BG-Mamma се променя. Запознайте се с новата визия и функционалности

  • 201 097
  • 4 118
  •   1
Отговори
# 855
  • Мнения: 25 894
Колко време ще можем да ползваме старата версия?

# 856
  • Мнения: 25 889
Firefox ESR 52.2.1 на Windows XP (допотопна работа, ама не харесвам промените).

Благодаря.  Simple Smile
 Аз съм с Хром и ми дава грешка, не съм пробвала с друг.
Както и да е, ще почакам да отстранят бъга.

# 857
  • Мнения: 18 542
И на мен ми дава грешка при опит за качване на изображение.
С Хром съм и уин 10

# 858
  • Сф
  • Мнения: 10 780
Целта на новата версия да се клика непрекъснато ли е?
Аз ползвам в 99% мобилната.Днес се доизнервих- тегава работа!
Неработещ хаус! Никога не съм попадала на по лошо скалъпена бета версия!
Благодаря на екипа, че " държи и уважава" старите си потребители.Такова несериозно отношение няма как да не скапе доверието към сайта като цяло.Така че, губещите няма да са само потребителите..🚑

# 859
  • София
  • Мнения: 2 512
Целта на новата версия да се клика непрекъснато ли е?
Аз ползвам в 99% мобилната.Днес се доизнервих- тегава работа!
Неработещ хаус! Никога не съм попадала на по лошо скалъпена бета версия!
Благодаря на екипа, че " държи и уважава" старите си потребители.Такова несериозно отношение няма как да не скапе доверието към сайта като цяло.Така че, губещите няма да са само потребителите..🚑

Напълно съм съгласна! И аз основно влизам във форума през телефона. Снощи издържах не повече от 5 минути и го зарязах  Sick И сега какво?! #2gunfire

# 860
  • Мнения: 2 124
Цитат:
BG-Mamma™ - Администратор11 юли 2017, 17:27 ч.

www.bg-mamma.com
Мнения: 468
Десктоп версия 4.3.0 / 10.07.2017

- подменен комплект емотикони


С какво ги подменихте, с емотиконите от Skype ли ??? Плюс още някакви дебилни измишльотини! Satisfied Stuck Out Tongue Animal Horse Satellite

# 861
  • Мнения: X
Свиква се с мобилната версия, но писането на мнения е изпитание.
В тази тема нямам проблеми, но в една друга след публикуване на пост, продължавам да стоя все едно не съм го публикувала и натискам пак бутона. Така дублирам поста си и накрая пак не съм в темата, а седя на „нов отговор”. Налага се да рестартирам форума, да търся темата, да трия дублираното.

# 862
  • Мнения: 2 659
Сутринта качих безпроблемно снимка. Нямаше забавяне и забиване, с мобилната версия съм - андроид. Явно не е отстранен напълно проблема, но щом пише, че е временно недостъпна функцията да се надяваме, че работят още по нея.

# 863
  • Мнения: X
Проблем с качване на снимки от лаптопа нямам, но вчера не можах да кача снимки от паметта на телефона. Излезе прозорец с надпис, че тази функция е временно недостъпна. Не ми излизат винаги и известията за нови отговори в теми, в които участвам.

# 864
  • Сф
  • Мнения: 10 780
Мда, бъгва още на нов отговор; фона е като на некролог; скролването е безумно, кликовете да видиш цяло мнение, и о, това безумно отиди на страница ме връща към спомени за Линукс.Да бяха го вместили в една екселска таблица целия мобилен форум направо 😱

# 865
  • Вестерос
  • Мнения: 38 383
Аз ли не съм вред, но сякаш е пипано по цвета на фона, малко по бледо бяло е. Това от лаптопа ми, а сутринта от вкъщи на компа пак забелязах.

+ Аз нямам проблем за снимките на десктоп версията да ги кача от самия компютър.

# 866
  • София
  • Мнения: 5 547
Аз не мога да открия от къде се спира следеното на тема, след като съм се записала в нея, преди имаше опция спри следенето, сега от къде става?

# 867
  • Мнения: 48 172
Горе ляво трите черти( меню)
Отваряш "следени теми"
излизат ти като списък всички следени теми
Вдясно на всяка една от тях се появява и скрива чавка и още нещо, май камбанка беше, цъкаш и се спира следенето

# 868
  • Вестерос
  • Мнения: 38 383
Мисля,че трябва да се появи някой и да каже- да взели сме под внимание критиката ви, работи се по това и това. Старата версия ще е активна ДО....Тати, мама, леля , дядо, някой?

# 869
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 954
Изтървах 99+ мнения. На кратко - ще ни мъчат ли за в бъдеще с новата версия?!

Май пуснаха бомбата с новия дизайн, ние скочихме потресени. После ще пипнат малко тук-там и ще се кротнем, че все пак нещо е направено и е по-добре от предишното. Това е познат трик Laughing

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт