BG-Mamma се променя. Запознайте се с новата визия и функционалности

  • 201 108
  • 4 118
  •   1
Отговори
# 1 740
  • Мнения: 15 960
И какъв беше проблемът с досегашния вид на известията горе, не можаха ли да го запазят? Сега отварям и погледът ми само минава през 5 нови отговора, 80 нови отговора...Преди първо виждаш темата, ако те интересува поглеждаш и колко са новите отговори. Да не говорим как веднага можеш да спреш следенето, а сега трябвало интуитивно да търсиш кое къде е скрито и ако евентуално го намериш, да се чудиш как да го направиш с невероятен брой кликания.

# 1 741
  • Мнения: 54 998
Защо не мога да кача снимка от телефона? Или изписва недостатъчно памет, което не е вярно, или временно недостъпна опция. С Андроид 7.0 съм

И аз не можех.
Явно има проблем.

# 1 742
  • Мнения: 6 392
В новата версия не мога да си отворя полученото лично съобщение.

# 1 743
  • София
  • Мнения: 6 241
Аз много рядко ползвам менюто в ляво. Камбаната ми е идеална.
И на мен, но само в мобилната версия. В пълната, когато са прегледани всички известия, не извежда нови отговори, въпреки че има такива, ако преди това не се разцъка някъде по други страници.

# 1 744
  • sofiq
  • Мнения: 1 582
Преди малко опитах да пиша в тема като цитирам пост на който да отговоря и ме изхвърли от страницата...така 3 пъти и се отказах.
На път съм да се откажа и от форума за мое съжаление Sad

# 1 745
  • Мнения: X
Извинявайте, но и за децата стана ясно, че се работи по отстраняване на техническите неизправности. Не говорим за животозастрашаващо състояние, това е форум, за Бога!!! Какво толкова е станало, че за съжаление сте на път да се откажете от него?

# 1 746
  • Мнения: 18 057
Чудим се по - скоро  каква беше идеята и защо се започва нещо, за което няма капацитет очеизвадно

# 1 747
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 141
Например по-лесна и евтина поддръжка при максимално уеднаквяване на версиите - настолна и мобилна. Peace

# 1 748
  • Мнения: 46 641
Чудим се по - скоро  каква беше идеята и защо се започва нещо, за което няма капацитет очеизвадно
Капацитет има, но няма как да се видят всички бъгове преди да тръгне на практика.

# 1 749
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Mного се извинявам, не знам дали тук е мястото, но много ме дразни, защо и на старата, и на новата тъпа версия, трябва по два пъти да въвеждам парола докато успея да вляза?
Предварително се извинявам ако е коментирано вече, нямам време и желание да чета предните страници.

# 1 750
  • Мнения: 54 998
Запамети си я.

# 1 751
  • sofiq
  • Мнения: 1 582
Извинявайте, но и за децата стана ясно, че се работи по отстраняване на техническите неизправности. Не говорим за животозастрашаващо състояние, това е форум, за Бога!!! Какво толкова е станало, че за съжаление сте на път да се откажете от него?

Че кой е споменал животозастрашаващо състояние Rolling Eyes....леко с удивителните Stop

Нали това е темата където да споделяме проблеми и лични мнения относно новостите и проблемите с тия новости ....или съм се объркала.

# 1 752
  • Мнения: X
Просто ми стана мъчно, че все по-рядко ще влизаш във форума ( хлип, хлип). Но май като гледам напразно съм страдала...

# 1 753
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 449
Искам реакция "ха-ха" на постовете! Ако имаше, сега нямаше да спамя! (:скръстени ръце:)

Лейди, днес и вчера си във вихъра си! 😂  Hug

# 1 754
  • София
  • Мнения: 6 215
Аз пък бих се радвала, ако от време на време някой дава обратна връзка над какво се работи, кое от многото обсъждани тук предложения е възприето за осъществяване, кое няма надежда и да не се хабим... В онази закованата тема са посочени някакви точки, по които се работи, но поне на мен почти нищо не ми говорят.

Общи условия

Активация на акаунт