Vip Brother 2017 - тема 3 (18.09 - 25.09)

  • 292 342
  • 3 701
  •   1
Отговори
# 1 770
  • Мнения: 14 151
Ма то всички се оказаха скрити гейове. Сакън да не разгневим Божеството с потника. Па като го виждаш, че си е такъв избухлив, че лесно се пали, не му задавай въпроси, не му прекъсвай лекцията!

# 1 771
  • Варна
  • Мнения: 3 362
Браво на Джули! Най-точно го описа от всички. А той как се лендзи докато момичето си казва, че я е страх от него.
Ако вселената не се е побъркала шефа хвърчи в понеделник.

Не се знае, миналата година непрекъснато спасяваха Ути , че да събират повече седмици парички от гласуване  Peace

# 1 772
  • Мнения: 13 083
Според мен Мегз най накрая трябва да си даде сметка, че е изобщо не е толкова харесвана за колкото се представя сама с нета. Как е възможно никаква самооценка да няма това момиче. Ако и сега не се усети значи е природно надарена с неземна тъпота.
Шеф Петров май няма да е изгонен. Има още много хляб в него. До края ще се изпокара с всички, а като излезе ще дойде тука и на нас да ни се кара, че не ставаме за нищо.

# 1 773
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 587
Чудни номинирани, дано не ги  отменят защото Двойната Лодхен си заминава.

# 1 774
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 529

Шеф Петров май няма да е изгонен. Има още много хляб в него. До края ще се изпокара с всички, а като излезе ще дойде тука и на нас да ни се кара, че не ставаме за нищо.
Дано! Ще е незабравимо изживяване. Joy

# 1 775
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
Абсурд да го изгонят шефа.

# 1 776
  • Мнения: 296
Много ми е любопитно защо Мария номинира шеф П и защити Антон?!

Първо- може би иска малко пиар от Антон и второ - ако е излизала за участие, тя е разбрала негативните нагласи на зрителите срещу готвача.
Много страници сте изписали и не всичко успях да прочета, ако повтарям мислите на някого, моля за извинение.

# 1 777
  • Мнения: 9 865
И аз се чудя кво благоговеят пред тоя шеВ... Като е толкоз избухлив да си седи у тях, че май няма и никакво чувство за хумор тоз тулуп.

# 1 778
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 587
Алфонсо каза нещо много странно - дъщеря ми е фенка на Мегз. На кое й е фенка, не разбирам?

Ще го изгонят, така както и Ирини изгониха. И ще ги гледаме после как се карат кой да готви днеска, щото никой не ще!

# 1 779
  • Мнения: 6 013
Джугани е номинирала шеф Петров ли? И какви ѝ бяха аргументите Thinking

# 1 780
  • Мнения: 2 301
Много ми е любопитно защо Мария номинира шеф П и защити Антон?!

Първо- може би иска малко пиар от Антон и второ - ако е излизала за участие, тя е разбрала негативните нагласи на зрителите срещу готвача.
Много страници сте изписали и не всичко успях да прочета, ако повтарям мислите на някого, моля за извинение.
Нещо са се сдърпали Шефа и Мария сигурно му е обидена и за това.
Утре ще покажат какво е станало.

# 1 781
  • Мнения: 2 742
433 непрочетени мнения. Какво направихте докато изпия едно пичие?Sunglasses

# 1 782
  • София
  • Мнения: 20 200
Шеф Петров май няма да е изгонен. Има още много хляб в него. До края ще се изпокара с всички, а като излезе ще дойде тука и на нас да ни се кара, че не ставаме за нищо.
И аз подозирам, че няма да го изгонят.  Peace
Браво на Джулиана и Тото за номинациите.

# 1 783
  • Мнения: 4 821
Абсурд да го изгонят шефа.
Антон абсурд да го изгонят, а Меги прави шоу със своята абсурдност. Ако си останат тримата според мен шефа ще си замине. Изчерпа се вече.

# 1 784
  • Варна
  • Мнения: 3 362
Много ми е любопитно защо Мария номинира шеф П и защити Антон?!


Промъкват се някакви слухове за тормоз от страна на Гущеров към нея, може би намира нещо общо в агресията на Шеф и отношението на бившия и мъж към нея и реагира .

Общи условия

Активация на акаунт