Сити Център!

  • 8 258
  • 121
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 4 371
И аз съм разочарована от Мол-а. Ама така става с всичко, дето се прави на бързо.
Яд ме е,че не слезнах до Пикадили, но по-натам. Като цяло няма да съм от клиентите на този магазин, особено с цената на паркинга Stop

# 91
  • Мнения: 430
Копие на ЦУМ, музей... все подходящи синоними. Не можах да разгледам всичко, но цените които видях ме изненадаха неприятно. Определено нашето семейство не може да си позволи "приятно пазаруване" в този комплекс. Най-евтините обувки в Адамс (платнени сандалки с платформа) бяха 120 кинта. Да, много сладки, ама .... Влязох и в магазин за детски дрехи. Получих уплах! Поличка за дребното беше 60 кинта. Geox започваха от 220 лв (в същото време има разпродажба на Витошка и всички цени са до 99лв).
Всичко това горе-долу се очакваше, но на етажа на киното има закусвални и сладоледи. Айде сладоледа не беше скъп, но сокче Capy (200мл) се търгува за 1.50 лв. Пластмасова Кола, 500 мл беше 2.20 лв. Няма маси към това "заведение". Най-обикновен щанд на самообслужване. А на територията на Кентъки и съседните заведения беше невероятна кочина, с боклуци по пода, разляти сокове по масите...
Разочарована съм.

# 92
  • София
  • Мнения: 1 750
И аз съм малко разочарована от Сити Центъра - прилича на ЦУМ. А сравнението му с музей е много точно.  Simple Smile

Единственото нещо, за което гласувам с двете ръце "За" е ПИКАДИЛИ. Дори цените в него ми се сториха нормални, че и по-добри от тези във "Фамилия"-та. В сравнение с "Елемаг" също е на много по-добро ниво и е много по-богато зареден. Определено ми хареса. Дори е по-хубав (по-голям и по-спретнат) от Пикадили във Варна.

Кажете какви са впечатленията ви за киното в Сити Центъра - големи ли са залите, добър ли е звука...?

# 93
  • София
  • Мнения: 6 743
А самоият магазин "Пикадили" е в комплекса - така ли?

# 94
  • Мнения: 2 180
Специално за варненки!
Строителство на МОЛ – Варна

“Интерсервиз Узунови” АД започва през м. май строителството на МОЛ – Варна /в съседство с “Кауфланд”/. В комплекса на площ от 50 000 кв.м ще бъдат представени 117 световноизвестни фирми. Той ще разполага с 860 паркоместа, 6 кинозали, ресторанти и зони за забавления. Строителството трябва да завърши през август 2007 г.

# 95
  • Мнения: 803
Честито на варненки!  bouquet

Така като гледам, тея мол-ове ще се нацвъкат из цяла БГ. Mr. Green

# 96
  • Мнения: 7 114
А самоият магазин "Пикадили" е в комплекса - така ли?
Да, на 2-ри подзимен етаж се намира и има излаз към паркинга.

# 97
  • Мнения: 49
И ние ходихме със съпруга ми, но не останахме очаровани! Аз не съм пътувала много, но съпругът ми - да. Направи сравнение с моловете във Варшава. И сравнението не беше в полза на нашия. Моловете във Варшава (а предполагам, че не само там) са много по-големи и идеята не е да е пълно с магазини на изключително високи цени (за това си има бутици), точно обратното - магазини с достъпни цени. Дори и марките, които има в нашия мол, ми се струва, че не предлагат бутикови облекла, а конфекция. Е как тогава един обикновен панталон, който, ако не видиш марката, няма и да го забележиш, струва 137 лв. Родителите ми бяха на екскурзия в Италия миналата година. Не мога да кажа, че имат страхотни финансови възможности, но ни донесоха доста неща, купени именно от молове... Другото са заведенията за хранене - в нашия мол се броят на пръсти, седнахме на една масичка, която като се облегнах на нея, хлътна надолу. Може би са бързали да го отворят и затова в тоалетната, където влязох, течеше вода от сифона! Е, засега толкова! А, случайно минах в ден от седмицата - изключително спокйно е!

# 98
  • София
  • Мнения: 2 100
да и аз хоодих вчера Party най-после.
Ами нито ми хареса, нито се разочаровах! Цените са високи, но като отворят и другия мОл, ще има конкуренция и според мен ще има и много намаления/ както е по Витошка. Пътво пускат новите колекции на супер надути цени, а после има намаление и си пазарувам доста нещица!/
Беше спокойно, откеиваха още магазини, хапнахме в KFC!
Абе средна хубост!
Пикадили ми хареса, но и там си е скъпичко. Аз си оставам фен на БИЛЛА

# 99
  • Мнения: 481
Аз съм била в МОЛ в Унгария - беше фраш от хора, които пазаруваха смело - просто цените си бяха нормални , а не бутикови (имаше спортни магазини,детски дрехи и заведения). Според мен магазинът ще си стои без клиенти, защото някой го е измислил отдавна - печели се от оборот , а не от високи цени.... И аз посетих детския магазин - къси гащи за 6 мес. бебе - 18 лв., дънки - 40 - 50 лв., тениска - 21 лв.  Действително много прилича на ЦУМ. Скучаещи продавачки и красиви витрини. Асансьорите ми харесаха - големи до 21 човека...
А в Пикадили ми се стори доста евтино даже , в сравнение с Елемаг съм много по-доволна. Купих си манастирска бобена салата (3,19 лв./кг.) само си я овкусяваш и мммм. Хареса ми , ако се чудиш къде да убиеш 2 - 3 часа.

# 100
  • Мнения: 13 512
С нетърпение чакам да  разбера ше има ли Сефора или не в ССЦ

# 101
  • Мнения: 4 371
С нетърпение чакам да  разбера ше има ли Сефора или не в ССЦ
И аз. Ако имаш инфо свиркай, че аз до тогава не мисля да го посещавам Stop

# 102
  • Linz
  • Мнения: 11 619
МОЛ на български е Материално Отговорно Лице  bowuu!
През цялото време се чудех за какво "материално отговорно лице" става въпрос в тази тема doh
Базикате ли се?   hahaha
Абсолютно сериозна съм Laughing

# 103
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Мерси мерси и Пикадили вече си имаме!  bouquet

Мдааа..и като пазарувате да се сещате за Варненки   Peace Flutter
Или "бивши" варненки да се сещат за Варна Heart Eyes Mr. Green

# 104
  • Мнения: 5 622
Мерси мерси и Пикадили вече си имаме!  bouquet

Мдааа..и като пазарувате да се сещате за Варненки   Peace Flutter
Или "бивши" варненки да се сещат за Варна Heart Eyes Mr. Green

Аааа, няма бивши Варненки  Wink

Общи условия

Активация на акаунт