ОТКОГА МОГАТ ДА СЕ ОБУВАТ ОБУВЧИЦИ

  • 1 362
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 472
От когато искаш. Преди да проходи ветето въпросните чепици изпълнявата декоративна функция и трябва да са с мека подметка т.е платнени.

# 16
  • София
  • Мнения: 44 141
като намериш номер да ви пасне слагай LaughingАз лично към 4-тия месец му сложих ама хич не го кефят,постоянно ги събува

и при нас така;)

# 17
  • Мнения: 723
Моята дъщеря носи от 1вия месец - подариха ни страхотни меки пътъчки. Както са ти казали, те са декоративни, така че няма въраст за това. Важно е когато тръгне да прохожда да избереш подходящи обувки.  Peace

# 18
  • Мнения: 1 427
Обувки само навън.На 9 месеца започнах да и слагам като излизаме.

# 19
  • Мнения: 425
Ние  от 7 месец слагаме обувчици и то когато сме на вън.

# 20
  • София
  • Мнения: 6 260
Обувки само навън.На 9 месеца започнах да и слагам като излизаме.

И аз.

# 21
  • София
  • Мнения: 408
Благодаря за отговорите! Извинявайте за заглавието, но понякога се случва да натиснеш друга буква

# 22
  • София
  • Мнения: 7 054
Обувки слагах, когато излизахме навън и то след 9месец.

# 23
  • Мнения: 3 334
от 40-тия ден започнах да и обувам обувчици тип пантофки,а обувчици към 3 месец.

# 24
  • Мнения: 7 186
От самото начало можеш да слагаш. Аз за вкъщи слагам пантофки, за навън- обувчици.

# 25
  • Мнения: 2 849
Обувам му обувки от както се е родил мекички(не с твърда подметка) като излизаме ,вкъщи сме с пантофки или с по-дебели чорапки .

# 26
Аз сложих през петия месец,но ни бяха големи

# 27
  • София
  • Мнения: 897
Педиатъра ни посъветва да започнем с обувчиците, когато започнат опитите за прохождане.

# 28
  • София
  • Мнения: 897
Извинявам се- не педиатъра, а ортопеда!

# 29
  • Мнения: 2 040
От 6 месец започнах да я обувам с обувки - такива едни мекички от плат, ще си ги пазя винаги ...  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт