Туба Бюйюкюстюн, "Запленяваща сърцето" и проектите преди и след това - тема 238

  • 85 984
  • 736
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 5 725
Здравейте Hug
Момичета HugБлагодаря ви за всичко споделено.
Канти Hug waveyСабинка Hug wavey

Добро утро!
"Винаги има нещо добро в новият ден, само го погледни с очите на душата си!"
Каквото и да ви донесе днешния ден, не забравяйте  "И това ще мине."

                       

Цитат
Мозг некоторых людей создан для сплетен и зависти...я их не осуждаю...ведь нет ничего более увлекательного видеть как в тебя целятся и....не попадают!

                               

Три неща...
 
Никога не бива да забравяме, че...
три неща не се връщат обратно -
ВРЕМЕ, ДУМА, ВЪЗМОЖНОСТ;
три неща не трябва да губим -
СПОКОЙСТВИЕ, НАДЕЖДА, ЧЕСТ;
три неща са най-ценни -
ЛЮБОВ, УБЕЖДЕНИЯ, ДРУЖБА;
три неща никога не са сигурни -
ВЛАСТ, КЪСМЕТ, СЪСТОЯНИЕ;
три неща определят човека -
ТРУД, ЧЕСТНОСТ, ПОСТИЖЕНИЯ;
три неща разрушават човека -
ВИНО, ГОРДОСТ, ЗЛОБА.

Понякога обаче, докато разберем всичко това, минава целият ни живот.

                 

Спокоен ден,дами bouquet bouquet

# 571
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Добро утро!  Hug



Без новините, които ни интересуват и без нови снимки, ние тук не губим връзка една с друга  Peace, дори и с различни предпочитания на всяка от нас в свободното ни време, намираме и по малко за Туба.  Simple Smile
Да, тренирани сме вече с годините да чакаме и сега пак ще го направим - с хубави кадри, останали в спомените ни.  Simple Smile





Хубав и много успешен да ни е денят!  Peace

# 572
  • Мнения: 9 992
Добро утро!  Hug
Скрит текст:
Здравейте, момичета

За съжаление тези дни освен майстори и ремонт се бях "обзавела" и с вирус Sick, който се трансформира от вариант А във вариант Б  Mr. Green А днес "на тръстиката" ситуацията беше доста натоварена Прочетох споделеното от вас назад по страничките, за което  Благодаря на всички ви  bouquet  Но понеже съм доста изцедена и не мога да си събера мисАлта утре ще напиша нещо повече.

Скрит текст:
Здравейте! wavey

Май не са се завърнали всички от тридневния уикенд Rolling Eyes



Пак са ни "полазили", ама така и не разбрах идеята им, нито смисъл от написано и цитати на нездраво любопитство. Crazy От началото до края изгубих връзката. newsm78



Което ми напомни един скоро прочетен виц - Ако бабичките пред входа престанат да ви одумват - лошоооо...
Значи вече са ви приели за една от тях.

  Радвам се, че Линка ме е уловила. Hug Аз след ЧИ съм на тема "екранизирани романи" - очаква ме 5-тата от 8-те екранизации на "Джейн Еър". Joy Линка, "Забраненият плод" е бил върнат на автора, защото се самоубивал мъжът. ooooh! И сериалът е по книгата - трябва да умре блудницата. Не че щях да изгледам сериала. Stop
  Много съжалявам Надин, за това, че така е изкарала почивните дни - https://twitter.com/omeroktaybal/status/912286854032084994 и да не ми завижда Laughing - идва азиатският тур. Party
Лежа, лежа, ама и похудела. Peace



 
Скрит текст:
Аз пък за сериалите съм пълен пас. Sunglasses И сега какво - да се разчекна между "спорт" и "книги"? Thinking Е, след като заработя 15-те процента. Mr. Green
Влезнах в туитър. Особени новини няма, освен че познатият ни Наим Сюлейманоглу е в болница с черодробна криза, чак за трансплантация и турците се молят вече за оздравяването му. И... ми изчезнаха тези, които следвам. Утре ако ги няма обичайните заподозрени от темата, ще ги търся или моля да ми се обадят.
Хубаво начало на новия ви сезон, на тези, които се похвалиха,че са на онлайн тази вечер. Hug
Саби Hug вярно си похудела бая. От тази снимка не ми е позната единствено най-високата жена . Предполагам, че и тя е актриса Peace Може би Злати Hug или Надин Hug ще ме "светнат"по въпроса


Сега ви споделям тази снимка на Туба, която пише, че е нова Peace Поне аз не съм я виждала  Rolling Eyes
От къде ли е? newsm78



Скрит текст:

Слушай чрез ушите на толерантността.
Гледай през очите на състраданието.
Говори с езика на любовта.

Руми



Лека нощ!
ПП. прочетох при подругите, че снимката е от 2011 г "Седмица на модата" в Истанбул .




Канти  Hug оздравявай!  Hug
Сабинка  Hug радвам се да те „видя“!  Hug
Цвети  Hug Вичи  Hug Надин  Hug



http://tvhappy.ro/happy-films/video-frumoasa-armanta-delicata-fo … iio-id252000.html
видео | Красива, очарователна, деликатна, фотогенна и списъкът може да продължи. Tuba Büyüküstün взема всички точки в тази фотосесия. Просто вижте!
Румъния се възхищава!  Peace



Хубав ден!  Hug

# 573
  • Мнения: 41 676
Добро утро! Hug





Цитат

От тази снимка не ми е позната единствено най-високата жена . Предполагам, че и тя е актриса Peace Може би Злати Hug или Надин Hug ще ме "светнат"по въпроса
Канти Hug,бързо оздравяване! Praynig И мен ме чака късен ремонт,сега се сетиха! Laughing А на снимката, за която питаш,високата актриса е Айда Аксел(мама Несрин от ПС)! Wink

Вичи HugЦвети HugЛинка Hug







Приятен ден,въпреки че при нас е дъждовен! bouquet

# 574
  • Мнения: 4 535

Добро утро, компанията! Hug

Много важно, че вън вали и е вече есен Wink Тази Туба/Елиф по някакъв начин ми напомни любима песен от време старо Heart Eyes Избрах есенно клипче с нея- шаренко и позитивно, за да ви пожелая хубав ден!



Mary Hopkin - Those Were The Days

Ако имате желание, може да се включите и вие, като ми покажете снимка на Туба, която свързвате с любима музика Grinning
Болните да оздравяват и бегом в темата! Hug

# 575
  • Мнения: 41 676
Привет! Hug



да допълня написаното от румънките....


Цитат
Румыны пишут:
Красивая, очаровательная, деликатная, фотогенична и этот список можно продолжить. Туба Буйукустун берёт все балы в этой фотосессии. Просто посмотрите. Она ещё раз показывает сколько в ней прекрасных качеств.
Главная героиня сериала "Смелый и Красивая" достала тяжёлую артиллерию и это сенсация в фотосессии для журнала «L'officiel Turkiye».
Слова здесь даже не нужны, но клип показывает силу, которую мы также можем увидеть в сериале "Любовь и месть" в паре с Кыванчем Татлытуг, с понедельника по пятницу в 20:00 на канале Happy Chann.
https://vk.com/clubtuba507
Instagram post by Tuba Büyüküstün • Mar 2, 2017 at 10:37pm UTC
https://vk.com/clubtuba507?z=video179630476_456239155%2F8ce95615 … pl_wall_-63875573

Да си припомним колажи от Фунда....











Приятен следобед! bouquet

Последна редакция: вт, 26 сеп 2017, 14:35 от Zlatina3

# 576
  • Пазарджик
  • Мнения: 425

Добро утро, компанията! Hug

Много важно, че вън вали и е вече есен Wink Тази Туба/Елиф по някакъв начин ми напомни любима песен от време старо Heart Eyes Избрах есенно клипче с нея- шаренко и позитивно, за да ви пожелая хубав ден!



Mary Hopkin - Those Were The Days

Ако имате желание, може да се включите и вие, като ми покажете снимка на Туба, която свързвате с любима музика Grinning
Болните да оздравяват и бегом в темата! Hug


И изпълнението на български

# 577
  • Мнения: 4 535


Гуга Hug, ама славни бяха онези дни, нали? Grinning

И сега със срам в ъгъла Embarassed Embarassed, да си призная, че още не съм си купила книгата на Ферзан бей Sad Обещавам, поне с моите две-три думи да ви кажа, когато я прочета Rolling Eyes

Нов клип Grinning



# 578
  • Пазарджик
  • Мнения: 425


 newsm03 Надин, ама бяхме млади, хубави и влюбени. Сега ни остана само И-то  и красивите спомени.


По предложението на Надин





# 579
  • Мнения: 9 992

Като е станало въпрос за музика, тази песен винаги ще я свързвам с Аси и Туба, първия клип който видях за Аси.



Ако на някой му е интересно, може да отвори скрити и да прочете
50 признаков того, что ты долго живешь в Турции.
Скрит текст:
1. Ты автоматически разуваешься перед входом в дом

2. Ты попробовал все виды стамбульского фастфуда: кукурузу, фаршированные мидии, рис с нутом, фисташки, гранатовый сок ...

3. Ни один день не проходит без хотя бы одного стаканчика чая. А если такое и случается, ты чувствуешь себя не в своей тарелке

4. Друзья могут позвать тебя в гости на завтрак.

5. Ты знаешь как зовут лавочника магазинчика на углу.

6. Все слова употребляются со словом "очень": очень красиво, очень хорошо, очень стыдно (çok güzel, çok iyi, çok ayıp)

7. Ты начинаешь свой ответ с повторения (да-да, есть-есть, нет-нет).

8. Ты уже забыл, что значит рециклинг мусора

9. Ты уже не замечаешь постоянное гул клаксонов.

10. В Стамбуле всегда пробки, вопрос в том, насколько большие.

11. Куда бы ты ни пошел, ты увидишь там потрет Ататюрка.

12. Ты уже воспринимаешь йогурт не как десерт, а как нормальное дополнение к основному блюду.

13. Ты уже почти не замечаешь звуки азана.

14. Ты пьешь горячий чай, когда на улице 35-градусная жара.

15. Единственный известный способ перехода дороги- камикадзе-стайл в считанных сантиметрах от пролетающих машин. Светофоры? Что это?

16. Ты в курсе, что первое правило об Ататюрке: не говорить ничего плохого об Ататюрке.

17. Ты в курсе, что второе правило об Ататюрке: не говорить ничего плохого об Ататюрке.

18. Ты пытаешься получить скидку по студенческому практически везде.

19. Помнишь, как в первое время ты замечал хитреца, который всегда проскальзывал без очереди? А теперь ты сам стал этим хитрецом.

20. Каждое воскресенье ты отправляешься на базар в Тарлабаши за свежими фруктами и овощами по экстремально низким ценам, но все равно торгуешься до последнего.

21. Ты знаешь все злачные заведения с "happy-hour" в Таксиме.

22. Ты всегда заказываешь большую кружку порцию, потому что это всего лишь на лиру дороже.

23. Ты все еще в поисках самого дешевого кебаба в городе.

24. У тебя есть синий стеклянный "глазок" от сглаза (назарлык) в доме или даже в твоей комнате.

25. Вместо "ок" ты говоришь "тамам". - Да, часто.

26. Ты целуешься в обе щеки со своими друзьями-мужчинами.

27. Тебя уже не удивляет вид двух мачо, прогуливающихся под ручку.

28. Вход в твой дом выглядит как полки обувных магазинов.

29. Ты считаешь оливки и сыр нормальной частью завтрака.

30. Ты считаешь нормальным, что в любом приеме пищи может быть суп и йогурт.

31. У тебя есть любимая марка ракы.

32. Йогурт - это соус.

33. Ты подумываешь отпустить усы, чтобы выглядеть круче.

34. Ты считаешь нормальными выражения "пить сигарету", "закрыть телефон".

35. Ты называешь пожилых соседей "тетушка" и "дядюшка".

36. Ты восклицаешь "Аллах Аллах!", когда хочется пожаловаться или показать раздражение.

37. Тебя не удивляет, когда кто-нибудь до сих пор называет цену в миллионах лир.

38. Сравнив цену выпивки и цену обеда, понимаешь, что мог бы поесть за ту же цену.

39. Ты всегда ожидаешь, что тебе принесут влажные салфетки с лимонным одеколоном в ресторане по окончании трапезы.

40. Ты можешь всегда позвонить в магазинчик на углу, попросив положить нужные товары в корзины (которую потом на веревке затягивают на балкон).

41. Ты знаешь, что слово "kahvaltı" (завтрак) значит "то, что под кофе" - и все равно никакого кофе после завтрака.

42. Ты ел "влажные" гамбургеры после вечеринки.

43. Ты ел фаршированные мидии посреди ночи. И ты уже не задаешься вопросом, откуда их берут или как готовят.

44. Ты знаешь, что можешь всегда и везде найти сахар-рафинад.

45. Ты уже не ждешь кетчуп к дёнеру (шаурме) и считаешь нормальным найти картошку-фри внутри дёнера.

