Къде в Пловдив??? - 73

  • 63 502
  • 743
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 855
Може ли да препоръча някой фирма, изграждаща отоплителни системи на пелети? Търся цялостен изпълнител за къща.

# 16
  • Мнения: 1 230
Някъде около аптека "Марица" имало някаква сладкарничка, но онзи ден минах и изобщо не се огледах къде е.
Сигурно "Да за теб" - тя е точно отсреща - преди да влезеш в подлеза, до магазина за детски играчки. Имат наистина хубави и интересни неща, но се приготви финансово Simple Smile

# 17
  • plovdiv
  • Мнения: 519
Пренасям си отговора-ножове точат и в района на Каменица.

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
И аз се интересувам за точене на ножове в Кършиака.
Сладкарничка - "Торино" в Кършиака. Аз харесвам и Фенсито на Васил Априлов.
А любима торта ми беше Контеса от бившата Скала, да знаете дали я правят още някъде?

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 2 877
Някъде около аптека "Марица" имало някаква сладкарничка, но онзи ден минах и изобщо не се огледах къде е.
Сигурно "Да за теб" - тя е точно отсреща - преди да влезеш в подлеза, до магазина за детски играчки. Имат наистина хубави и интересни неща, но се приготви финансово Simple Smile
Вероятно става дума за 5 o'clock. Мисля, че писах в някоя от предишните теми за нея. Имат няколко торти, 2-3 вида кексчета, маслени бисквити, сладоледена  торта, сладолед. Всичко, което сме опитали, е било чудесно. Използват животинска сметана, качествен шоколад.
Нямам общо със сладкарницата, просто живея наблизо.

# 20
  • Мнения: 1 979
Къде мога да намеря детска пижама на Дисни, лицензирана.
От този род http://prikachi.com/images.php?images/948/9178948A.jpg
Картинките може и да са други .

# 21
  • Мнения: 7 708
Пренасям си отговора-ножове точат и в района на Каменица.

Къде по точно?
Сладкарничка - "Торино" в Кършиака.  
Два пъти направих грешката да купя нещо от там - баклава и парчета торта... никога повече, по- ужасни не съм опитвала, а даже не са и евтини ...

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 732
Flushed Да се поправя. Магазина за Сливенски килими на ъгъла на Руски и Гладстон си е там. Магазина, който съм видяла опразнен е до него, посока Гладстон. Снощи минах от там, но в обратната посока от миналия път и го видях.

# 23
  • Мнения: 7 708
Хубав магазин за килими има на Дунав 5, до Планет , но сливенски не знам дали има , принципно има голям избор, така че може да се провери Simple Smile

# 24
  • Мнения: 227
Къде мога да намеря детска пижама на Дисни, лицензирана.
От този род http://prikachi.com/images.php?images/948/9178948A.jpg
Картинките може и да са други .
Търговски център Гранд 2етаж.

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 732
Може ли малко по-конкретно къде се намира този магазин за хляб?


Магазина за хляб го намерих с Гугъл, мисля да намина,ако успея до 14:30, че и без това ще ходя до дома на Техниката.

# 26
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 289
аз пък търся блуза с дълъг ръкав с обръщащи се пайети за момче - 5г,

# 27
  • Мнения: 2 742
от къде да разгледам топ матрак з аъглово легло?  newsm78

# 28
  • Мнения: 1 979
Yes Darling, rire, много благодаря за инфото  Hug

Последна редакция: сб, 09 сеп 2017, 14:13 от vox

# 29
  • Мнения: 2 622
Къде мога да намеря детска пижама на Дисни, лицензирана.
От този род http://prikachi.com/images.php?images/948/9178948A.jpg
Картинките може и да са други .
Търговски център Гранд 2етаж.
В Лекси също има - Камбанка, Замръзналото кралство, Елена от Авалор и още нещо но не помня.
от къде да разгледам топ матрак з аъглово легло?  newsm78
В Метро в момента има промоции на топ матрак вземи 2 плати едно, но не знам дали стават за ъглово легло.

Общи условия

Активация на акаунт