За ТСМ количките

  • 1 751
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 498
моля те , поясни защо, защото аз съм им хвърлила око на цена до 35лв. /за пове4е си взимам бертони/ . какво не ти харесва- техни4ески или естети4ески Simple Smile 
ами изобщо не ми харесва, освен че е лека (май само това ми хареса.....)
излезнах само веднъж на разходка  и сто пъти се препънах в нея (  не е измислена добре долу нещо стърчи и те спъва...), дръжките не са удобни, малката се кривеше вътре на една страна, трудно се качва на тротоара, абе на мен не ми допадна.....
но не мога да ти дам съвет за съжаление коя друга и с какво е по-добра...
на мен лично са ми най-удобни колички с големи гуми-триколки

# 16
  • Мнения: 1 209
ами аз триколка имам , но тя е танк- минава навсякъде, но е тежка

# 17
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 824
Аз имам лятна ТСМ-ка.
..
И аз подкрепям Изабела. Особено това с центъра за равновесие беше направо ужасно...сравнено с предишната ми лятна на САМ, мъчение. Но пък огромен плюс е малкото тегло и компактността при сгъване, както и цената Grinning

# 18
  • Мнения: 1 263
Аз имам лятна ТСМ-ка.
..
И аз подкрепям Изабела. Особено това с центъра за равновесие беше направо ужасно...сравнено с предишната ми лятна на САМ, мъчение. Но пък огромен плюс е малкото тегло и компактността при сгъване, както и цената Grinning
е хайде сега "ужасно"!  Laughing свиква се... качване по тротоари, стълби, не е чак такъв проблем...виж разходка из Стария Град е загубена кауза  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 183
18 лева - най често им няма покривалото, некачествен шев, петна
35 лв - от няколко от 18 направена една Grinning
60 и нагоре - би трябвало всичко да е и е наред

# 20
  • Мнения: 5 790
Аз имам лятна ТСМ и триколка, от онази с двойната предна гума.  Много съм доволна и от двете. Лятната я купих миналата година за 59 лв, но малката й изгриза гумата на преградата отпред. Иначе й няма нищо, не е дефектна. После, като порастна малко, започна да излиза от нея без да се замисли. Затова купих триколката, която се оказа доста добра инвестиция. Освен, че е широка и Виктория спи спокойно в нея /тя е почти 90 см и 13 кг/ се вози много лесно по дупките на софийските улици, маневрена е, но е малко тежка. Поне за мен де, щото я качвам пеша до втория етаж. Но като цяло нямам проблеми с тях.

# 21
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Айде и аз да се включа!

Вчера купих лятна за 70 лв.  и твърдя, че е пълен боклук!

# 22
  • Мнения: 2 214
Айде и аз да се включа!

Вчера купих лятна за 70 лв.  и твърдя, че е пълен боклук!

 Peace

# 23
  • Мнения: 1 327
ОООООООООО момичета неисках да обидя никого. Hug
Имала съм ТСМ а сега съм с Quinny вярвайте има разлика Praynig
и аз така - имах ТСМ, сега съм с Quinny, и определено смятам, че ТСМската има повече екстри!
на Quinny-то освен, че е лека и се чупи предното колело, кое и е по-доброто?? нито има борд отпред, нито се върти седалката, т.е. гледа само напред, багажника е малък, няма напълно седнало и напълно легнало положение, сенника не се спуска толкова ниско..

# 24
  • Мнения: 2 214
ОООООООООО момичета неисках да обидя никого. Hug
Имала съм ТСМ а сега съм с Quinny вярвайте има разлика Praynig
и аз така - имах ТСМ, сега съм с Quinny, и определено смятам, че ТСМската има повече екстри!
на Quinny-то освен, че е лека и се чупи предното колело, кое и е по-доброто?? нито има борд отпред, нито се върти седалката, т.е. гледа само напред, багажника е малък, няма напълно седнало и напълно легнало положение, сенника не се спуска толкова ниско..
Не искам да навлизам в спор, беше е моето мнение че ТСМ не си заслужава.

# 25
  • Мнения: 643
И аз съм с лятната триколка, с двойната гума от пред, единствения и недостатък е че не и се върти предната гума. Иначе не я сменям за нищо, синът ми умира от кеф вътре, защото е широка и удобна. Продадох си комбинираната, но тази ще я оставя, нищо че е второ качество, все пак си е супер според мен. Hug

# 26
  • Мнения: 5 790
И аз съм с лятната триколка, с двойната гума от пред, единствения и недостатък е че не и се върти предната гума. Иначе не я сменям за нищо, синът ми умира от кеф вътре, защото е широка и удобна. Продадох си комбинираната, но тази ще я оставя, нищо че е второ качество, все пак си е супер според мен. Hug

И аз съм с такава. Супер удобна ми е, точно по същите причини, които е изброила Арчела.

# 27
  • Мнения: 3 760
Аз съм с комбинирана триколка (с единично предно колело). Доскоро бях с Чико и сега се преродих. Това е всъдеход някакъв. Супер маневрена е . Е тежичка е. И е дългичка. Обаче е върхът!

# 28
  • Мнения: 467
Имам такава. Съотношението цена - екстри е перфектно. ( Говоря за нормалната и цена 30-35 лв). Всичко колички до 150-на лв са "един дол дренки" (според мен), както се казва.... и незнам при другите как е, но моето решение беше  - така и така не ми харесват, а 160лв и нагоре нямам, поне да не съм се набутала много.  Не изглежда зле, за возенето... ами след комбинираната МагИнгланд Принцес направо ми се вижда чуплива. Всички неравности се усещат, но пък е много лекичка. Аз съм и нисичка, та не ми пречи нищо. Само се притеснавам до кога ще издържи..... Иначе, че е малко мястото за детско дупенце е вярно за съжаление... Но пък докато стане детето по-голямшко или зимата ще мина на комбинираната количка отново, или то ще е проходило вече, а парка ни е близо.
Иначе си бах харесала ето тази:
http://www.neonato.it/schedaprodotto.asp?id_catEcomm=1&id_prodotto=111 - 166.лв в Малечко
и тази
http://www.neonato.it/schedaprodotto.asp?id_catEcomm=1&id_prodotto=109 - 255 лв на същото място... а е само с килограм по-тежка от ТСМ-а...ама СКЪПООО

Общи условия

Активация на акаунт