46. Ты привык преодолевать сотни ступеней, чтобы добраться до бара или ночного клуба.

47. Ты бываешь в историческом центре только, когда к тебе приезжают друзья.

48. Ты считаешь нормальным, что мотоциклисты ездят по встречке и без шлемов.

49. Ты знаешь, что у каждого дома есть название, и обычно два номера (старый и новый).

50. Ты научился играть в нарды. Кроме того, ты можешь потратить полдня, играя в нарды, попивая чай и потягивая кальян.
https://vk.com/feed?z=photo-15263599_456242482%2Fwall249702570_495
Имаме доста общи неща, май...Smiling Imp



Приятна вечер! Kiss

# 580
  • Мнения: 6 546
  Включва се още едно И-





Надинкова:
Скрит текст:
Купих си я. Мисля, че не е от книгите, които ще препрочитам. Доста е малка за цената си и вероятно за пенЦията. Прати ми адрес и като я прочета, ще ти я изпратя.

# 581
  • Мнения: 4 535


Кой кат мен Wink Уредих се и с книгата ЧИ на далавера Grinning Нека да е...есен! Peace
Сабинкова:
Скрит текст:
Да се чудя сега къде да ги харча тези спестени 15 пенЦионерски левчета Thinking Това лято бях два пъти на Черно море, може пък да ги похарча я на Бяло, я на друг цвят море Joy Joy Joy Joy



Ей така е в Пловдив...а кучето вече ме дърпа от стола за разходка Sad Sick

Все пак да си кажа, че не съм я рисувала аз Wink

# 582
  • Мнения: 6 546
  Понеже започнах книгата, но спрях. Видях и прочетох на разделителя, че издателството "Колибри" за трети път е сред организаторите на филмовия фестивал "Синелибри"(2017) - от 11-ти до 22 октомври. От сайта (по български) - само програма за откриването. А Naughty, филмите са само филмирани романи. Laughing Над 200 прожекции в 12 града. Изслушах няколко пъти новата песен на Рут Колева, реклама на "Джеймисън" и куп други повторения, докато достигнах до вестник "Сега" и... Grinning ще участва ЧИ на Ферзан Озпетек. -

http://www.segabg.com/article.php?id=872979

В журито ще е внучката на Чарли Чаплин - Кийра Чаплин - https://www.24chasa.bg/ojivlenie/article/6455821

билети не знам, как ще се купуват - може би като започне, ще пада и програма, и места в киносалоните-

https://www.epay.bg/v3main/sale/user/view?saleid=6683807546

и сайтът на фестивала - http://www.cinelibri.com/

Това ще е дебют на български екрани на Туба? Rolling Eyes



Надинкова:
Скрит текст:
Със спестените 15 лева може да заведеш някой комшия/йка на кино, за да видят,
 заради коя не седиш на в градинката при тях, а си се залепила на монитора. Мина времето за мохито,
 но дотогава, ако припече, съветвам те да си ги оползотвориш изцяло за тебе. Peace

# 583
  • Мнения: 2 195
Здравейте Hug

Сабинка, хубава новина си донесла Hug И аз като си купих книгата разбрах за Синелибри. Рових за участниците и програмата, надявайки се да зърна познатото заглавие, но освен за Рут Колева, която не ми е любимка и внучката на Черли Чаплин друго не научих. Явно ще пускат  на час по лъжичка. Дано Ферзан бей е дал съгласието си за след 16ти, дотогава ще съм на ремонт. Иначе ще се окажа голям карък smile3511  А ако самият той реши да си представя книгата и филма, ще съм още по-голям smile3511smile3511, ако пък доведе и Туба - smile3511smile3511smile3511.
Сабинка, Канти разчитам на вас за билет Praynig
А Туба е давана по бг екрани - "Баща ми и сина ми". С Канти го гледахме на дните на турското кино, а публиката в салона от реакциите се оказа форумна newsm47 Нещо ми се върти, че  Попитай сърцето си е прожектиран на фестивала във Варна Любовта е лудост Thinking Тогава просто гледах, без да следя Туба

По задачката на Надин слагам снимката, песента ви я оставям като загатка:
Тогава бях на вълна текстове на песни "написани точно за нашите" Wink и преди култовия 29ти епизод бях сложила точно тази песен bowuu Wink

Надин и мене ме върна в детските години Hug Тогава не знаех, нито коя е Мери Хопкин, нито че песента е английска, за мене беше част от лагерния фолклор, който усърдно си събирах в тефтер...
Та покрай тази песен ми звъннаха в главата Годините на Богдана. Като си направя сметка, вече седем години съм в темата и спокойно мога да кажа "тъй много донесли, тъй много отнесли..."  Поздравявам ви с нея и благодаря, че толкова време споделяме своите пристрастия Heart Eyes



Да продължа със спомените и фестивалите. Фейсът се грижи за тях. Това съм качила преди година, значи по това време е била премиерата на ТР.

