А ноктенцата на крачетата как режете?

  • 1 944
  • 66
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 416
Татко й й ги реже с обиковена хокторезачка. Маргарита седи кротко и задълбочено...  Laughing

# 16
  • Мнения: 179
Аз ги режа когато е на гърнето - пея й някаква песничка, докато държа крачето и режа бързо Grinning

# 17
  • Мнения: 670
Четох в една книга един малко краен вариант -майката си играе с крачето, лапва пръстчето и докато го забавлява изгризва по малко от нокътчето. И така...10 ноктенца. Дано другите съвети помогнат, че този наистина ми се струва краен  Grinning
hahaha Направо ме уби  Joy

# 18
  • София
  • Мнения: 2 437
Четох в една книга един малко краен вариант -майката си играе с крачето, лапва пръстчето и докато го забавлява изгризва по малко от нокътчето. И така...10 ноктенца. Дано другите съвети помогнат, че този наистина ми се струва краен  Grinning
hahaha Направо ме уби  Joy

Може да се напише есе на тема "Изрязването на нокти- изкувството на днешният ден"  Joy Joy Joy

Всичко си е индивидуално, до детенце, но на моето му хванах цаката- сутрин, след закуска.

Още не се е раздивял, сънен е, сит е и лесно стои мирен. Тогава режа на крачета и ръчички.

Иначе, беше борба голяма...участвахме цялото семейство

# 19
  • София
  • Мнения: 2 530
Аз ги режа след баня. Тогава малко е замаян от топлата вода и борбата е по- лека за мен. Пак се бориме, но хващам крачето и режа бързо. Ако баща му помага става по- лесно. Опитвала съм и с добро, не става. Искренно се надявам да нямаме такъв проблем, като порасне още, че не знам.

# 20
  • Мнения: 2 327
И моя много рита, ама гледам да го хвана преди сън когато е малко омаян... Дебнем се и така.
И с ръцете същата работа.
Гледма да действам бързо и да държа здраво, ама понякога само на едното краче или ръчичка успявам и на другото - следващия ден Simple Smile

# 21
  • Мнения: 187
Незнам дали е за смях,но аз се занимавам с маникюр и педикюр от няколко години,но рязането на нокътчетата на моето бебче ми е голям проблем!Много ме е страх като рита постоянно Flushed
слагам я на подложката за преобличане,но пак ми е трудно!

# 22
  • София
  • Мнения: 3 688
От както се е родил Светльо само баща му му реже оките и на ръцете и на краката,предполагам вече е свикнал и не го затруднява:)

# 23
  • Мнения: 2 040
След баня, така са по- омекнали и бързо действам, няма време за размотаване, щото от въртенето й нищо чудно и пръст да отрежа  ...   Laughing

# 24
  • Мнения: 680
държа здраво крачето и режа колкото мога Peace

# 25
  • Мнения: 1 370
За сега ми е лесно, само като ме види с нокторезачката сяда и не мърда

# 26
  • София
  • Мнения: 39 759
Слагам я седнала в мен, действах и действам с нокторезачка.

# 27
  • Мнения: 1 037
Ами и на мен ми беше проблем,но намерих начин-слагам го седнал на гърнето и докато той гледа насам- натам и ги режа

# 28
  • Мнения: 5 299
Успявам за сега докато спи.

# 29
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Сяда в мен или в баща си, като го държим съответно здраво, другият родител пее и се прави на маймуна и така...
С две думи трудна мисия Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт