Popfolk?

  • 3 700
  • 75
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 11 823
Вкъщи може да спасиш детето си от чалга помиятя, но на вън не е сигурно в каква среда ще попадне, дори и да се опитваш да го предпазиш, да избегнеш сблъсъците с това явление. Чувала съм, че и по детските градини учителките събират всички групи пред телевизора и пускат на децата телевизия Планета..  #Crazy

# 61
  • София
  • Мнения: 5 289
Ами ако сте забелязали тези от вас,които гледат Планета,на турнето 99% от публиката са деца.Не мисля,че децата  харесват поп фолк само,защото вкъщи някой от родителите им слуша също.Ще се съберат приятелки,една ще заговори,пък ще поддържава,пък снимки ще покаже,песен ще пусне,на Анелия да речем и етти ги и другите се запалили по нея,тъй че.....

# 62
Аз съм голяма фенка на Анелия! Умирам за нея!

# 63
  • Мнения: 27 524
Децата сами няма да се научат да харесват Анелия или която и да е особено на 6-7 години,всичко това е заради някой от родителите, който се вихри под ритмите на поп фолка.

Понякога е така, понякога изобщо. Сестра ми и зет ми не само, че не се вихрят, ами и ненавиждат фолка. Което не пречи на малкия им син да е на ТИ с всички певици - има телевизия, училище, приятелчета. Така че заключението ти е вярно отчасти.  Peace

# 64
  • Мнения: 78
Нямам нищо против какъвто и да било стил музика , но поп фолкът не може да достигне нито до сърцето  , нито до краката ми , дори и на няколко ракии . Радвам се , че и приятелите ми не слушат такава музика.

# 65
  • Мнения: 78
"Когато на хубав човек му е кофти, това е блус.
Когато на кофти човек му е хубаво, това е чалга."

# 66
  • Мнения: 27 524
Албенче, абе я вземи тегли една сочна и директна майна на всички слушащи, харесващи и танцуващи чалга и да ти олекне.  Laughing Току виж и ние сме се осъзнали  Crazy

# 67
  • out of space
  • Мнения: 8 574
Започва с това:

"Когато на кофти човек му е кофти- това е хеви метъл."

"Когато на хубав човек му е кофти, това е блус.
Когато на кофти човек му е хубаво, това е чалга."

# 68
  • Мнения: 677
а на хубав като му е хубаво кво е?
П.П.за себе си питам де..

# 69
  • Мнения: 2 567
а на хубав като му е хубаво кво е?
П.П.за себе си питам де..

Рап  Party

# 70
  • out of space
  • Мнения: 8 574
а на хубав като му е хубаво кво е?
П.П.за себе си питам де..

Рап  Party

Яко го объркахме....  Confused

Абе понякое време го бях писала някъде тук, но съм го забравила...
То няма значение де...

Абе за 60-ти път ще кажа...чалгата ми е ужасна, но държа, харесвам, дори обичам хора, които си я слушат предано.  Simple Smile Обаче продължавам да им се чудя...

# 71
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
а на хубав като му е хубаво кво е?
П.П.за себе си питам де..
Това е всичко останало без горе изброените.

# 72
  • Мнения: 7 474
Слушам всякаква музика  newsm68 и мисля, че за всяка музика си има време и място newsm44

# 73
  • Мнения: 4 473
Абе за 60-ти път ще кажа...чалгата ми е ужасна, но държа, харесвам, дори обичам хора, които си я слушат предано.  Simple Smile Обаче продължавам да им се чудя...

Аз дали влизам в това число? Blush

# 74
  • Мнения: 2 292
Много хора слушат. Може би zащото просто си се слуша от всички и това е. В същото време има много хубави български песни на ФСБ и щурците и  много други ,като и доста нови, които някак си не вървят покрай фолка. Миналата седмица сестрата на мъжа ми беше на гости ... и zа да не скучае момичето си беше донесло дискове с попфолк  #Crazy Имаме сума ти дискове с каква ли не хубава муzика, но тя вече така си е свикнала с таzи и някак си много сантиментална ли е ... някак си и помага да си преодолява душевните проблеми ли, какво ли ... не zнам.
Аz я послушах малко, бях решила да не и правя zабележка, zа 1 седмица да иzтрая ... но не успях. И ме раzдраzни не толкова мелодията или думите ... ами как по някога пускат едни груби , дреzгави г´ласове и доста просташки иzговарят някой думи ... сякаш слушам някоя мургава кака да вика "ела бе бате" със специфичен тон ...  е не иzдържах и я помолих да си потърси някоя муzика от таzи , която имаме и да си я пуска нея.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт