НЯМА ВАКСИНА???

  • 8 324
  • 132
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 150
Генка,имах в предвид детството ти и ако това се слу4и при твоето дете... baby_neutralДано никога.

Нати,кажи сега ти каква си,ако искаШ на ли4на.. Peace

# 61
  • Мнения: 1 858
Мога да ти гарантирам, че това с моето дете няма да се случи, защото сега аз знам много повече отколкото майка ми е знаела. А ако не дай си Боже се случи нещо земята ще изям....

# 62
  • Мнения: 4 978
Много съм съгласна с теб, но твоя принос в борбата със смирението какъв е?
Смирения бьлгарски народ все оЩе е прекалено смирен и еволуция скоро няма да има,дори да влеzе в ЕС.Ще бьде иzяден с парцалите (както тук се присмиват...гроzно,но факт).

tsigahrah поне каза, че и той е "заразен" с овчедушие....


# 63
  • Мнения: 4 150
Ине,
Ако искаШ ме гледай като 4ерната овца в стадото. Laughing
Всеки сам може да реШи дали сьм допринесьл с неЩо.Едно дете да не е ваксинирано zаради мен,все е напредьк.Ина4е приносьт ми в БГ поне zасега няма дьлбо4ина,zаЩото чакам един zакон да иzлеzе и тогава може да има светлина.Тук,кьдето живея функционират неЩата перфектно,zаЩото и хората са с друг мангалитет,пардон,манталитет. Simple Smile Peace

# 64
  • София
  • Мнения: 7 097
Кристияне, аз, както вече отбелязах съм скромен маркетолог, ако това имаш предвид под "каква си ?" В момента съм по майчинство, но иначе работя в Министерство на труда и социалната политика, не по специалността си.
А ти защо си обвил в такава тайнственост страната, където живееш и изобщо с какво се занимаваш щом не практикуваш медицина?!

# 65
  • Мнения: 4 150
Щом си майка,Шапка ти свалям.Няма по велико неЩо от това  bouquet bowuu
Нати,ама теб малко те мьрzи май да погледнеШ мненията ми и да про4етеШ вси4ко zа мен.Няма ниЩо тайно. Peace

# 66
  • София
  • Мнения: 7 097
Ааа, няма такова нещо - мен да ме мързи?! Явно не съм чела, където трябва, защото никъде не срещнах в коя държава се подвизаваш и с какво се занимаваш!

# 67
  • Мнения: 1 858
Ааа, няма такова нещо - мен да ме мързи?! Явно не съм чела, където трябва, защото никъде не срещнах в коя държава се подвизаваш и с какво се занимаваш!
Я прочети пак Wink!

# 68
  • Мнения: 8 585
Можете само да се радвате,че ваксината я няма на паzара.Като че ли Господ ви паzи децата от нея. bowuu

Ваксината скоро Ще бьде премахната от паzара,след като беШе иzпробвана масово вьрху бьлгарското население.Малките бебета няма откьде да се zараzят с Хепатит Б,който се предава по полов и крьвен пьт (проституцията,наркоманите и болни4ния персонал са в графата zа ваксиниране)

http://www.nccn.net/~wwithin/hepatitisB.htm

http://www.whale.to/m/vaers3.html

Без глупости моля. Тук е сериозен форум!

# 69
  • Мнения: 8 585
Едно дете да не е ваксинирано zаради мен,все е напредьк.
Този човек определено има нужда от подкрепа, съвет и психологическа поддръжка.

# 70
  • София
  • Мнения: 7 097
Крокодиле Генка, на въпроса на Кристиян, аз каква съм - отговорих, нищо, че малко по-нагоре бях писала на Цигара - нищо не ми костваше и егото ми не пострада особено от това, че някой не е забелязал аз каква съм...

# 71
  • Мнения: 4 150
Инспектор Коломбо се появи.Добре доШьл. LaughingВместо да си губиШ времето да ми опонираШ,обясни на хората,4е ваксината е напьлно беzопасна и 4е няма страни4ни ефекти НИКОГА и при НИКОГО и после си остави координатите.Но с факти на нау4но ниво.Имам и виртуален у4ебник по вирулогия,който може да помогне в слу4ай,4е неЩо се zапьнеШ...

Бьрди,4акам отговор в темата ти zа ваксините.... bowuu

# 72
  • София
  • Мнения: 410
Едно дете да не е ваксинирано zаради мен,все е напредьк.
Този човек определено има нужда от подкрепа, съвет и психологическа поддръжка.
Бърди, вие освен да нападате хората, които имат по-различно мнение от вас май друго не можете. Приемете, че има хора, които първо се информират, изчитат доста информация ЗА и ПРОТИВ каквото и да било (в случая ваксините) и после взимат решение, и не са ЛУДИ!!!
Така че, моля ви не лепвайте етикети на хората, просто така, защото мението им се различава от вашето.
Приятен ден.

# 73
  • Мнения: 4 978
Без глупости моля. Тук е сериозен форум!

За сериозността на форума мисля, че няма две мнения, както и това, че всеки с различно от Вашето мнение, също има право да го изкаже.

В крайна сметка по-добре е да си видял нещо от всички страни и след това да взимаш решение, нали?!

# 74
  • Мнения: 8 585
Простете, но от каква страна можете да видите, щом някой вместо да Ви помага Ви "информира"?
Страничните ефекти на ваксините са едно, истеричните крясъци, слухове, клюки, подхвърляния-съвсем друго.
Иначе като се появи коклюш в детската градина всички задавате въпроса "Ами как е възможно да има неваксинирани деца?"
Да посрещнем истината смело...

Общи условия

Активация на акаунт