И с питането на Канти да продължа:
Цитат
Злати ни светна за Несринката. Аз за клекналата се  newsm78 Накието ли е или Аблата? Сега, като се вгледах в  снимката, май разпознах още една свекърва - Сюхейля. Остава неразпозната средната.

Надин, ти добре си спести пари и за бялото море, а ще си остана само с черното и книгата...

Канти, оправяй се бързо Hug, на тебе не ти се полага Wink

Последна редакция: ср, 27 сеп 2017, 00:58 от Bagi

# 584
  • Мнения: 4 224
Здравейте дружки и от мен

Мокро и хладно е времето навън като, че ли е края на ноември ooooh! Но така ще е . Все пак вървим към края на 2017 г. Но пък тук намирам интересна задачка за деня поставена от Надин


По задачката на Надин  Peace

Танца на Хасрет и Мурат  ми се връзва прекрасно




и с тази песен на Ленард Коен Heart Eyes



Гуга Hug, Сабинка Hug и Линка Hug
вече са  дали своите предложения
Линка Peace и за мен песента "Stay With Me" на Goran Karan я свързам с Аси. Прекрасен клип , който всеки път гледам с удоволствие thumbsup Колкото до 50-те признака - мога да кажа, че видях около 10 -тина, които са като у нас Peace

 Понеже започнах книгата, но спрях. Видях и прочетох на разделителя, че издателството "Колибри" за трети път е сред организаторите на филмовия фестивал "Синелибри"(2017) - от 11-ти до 22 октомври. От сайта (по български) - само програма за откриването. А Naughty, филмите са само филмирани романи. Laughing Над 200 прожекции в 12 града. Изслушах няколко пъти новата песен на Рут Колева, реклама на "Джеймисън" и куп други повторения, докато достигнах до вестник "Сега" и... Grinning ще участва ЧИ на Ферзан Озпетек. -

http://www.segabg.com/article.php?id=872979

В журито ще е внучката на Чарли Чаплин - Кийра Чаплин - https://www.24chasa.bg/ojivlenie/article/6455821

билети не знам, как ще се купуват - може би като започне, ще пада и програма, и места в киносалоните-

https://www.epay.bg/v3main/sale/user/view?saleid=6683807546

и сайтът на фестивала - http://www.cinelibri.com/

Това ще е дебют на български екрани на Туба? Rolling Eyes
Скрит текст:


Надинкова:Със спестените 15 лева може да заведеш някой комшия/йка на кино, за да видят,
 заради коя не седиш на в градинката при тях, а си се залепила на монитора. Мина времето за мохито,
 но дотогава, ако припече, съветвам те да си ги оползотвориш изцяло за тебе. Peace
Саби Hug благодаря ти за тази информация. Отворих сайта да потърся програмата, но не я видях. Ако някоя от вас разбере датата на прожекцията на ЧИ моля да я сподели. Открих, че "Синелибри"(2017) имат и страница във ФБ Peace

https://www.facebook.com/CineLibri/
Така, че може би билети ще се закупуват  чрез някаква  форма  през интернет Rolling Eyes
Мисля, че можем да си спретнем едно дружеско ходене на кино, а? Какво ще кажете?
Здравейте Hug

Много страсти в темата тези дни около снимки и казани и неказани думи. Личи си кой кого харесва и мрази открай време Mr. Green Мисля си, че вълненията и заключенията жълтеят Peace Всеки според манталитета и пристрастията си има своето мнение, но за мене не е много уместно да се изказват, защото се навлиза в лично пространство, което не познаваме.  Едни си го крият усърдно, други  го превръщат във фотосесия, жълтурите си изкарват хляба, а феновете, вместо да си гледат своето, заничат в чуждото, осъждат, отричат, възхищават се, абосолютизират. И от мухата става слон. И винаги бъркаме - или ще набедим някого или вместо да изпишем вежди, ще извадим очи.
Това е хлъзгавото в общуването в подобни форуми - от героите се прехвърляме на актьорите и следим под лупа "всяка" тяхна крачка, нищо че твърдим, че не се интересуваме Mr. Green
  
От това, което съм прочела, не виждам нещо по-различно от писаното за други известни, в живота на които става нещо (по-скоро коментарите са много по-жълти). Разводът е едно такова събитие. Хората не понасят много да се радват на чуждото щастие, благополучие или успех или поне не им е интересно. Няма за какво да се хванат, няма покрай какво да си излеят болката.
 
