Фермата 3 - 2017г. Тема 2

  • 55 688
  • 732
  •   1
Отговори
# 30
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Точно!

Каролев прекалява!

# 31
  • на село
  • Мнения: 3 917
Дарина е ужасна, не се търпи.

# 32
  • Мнения: 4 936
Прекалена е забраната да се говори на масата.

Толкова ли е трудно да се определят 2 души, които да отговарят за яденето и съдовете за деня?

Дарина е дразнител, но Каролев и останалите прекаляват. Не може ли просто да я игнорират без да я обиждат и да са толкова язвителни, дори груби.

# 33
  • гр.София
  • Мнения: 465
Много харесвам Марина, ама много насериозно ми се взе. Като малко момиченце ми е, което в детската градина играе ролята на учителката. Или на продавачка в магазин от едно време.

# 34
  • DE
  • Мнения: 9 068
Каролев е абсолютен досадник.
Стига с тая драма бе, какъв човек трябва да си да се ровиш в личната трагедия на хората  Sick

# 35
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Диана и тя изпатка с тъпотия. Смеела се ,защото другите се смеели.Що за отговор? Да не е 1 клас Neutral Face

# 36
  • Мнения: 4 936
Явно с тези кифли по друг начин не може да се оправи.

Показаните кадри тези 4-5 девойки само се подпират една на друга и търкат диванчетата.

А това как нагло се хилеше.. потрес!

# 37
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Диана е много по-възрастна на акъл и държание!   Чеченката по всичко е 14 годишна!   Чак такова дете буквално на такава възраст не вярвах че има.    
Чеченката спокойно може да сложи 99.12 за начало на ЕГН...ще описва много точно акъла и държането и.

# 38
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Не съм съгласна! Твърда ръка трябва в началото.Няма оправия иначе.Ще има само мрън мрън.Няма как да си възпитан на акъл.А,поправила си го на възрастна.Еми...не считам,че е така.Това тъпо хилене....

# 39
  • Мнения: 337
Доста хора ме разочроваха тоя епизод.Аз не мога да повярвам как може да има толкова прост човек като Каролев.И още по-зле - как тоя жалък човек се е издигнал в обществото.Човек, който използва Библията и религията като аргумент, и то не верен, в някакъв тъп спор.Който дава определения кой бил християнин и кой не.Тръгва уж да изразява мнение, и когато друг го прави, му се нахвърля по най-противния и долен начин.Много съм разочарован най-вече от Франческа и Диана.Дарина, колкото и да не я харесвам, се изказа правилно, че не трябва да има обиди, особено на масата, а те я нападнаха и се хилиха като п*тки в нови гащи(с извинение).Ако някой друг го беше казал, щяха да имат съвсем различна реакция, 100% съм убеден.Но видиш ли щом е Дарина, дай да я подиграваме.А Каролев как гадно я имитираше, просто нямам думи.Най-лесно е да се рита човек паднал на земята...Виолета пък ми става все по-неприятна.Доста злобна ми се вижда.Марина пък показа едно за мен неадекватно поведение.Както каза някой по-горе, все едно даваш власт на 8 годишен.Може би си мисли че със диктаторско управление всеки ще я уважава.Резултатът обаче ще бъде противоположен ми се струва.

# 40
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Тя не иска да я уважават, а да има ред и да се работи, работи, работи, а не да се ръчкат, кикотят и лежат, да правят интриги. Все пак не е ББ. Да, Дарина е права за обидите. Тук Mарина трябваше да я подкрепи. Франческа също ме разочарова малко. Ивона май каза на Каролев , че прекалява.
А коя беше Анита? Прочетох във фб за нея, а не я помня. С бащата клошар ли беше тя? С Елена ми са един и същ човек. А Елена каква беше? Grinning

# 41
  • Мнения: 337
Не е това начинът да всява ред.Как ще ги накара да работят, като не им позволява да говорят по време на хранене и да говорят само когато тя им разреши ли ? Владо Николов и го обясни много добре.
Анита е тази с цветните плитки.Елена е тази с бащата клошар.

# 42
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Мерси, да с тези неща не съм съгласна с неговоренето и вдигането на ръчичка, но с другите съм съгласна с Марина.

# 43
  • Мнения: 968
 "Молчат и не разсуждать" , натресохме се на руската школа на управление с Маринка , току що влезлият Миша облечен в Т-шъртка с надпис СССР вече заяви основната си позиция - не обичал жени да го командват , македонката се хили неадекватно ..... Макар, че е права , при българите основната комуникация на семейството е на масата и Марина със забраната си показа как нищо не е разбрала от душевността на народа сред който живее. В  тази душевност влизат вяра и носене на кръст без да си чел Библията, щото имало различни преводи Laughing , пръскане с благовония и зодиакални гадания , колебания дали човека е на върха на пирамидата .....  "Боже, боже , събери си вересиите" казваха някога за такива случаи.
Калоян забавен , Владо Николов - изключителен , показа какво е да си мениджър , какво е сдържаност, такт и възпитание.
ДСарчето  си изпусна нервите и крясъците и обидите към опонента ( обърканата женица Дарина) скриха най-важното което каза : Ако си християнин следваш Библията , а там пише, че животните нямат душа. Киченето с кръстове не те прави християнин , а следването на Библията. Ама толкова си може , назначеният за умник .
Шарен епизод , международната общност даде фира , Андрей пак показа, че е голЕм познавач на Македония....
Аре да идва утре , да видим как ще се изложи чеченката Flushed

# 44
  • Мнения: 9 108
Не е това начинът да всява ред.Как ще ги накара да работят, като не им позволява да говорят по време на хранене и да говорят само когато тя им разреши ли ? Владо Николов и го обясни много добре.
 

много насериозно се взе Марина, чак пък ще искат разрешение да говорят с вдигане на ръка.  Mr. Green Сега разбрах защо сменям канала ,като видя Каролев в сутрешните блокове - голямо мрънкало тоя. Точно той обижда и се подиграва на другите, щом не са на неговото мнение. (Иван и Дарина) колкото и да са мрънкала те, всеки си има право на собствено мнение. И тълкуване на библията. Излишни бяха речите му за библията, за душите на животните.... ще има ли гласуване - ще има.  Без да изнервя излишно щяха да си гласуват кой както иска.

Общи условия

Активация на акаунт