BG-Mamma се променя. Запознайте се с новата визия и функционалности

  • 200 538
  • 4 118
  •   1
Отговори
# 1 950
  • София
  • Мнения: 6 067
Извинете, че се намесвам,  и то с голи думи, но не знам как се прави скрийншот на телефона  Embarassed. Два пъти пробвам, и двата пъти се визуализират емотиконките при предварителен преглед, в старата версия де.  newsm78 Само не знам Човечето откъде ги е нацъкала по-горе, при мен не са такива дълги обозначенията им. Примерно това  Embarassed е : oops :

# 1 951
  • Мнения: 46 511
Това си е иконка от старата версия, нормално е да излиза в нея.

В новата също излиза, ако сложиш иконка от нейното си меню Grinning
Скрит текст:

# 1 952
  • София
  • Мнения: 371
Старата версия е по-добра и по хубава!

# 1 953
  • Мнения: X
Размерът на лентата горе не се променя при промяна на размера на прозореца. Имах същия проблем и със старата версия - когато направя прозореца по-малък, камбанката (при старата- известия, съобщеня) остава извън него и нямам достъп до нея (скролване наляво-надясно мести само останалата част от странцата), много е неудобно.

# 1 954
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 979
Уж на български си говорим, ама всеки си бае неговото си. Mr. Green
За ен-ти път обяснявам проблема - по каква логика емотикон визулизиращ се в публикувания пост не може да се визуализира в предварителния му преглед.  Peace
И пак за ен-ти път - не го взимам, в новата версия го пиша.   Animal Snail
Явно има значение самият емотикон. newsm78

П.П. Публикувано през старата версия.

Последна редакция: пн, 24 юли 2017, 01:37 от profi_1

# 1 955
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 979
Уж на български си говорим, ама всеки си бае неговото си. Mr. Green
За ен-ти път обяснявам проблема - по каква логика емотикон визулизиращ се в публикувания пост не може да се визуализира в предварителния му преглед.  Peace
И пак за ен-ти път - не го взимам, в новата версия го пиша.   Animal Snail
Явно има значение самият емотикон. newsm78

Същото публикувано през новата версия + добавям скрийншот от двата предварителни прегледа.

# 1 956
  • гр. София
  • Мнения: 2 522
Искам да коментирам личните съобщения.

1. При новата версия като се влезе в Получени/Изпратени, съобщенията като текст са скрити, виден е само подателят/получателят. Ако се отвори дадено съобщение, което е по-старо и е по-надолу в списъка, предишното отворено се затваря. Ако имам поредица ЛС от един и същи потребител, с когото нещо сме обсъждали, не мога да отворя всички и да ми стоят едновременно видими. Как да го направя? Не намирам, че е удобно само по едно ЛС да може да се вижда.
2. Когато пиша ЛС и поискам да маркирам даден по-обемист текст и да го изтрия, в момента, в който го маркирам ме прехвърля автоматично в изглед "Предварителен преглед", а аз не искам това. Трябва отново да се върна в "Писане", за да мога да продължа, и текста, който искам да изтрия, трябва да го трия с бекспейс, което е доста неудобно, ако става дума за повече от 2-3 думи.
3. Когато поискам да отговоря на ЛС, в новоотворения прозорец не се вижда съобщението, на което отговарям, има само поле за моя отговор. Ужасно неудобно е, ако отговарям на обемисто съобщение, по което има доста неща за коментиране - трябва да го отворя в нов прозорец, за да го чета и да си пиша отговора.

# 1 957
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Искам да коментирам личните съобщения.


3. Когато поискам да отговоря на ЛС, в новоотворения прозорец не се вижда съобщението, на което отговарям, има само поле за моя отговор. Ужасно неудобно е, ако отговарям на обемисто съобщение, по което има доста неща за коментиране - трябва да го отворя в нов прозорец, за да го чета и да си пиша отговора.



Точно с това се сблъсках вчера. Отворих два прозореца, след това се отказах и писах в старата версия.
Да обобщя: за мен единственото улеснение в новата версия е качването на снимки от компютъра (когато работи). Всичко останало е едно безкрайно цъкане, скролване и усложняване на използването на форума. Ако това е била целта на програмистите, поздравления! Целта е постигната.

# 1 958
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Наистина този бял фон дразни очите.. Няма ли да му смените цвета?

# 1 959
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Що на всички ни са премахнати аватарите People Eyes
Въобще още повече се губи цялата последователност,както и моя и всички други са бели/почесващо се човече/

# 1 960
  • Мнения: 54 413
Тук са си аватарите.

# 1 961
  • София
  • Мнения: 28 559
И аз ги виждам.

# 1 962
  • Мнения: 46 511
Цитат
Явно има значение самият емотикон
Да, точно това се опитвам да кажа.
Тези, които не излизат в предварителния, не са включени в менюто на новата версия.


# 1 963
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Не ги виждам аз,проблема ще е тогава в моя телевизор Flushed
А но като минах в старата се виждат,в новата не ми излизат  newsm78
Че и снимката сменях,сега ще трябва да я диря  ooooh! Joy

# 1 964
  • Мнения: 46 511
Всички аватари виждам нормално.
Наистина този бял фон дразни очите.. Няма ли да му смените цвета?
Ще се, няколко пъти отговориха вече.

Здравейте,

Бихме искали да ви уведомим по какво работи екипът ни в момента, за да бъдете спокойни, че всички сигнали от потребителите ни се следят и анализират:

- оптимизация скоростта на работа на сайта;
- отстраняване на бъгове по функционалността за прикачане на картинка.

След приключване работа по гореизброените функционалности, ще се фокусираме върху:
- преразглеждане концепцията на известията (камбанката), следвайки обратната връзка, получена от потребителите;
- разработка на алтернативен режим на сайта с различен цвят на фона;
- разработка и имплементация на серия емотикони с взаимствана визия от предишната версия на сайта;
- възстановяване на възможността за проверка на правопис.

Към момента не сме определили краен срок на активност на старата версия на сайта.
Предварително ще уведомим всички потребители, когато се вземе такова решение.

Общи условия

Активация на акаунт