Fatih Harbiye~всичко за актьорския състав-настоящи и бъдещи проекти~110~

  • 90 131
  • 731
  •   2
Отговори
# 525
  • София
  • Мнения: 13 712
Еви е сега вече ме закова  ooooh!
До сега търсих подобна снимка на Бурак с Фе и честно да си призная не намирам  newsm78
Едва открих подобна, но пак не е същия похотлив поглед  newsm48
Може и да има, но сред толкова снимки в нета да не може човек да открие лесно подобни погледи към любимата му жена е доста обезпокоително  smile3505
Ето двете снимки за сравнение  Heart Eyes



# 526
  • Мнения: 9 539
Филе  Hug Heart Eyes голям сладур Шумито  Heart Eyes
Скрит текст:
Моите рошльовци ги знаете, пък в двора имаме още няколко от неизвестна порода  Mr. Green И в работата съм осиновила едно бездомно, душичка мила... като ме види сутрин, няма такава радост  Cry Heart Eyes
На 3 ноември Несли ще бъде в Баку, ще има някоя и друга снимчица и клипчета, надявам се  Sunglasses



И още малко Кара Севда  Heart Eyes





Скрит текст:
Да питам, къде видяхте, че Бубо гледа благоверната с такива погледи  Thinking Дайте някоя снимка да видя и аз  Mr. Green

Линде  Hug Heart Eyes


Е , Еве от време на време я поглежда професионално - нежно .Но като цяло никаква нежност и спонтанност и любов  .Нямам обяснение защо , все пак се ожени за нея , сигурно я обича  newsm78
Виж тя го гледа много влюбено и пише мили думи в инста си .А той - дърво , сигурно се прави на интересен ! Twisted Evil Да не излезе ,че се прави на недостъпен , а всъщност да е луд по нея и да е под чехъл  hahaha hahaha hahaha .всъщност заслужава . Бурак НЕ Е Кемал , никак даже !

# 527
  • Мнения: 22 209
Здравейте, момичета Hug Hug Hug

Нося постер на Греховете на баща ми  Heart Eyes

# 528
  • София
  • Мнения: 13 712
Добро утро момичета и лека нова седмица  bouquet
Слагам ви едно есенно кафе с вкусни понички Heart Eyes



Чакаме новини за нашите патрони, а до тогава ще си припомняма хубавите стари времена  smile3521


# 529
  • Мнения: 9 539
Добро утро дружки -мързелушки !
Линде  Heart Eyes Hug
Е, и аз съм от мързеланите , не съм писала от няколко дни  Mr. Green
Хайде , ставайте и идвайте !


И прекрасните КеНИ


И като гледам Бурак се сещам да споделя какво прочетох при подругите : първо ,че Фефа не приемала проекти , защото искала да забременее - за мен абсолютен слух - в никакъв случай нито тя , нито Бурак биха казали такова нещо , те се пазят от къде къде по -дребни подробности ! Но може и да е извадено от контекста , всички журналисти питат младоженците ( вкл. и Несли и Кадир ) за деца и двойките отговарят , че искат да имат деца . И второ , че къщата , в която живеят е под наем , не е тяхна .И какво от това , всеки решава кога и дали да си купи имот. (Може би е в отговор на някои измислици на вманиачени фенове за покупката на огромна къща ...)
 
Като гледам на Кадир сериалът върви под пара , но много малка реклама за сега  newsm78
За Несли нищо не се знае , ударила го е на почивка и реклами
За Бурак - сигурно снима военния си филм , но за серила и бъдеща партньорка нищо ...
Хайде успешен ден и успешна нова седмица на всички  Simple Smile

# 530
  • София
  • Мнения: 13 712
На 06.10.2017г. е излязъл новият брой на списание TV Max. На обложката на списанието е нашето красиво и талантливо момиче  Heart Eyes  а отдолу е написано "Коя е тази турска принцеса"  love001

# 531
  • Мнения: 22 209
Здравйте, момичета  Hug Hug Hug

Линде  Hug Heart Eyes Филипинче  Hug Heart Eyes

Кадир и Несли изглежда са пак сред природата, барабар с кьопеците  Mr. Green Няколко снимки от патрона  Peace Sunglasses




