Почистване на зъбен камък Варна

  • 7 532
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 188
Искам да споделя мнение за д-р Биляна Бонева, която ми препоръчахте тук. Отидох за почистване на зъбен камък, което беше ок, нямам забележки.
Но след това една малка пломбичка падна буквално на 3 ден, после я направи пак , но след това не мога да мина с конец между двата зъба - тоест нещо не е ок.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 5 156
Аз пак да пиша. Признавам си, че сгреших, като отидох в непозната клиника с ваучер. 4 месеца по-късно ми се възпали венецът до един кучешки зъб и се поду, боли ме. Отидох при зъболекаря (който една приятелка ми препоръча за жалост след почистването в тъпата клиника) и се оказа, че там са ме претупали и ми е останал зъбен камък под венеца. Сложиха ми лекарство колкото да закърпим положението, но сега наново ще трябва да се чисти... Яд ме е, че едва ли не трябва да си с връзки, за да попаднеш на читав лекар и да получиш добро отношение. Яд ме е и на себе си, че поверих зъбите си на някаква случайна зъболекарка, заради една промоция.

# 17
  • Мнения: 3 542
Didi168, коя беше клиниката? И се интересувам от координати на новата ти зъболекарка, ако може да споделиш телефон, име?

# 18
  • Варна
  • Мнения: 5 156
Клиниката, в която не си свършиха работата, беше в Младост на ул. Вяра в един нов блок. А новата ми зъболекарка е д-р Божанова в Дом Младост. Малко е мизерничко в сградата, но в самият зъболекарски кабинет е добре. Зъболекарката е млада и обяснява подробно, супер внимателна е и работи така, че да не ме боли. Работи със Здравна каса. Онзи ден като ходих я нямаше на смяна и ме прие д-р Смуков младши, от когото останах със абсолютно същото положително впечатление. Simple Smile

# 19
  • Мнения: 3 542
Клиниката, в която не си свършиха работата, беше в Младост на ул. Вяра в един нов блок. А новата ми зъболекарка е д-р Божанова в Дом Младост. Малко е мизерничко в сградата, но в самият зъболекарски кабинет е добре. Зъболекарката е млада и обяснява подробно, супер внимателна е и работи така, че да не ме боли. Работи със Здравна каса. Онзи ден като ходих я нямаше на смяна и ме прие д-р Смуков младши, от когото останах със абсолютно същото положително впечатление. Simple Smile

Много благодаря! Flowers Hibiscus

# 20
  • Мнения: 6 529
Можете ли да ми кажете какви са цените за почистване на зъбния камък при пародонтолог надвенечно и подвенечно и дали слагат упойка? Каква е цената на упойката?

# 21
  • Варна
  • Мнения: 25 241
80 лева, поне толкова беше есента. Освен това накрая правят някакво струйно-абразивно почистване, което е 30 лева. Упойка по принцип не се налага, не е нещо, което не може да се търпи, но ако на някои места е възпалено и боли (при мен единия път се беше подул венецът зад един зъб и много ме болеше при докосване) бодват местна упойка, която по спомен не се плаща допълнително. Но и да се плаща ще е някаква символична сума.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 5 156
80 лв, днес ходих. Явно като се прави редовно, изобщо не е болка за умиране. Чистиха ми го с ултразвук с 2 приставки, със сода и накрая полиране с паста и мазило по венците за облекчаване. Упойката била 20 лв, но при мен не се наложи.

# 23
  • Мнения: 188
Къде го чистихте, ДИДИ?

# 24
  • Варна
  • Мнения: 5 156
В Дом Младост при д-р Божанова. Препоръчвам!

 (пет поста по-нагоре съм писала Simple Smile )

# 25
  • Мнения: 188
хм интересно.  ще пробвам .

# 26
  • Мнения: 6 529
След почистване на зъбния камък пародонтологът ми препоръча този гел и от същата марка вода, но никъде не го намирам


Каза ми да използвам четка за зъби на Curaprox

Общи условия

Активация на акаунт