BG-Mamma се променя. Запознайте се с новата визия и функционалности

  • 201 110
  • 4 118
  •   1
Отговори
# 885
  • Сф
  • Мнения: 10 781
БърдсФлу ти пък много градивно се изказа, няма що.
Радвам се че се работи по отстраняване на проблемите, дано се оправи малко и визията че моб.е кошмар.

# 886
  • Вестерос
  • Мнения: 38 389
За центрирането го намерих аз на една стрелка до иконката между х2 и за слагане на 1,2,3... .Кликваш на стрелката и пада меню и там избираш дали да е центрирано или в дясно

проба (не можах да оцветя в цвят)

# 887
  • Мнения: X
Част от харесващите новия дизайн хич не правят услуга на тезата си с включвания като тропане с краче, женки, манталитет, зони на комфорт, наглостта да се изискват отговори и т.н.  Peace

# 888
  • Мнения: 14 170
На мен пък темата ми е полезна. От нея разбрах как да си махна питанката и как да отварям на първото непрочетено мнение при "нови отговори" (благодаря на момичетата, които обясниха - тук има емотиконка букет). Нарочно не ползвам старата версия, за да свикна с новата и да я разуча.

# 889
  • AMS
  • Мнения: 6 456
Уведомяване при получаване на ЛС предвижда ли се?
Да кажа отново, че функциите за размер и цвят на шрифта не работят, за центриране на текст изчезна и иконите вече не са над прозореца за писане, а в ляво от него.

>>>
"Да кажа отново, че функциите за размер и цвят на шрифта не работят, "

# 890
  • Мнения: 48 201
Проба
Хмммм, мда

# 891
# 892
  • Вестерос
  • Мнения: 38 389
Също мисля, че се спомена, но сега се опитах да си кача чрез сайт, не от лаптопа, нов аватар, попадащ в старите размери (160х200) - пак иска да ми го изреже на квадратче, ако може да се сложи и функция да не го реже.

# 893
  • Мнения: 28 188
И при мен е същото, изобщо не са работили. Това, че при някои работят, не означава, че е при всички. Тагове за цвят изобщо не се появяват като кликна на иконата, а за размер се вижда точно както при теб.

# 894
  • Вестерос
  • Мнения: 38 389
да се пробваме отново
да се пробваме отново

да се пробваме отново

Цитат
да се пробваме отново

Скрит текст:
да се пробваме отново

да се пробваме отново

# 895
  • София
  • Мнения: 44 354
Да видим при мен шрифтовете как са - Всичко изглежда чудесно[/color]

Мда, всичко работи на ниво предварителен преглед, след това - нъц Simple Smile Всъщност само размерите на шрифта не работят, другите форматирания са ок.

# 896
  • Вестерос
  • Мнения: 38 389
Сайза е само проблемния вече, както и от време на време цвета.

Едит: редактирала си и ти :озъбен зелен емотикон:

# 897
  • Мнения: 167
Новата версия ме обърква, два дни се въртя тук и накрая зарязвам форума...

# 898
  • София
  • Мнения: 44 354
С цвета и вчера и днес не съм имала грижи... и на мен нещо да ми е наред... виждам ти с картинките се оправяш, при мен още  не работи.

# 899
  • Мнения: X
Проба

Проба

Проба

Проба

Проба

Някой функции се променят и след предварителния преглед, други не. Размерът например не мога да променя.

Цвета обаче не мога да го сменя дори в предварителен преглед, само на фона, но после пак ядец.
Проба

Общи условия

Активация на акаунт