Това, което ме подразни, бяха измислените "наказателни акции". Жалко, че хората, чиито имена бяха замесени си замълчаха. Линка, не само колегите, както си отбелязала, но и колежките обикновено не са солидарни и лоялни.
Но и за това много не знаем. Рядко нещо е казано в прав текст. Но има дреболии и те са много по-красноречиви.
 
А за Онур - той все още е трън в очите на мнозина Peace Честно казано, се учудих от това, че  се е изказал.   Повече от година той не допуска семейни въпроси. Въпреки това, вече я подкрепи и то в много критичен за отношенията им период, а 0можеше да използва слуховете, нали Peace А и защо да го прави точно сега?! Малко смешно ми се струва изискването той да продължи да я подкрепя, след като всеки е тръгнал по свой път, а в нейния живот вече има друг Peace Мисля, че Туба е достатъчно силна, за да се справи и сама. А тя не е.

А какво точно е писано и по какъв повод -  от прочетеното не разбрах. Никой не обича името му да бъде замесвано в жълтини. Всеки е в правото си да си търси правата.

Момичета, може и да не ви се понрави, но мисля, че се прави меча услуга на Туба с подобни пледоарии Peace

И една фотка, която си я кътах за ден като днешния Wink:

И да не ми се обидите, и аз съм на жицата, най-гормата newsm47

Скрит текст:
Фенче, на мене не ми пречи, че "нахлуваш". Обичам да чета различно мнение, стига да не е натрапчиво изкривено и преднамерено неуважително. А твоето не е.
Не съм съгласна много с всичко написано Peace Нямам много лични впечатления какво се пише в твоята тема, а и по другите, но мисля, че тук, колкото и да сме пристрастни - а ние затова сме се събрали Laughing, то тук не плюем безугледно и не пишем неаргументирано. Пишем основно за героите. Това, че някои виждат в критиките към героя критика към актьора не е минус за пишещия, а за четящия Stop Peace
Все пак сме във форум и всеки има право да си изкаже своите впечатления и усещания. За мене общият ни проект си имаше своите персонални акценти и неща, които не бяха съвсем нормални и се усещаха, а и се изказваха лични причини и пристрастни мнения от страна на екипа Peace (Затова колкото и забавно да е да се следва в компания даден актьор и партньорите му, не е съвсем здравословно задълбаването;-)). С това не отричам таланта и харизмата на Къвънч. Лансирането може да стане за роля две, ама не стига да те задържи на гребена на вълната и да получиш признание. Това важи за всички.  


Много се разписах, а след седмицата с пълна къща, ме чакат отложени задачи и крайни срокове. Дано поне в темата да няма разсейващи поводи Wink

И да попитам последно това задкадри ли са newsm78 Все още не съм изгледала докрай финала Embarassed


Баги  Hug снощи бях много извън форма и затова сега ти отговарям на въпроса

Това са стоп-кадри от последния епизод на ДК -  едно от виденията на Сю, когато Джес й чете докато е в кома
Хареса ми асоциацията на вещарките на жицата. Гледам, че и аз съм на 2 ред Mr. Green
Колкото до това, че нещата се раздухват и това не е добро за Туба съм съгласна. Не стига, че малко позамлъкнаха с писаниците за нея и Умут и сега - хайде отново. Този път Онур какво казал или не. Може и да го е казал това, а може и да не го е направил. Така, че няма смисъл да ровим и да търсим истина ли е или не. Peace

Злати  Hug мерси . Въобще не я познах Несринката. И тя изглежда е  похудела и много младолика ми се струва

Вичи Hug много ми харесаха Трите неща

Цвети Hug Hug тренировката ни по чакането продължава  с пълна пара Joy


Най-голямата ни сила
се крие в нежността и чувствителността на сърцето ни.

Руми






Лека нощ!  smile3524

ПП-Баги Hug писала си докато и аз . Сега ще те прочета.

Последна редакция: ср, 27 сеп 2017, 02:34 от kanti

Общи условия

Активация на акаунт