Писна ми да го преобличам през ноща!!! Дайте съвет, моля!

  • 1 187
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 580
Мога само да добавя да ограничите количествотона водата.

# 16
  • Мнения: 1 393
 Спокойно и това ще отмине.При мен се напикават и двамата.Е,не всяка нощ,а каката рядко,но се случва  Simple Smile

# 17
  • Мнения: 102
Мога само да добавя да ограничите количествотона водата.
А, не! Naughty по-добре да продължим с нощнто преобличане, от колкото да държа детето жадно!!!!

Да не сте попаднали на някакви ментета?
Абе от различни места ги купуваме - егати късмета, ако се окаже така!!!

Изабелче  Wink, Бобсъна го знам аз!  Hug Heart Eyes Ама Марто ми се струва, че ще си спи човека по цяла нощ, ако не се мокри. Затова ей сега, на в мига, си поръчвам на таткото  Maxi+ , пък ще споделя утре дали е имал успех!

# 18
  • Мнения: 2 327
Абе то при момчетата май го има проблема с пропускането Simple Smile
По големия номер може да ти реши проблема. Ние го имахме, ама като беше по мъничък. Скоро не се е случвало да ни пропусне памперса.

# 19
  • Мнения: 102
Да кажа какво стана с Maxi +!!!
Не пропусна!!!!! Не преобличах тази нощ!!!!
Мерси на всички!

# 20
  • Мнения: 817
Радвам се,че сте решили проблема!!!
Тъкмо и аз щях да ти казвам за по-голям размер.
А иначе изобщо не съм съгласна,че "Памперс"пропускат,ние ги ползваме от както се е родила Тони и нямаме проблем!!!
Беше ни се случило веднъж като на вас,но купихме по-голям размер и работата се оправи,а иначе понякога съм я оставяла толкова дълго време с един памперс,защото сме били някъде,където нямам възможност да я сменя,че като го мъхам после е голям като футболна топка,а нейното дупе е сухо!

# 21
  • Мнения: 97
Ние също имаме проблем, почти всяка нощ сме мокри и ние сме с ''Памперс".ще взема сега размер 4+ да видя и при нас как ще е.

# 22
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
При нас през нощта действат "Мечо Пух", а ако са свършили, "Дайперс".
Аз хич не съм доволна от пелените на Памперс Naughty

# 23
  • Мнения: 468
Хъджис Фридам Peace

Общи условия

Активация на акаунт