Афиша на Кардешима № 2


И носталгично по Карата  Heart Eyes еееххх славни времена бяха  Whistling Mr. Green

# 532
  • София
  • Мнения: 13 712
Нова за мен снимка  Peace
Кадир и Мурат музиканти  Heart Eyes

# 533
  • Мнения: 9 539
Добро утро дружки ! Heart Eyes Hug
Ставайте и идвайте да пишете , че предусещам, че ще има днес новини за Патрончетата  Wink
Ако не за Неслиханка Мързеланка  Mr. Green, то за Кадир със сигурност  Party

# 534
  • Мнения: 22 209
Оппп, мерабааа  Hug Hug Hug

Филипинче  Hug Heart Eyes имаш секретно инфо, или шесто чувство  Thinking Mr. Green

От мен едно много красиво колажче на патроните  Heart Eyes


сЕдим и чЕкаме хаберите  Sunglasses

Озан, който ще гледаме скоро по Стар тв  Sunglasses Mr. Green

Последна редакция: вт, 17 окт 2017, 15:40 от Еванджелин

# 535
  • София
  • Мнения: 13 712
Добро утро момичета  Hug
Първо да сложа кафето за да ни тръгне леко деня  love001



Ето накратко съдържанието на новия сериял на Кадир "Греховете на баща ми"  Heart Eyes
Озан - Кадир Догулу

Он достаточно видный и привлекательный молодой человек. Вырос в детдоме. Когда Озану исполнилось 18, он нашёл пристанище у Ферруха.

Жизнь Озана изменяется, когда он знакомится с Йешим. Он пожелает начать жизнь вдали от Ферруха, но ничего не будет так, как он планировал. Однажды Йешим приходит к Озану и говорит о том, что у них есть дочь, которая сейчас находится при смерти. Единственный, кто может ее спасти
- это Озан.

А ето и превода:
Озан - Кадир Догулу

Той е доста известен и привлекателен млад мъж. Израснал е в сиропиталище. Когато Озан е на 18 години, той намери убежище при Ферух.

Животът на Озан се променя, когато се среща с Йешим. Той иска да започне живот далеч от Ферух, но нищо няма да бъде както той планира. Веднъж Йешим идва при Озана и казва, че имат дъщеря, която сега е на смъртен одър. Единственият, който може да я спаси, това е Озан.

-----------------------------------------------
А ето и за главната героиня  Peace



Последна редакция: ср, 18 окт 2017, 10:35 от БлагаВест

# 536
  • Мнения: 9 539
Здравейте момичета !
Линде  Heart Eyes Hug

Явно 6-то ми чувство малко закъсня , вместо вчера , днес новост . За сега това описание нищо не ми говори за сериалчето . Дано е интересно .С нетърпение очаквам късметът да се усмихне и на Кадир . Simple Smile

# 537
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 740
Здравейте, къзлар !

# 538
  • Дубай
  • Мнения: 3 769
Здравейте  Hug Hug Hug Hug
Наш Кадир през ноември за All Magazine
Чакам го с нетърпение
Това е от тях от инстаграма им,някой ще го преведе ли,че с гугле главата ми стана чок карашик
BabanimGunahlari dizisiyle ekranlara dönmeye hazırlanan #KadirDogulu  da ALL Kasım sayısında. Beklemede kalın! Geri sayım başlıyor..

Сериала ни ще е представен на фестивала в Каан с името надежда, мисля,че много добре са го подбрали


# 539
  • Мнения: 22 209
Здравейте, момичета  Hug Hug Hug

Иве  Hug Heart Eyes "Греховете на баща ми" бил готов да се върне на екран. Кадир Доулу за All в ноемврийския брой. Да сме чакали, обратното броене започнало  Sunglasses Mr. Green

Тембъра на постера за Кан е супер, но във видеото за All Magazine е пообрасъл бая. Дано поддържа по-къса четина бе  ooooh! Mr. Green
Чакаме и списанието, и сериала  Heart Eyes

Линде  Hug Heart Eyes Филипинче  Hug Heart Eyes Габи  Hug Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт