ориентирам. Искам да има най-малко стрес.

# 244
  • Мнения: X
Къде в Пловдив са най-евтините и хубави пердета?

# 245
  • Мнения: X
Къде в Пловдив са най-евтините и хубави пердета?

Виж на първа страница, в първия пост има много подробна информация за пердета.

# 246
  • Мнения: X
Търся майстор за скъсано въженце на подвижна щора.От тези дето се събират и пак опъват,напънали са го силно и се е откачило от единия край,не може да се вдене и залепи,трябва да се свали и направи явно,така като не съм на място и аз не мога да добия представа Confused

# 247
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 525
euforia, благодаря за линка, очаквах да е по-скоро.

# 248
  • Мнения: X
euforia, благодаря за линка, очаквах да е по-скоро.
Ами предвид, че едва ли ще е кой знае какво можеше и да е по скоро да
Все пак след Коледните празници трябва да го стартират с -70% всички магазини, за да има посещаемост амаа нейсе
tonynette благодаря, все прескачам тази страница ✌

# 249
  • Мнения: X
Мишленце, аз имах проблем с една такава щора. Занесохме я в Солис. Там я оправиха. Направо смениха целия механизъм с въженцата на които са закрепени лайсните с нов. Сградата им е на Брезовско шосе, като подминеш малките търговии, но от другата страна. Мисля, че с Гугъл ще се ориентираш по-добре. Пиша от тел. и не мога да ти дам линк. Не беше скъп ремонта, но много време се мотаха. Почти месец.

# 250
  • Мнения: X
Благодаря,надявах се на майстор на място,но явно ще се наложи да я носят на място.Един месец за едно въженце Flushed А е и отпускарски сезон,не ми се мисли Rolling Eyes

# 251
  • Мнения: 122
И на мен са ми оправяли щора в солис, но в офиса им в Тракия. Но я носих на място. Беше евтино. Мисля, че я бавиха една седмица.

# 252
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 846
Търся фризьорка на име Яна. Работила е в 3 салона - първо на ул. "Яне Сандански", после на ул. "Радецки" и след това на ул. "Гладстон" между Търговската гимназия и училището. От съседните магазини са казали, че се е преместила "до големия МОЛ" newsm78 Баба ми се къдри при нея и от тогава не може да намери друга читава фризьорка

Последна редакция: сб, 22 юли 2017, 17:57 от Джулая

# 253
  • Пловдив
  • Мнения: 589
Някой водил ли е детето си в K & K Laser Dent? Искам да заведа малкия на зъболекар защото има кариес но не знам на къде да се ориентирам. Искам да има най-малко стрес.

Аз водих детето си там за пломба и останах доволна. Беше преди около 3 год. и не помня цените.
Но имаха добро отношение към детето и стресът е по-малък в сравнение с обикновените машинки.

# 254
  • Мнения: 3 922
И аз водя там детето. Доволна съм много. Имаше много дълбоки кариеси, но не усети нищо, докато ги почистваха. За работата с лазер цената е 50лв за зъбче. За деца това е най-щадящия вариант на лечение.

Общи условия

Активация на акаунт