Перилни препарати и омекотители – 49

  • 82 170
  • 763
  •   1
Отговори
# 435
  • софия
  • Мнения: 25 482
Отстъпката за ДМ продукти е само за магазините в мол-овете, само за днес. Само в магазините в Сердика и Скай има и в събота (за София). Питах. Аз купих. Добре дойде, че почти ми е свършил праха за бяло. Взех и прах за цветно да пробвам.

# 436
  • Русе
  • Мнения: 7 060
И при нас имаше обозначения в магазина в мола. И аз си купих Денк мит за цветни дрехи.

# 437
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 823
На мен ми е необходим ДМ прах за бяло, но ще си го купя другата седмица с отстъпка за рожденник.
Въпросът не е в стотинките отстъпка, а в това, че го правят избирателно, а не за всички магазини.

Последна редакция: сб, 25 ное 2017, 18:20 от didka pitka

# 438
  • Бургас
  • Мнения: 5 683
Не е избирателно (макар и в темата за Лидл също да имаше сърдити защо само в двата молски филиала има намаления). Просто в които молове има обявени чернопетъчни разпродажби (друг въпрос е до колко са реални), там се изисква от всички магазини да участват по някакъв начин в намаленията.

# 439
  • Мнения: 175
Здравейте,знаете ли дали някъде има Персил сензитив на промоция?Отвореният ми пакет е към свършване.

# 440
  • Мнения: 494
В Била се продава Персил на 8.55 до края на месеца, но подозирам, че цената няма да ти хареса. Мисля, че с Била карта.

# 441
  • Мнения: 5 207
Ако няма тази седмица намален Персил, другата седмица ще има. Всъщност тук в бургаската верига Анет Персил е на 6,99 лв., но едва ли ще свърши работа.

В Лидл са пуснали Lupilu Ultrasensitive течен препарат за цветно и омекотител - и двата без аромат. По принцип има и прах, но не видях да има зареден. Обаче за мой срам цената изобщо не я погледнах, че бързах.

# 442
  • Мнения: 175
Благодаря ви Blush

# 443
  • Мнения: 4 871
Ползвали ли сте перилни препарати Lex? Ето тези:

Доволни ли сте? Как изпират? Имат ли хубав аромат?

# 444
  • Мнения: 2 742
И аз търся намален Персил, но "промоцията" в Билла са си я изсмукали от пръстите. Нещо, което струва под 7 лв, да го "намалят" на 8.50... направо за балъци ни вземат. Ще почакам до 1.12, вероятно в Лили или ДМ ще го намалят.

В Кауфланд тази седмица Ариел 40 пранета е на цена 11.99 лв, всички видове.

# 445
  • In transit
  • Мнения: 11 866
Имам един малък проблем. Flushed Пуснах две нови светлосини хавлии с бели блузи/потници и други хавлии. Понеже пишеше, че могат да се перат на 60С изобщо не предположих, че може да пуснат. Даже и кърпичка не сложих. Relaxed Сега обаче блузките и потниците ми са с леко синкав равномерен цвят. Абе бели са ама синеят, за да ме разберете. Някакви идеи с тия избелващите прахчета ако ги изпера само тях дали ще си върнат белотата...или с нещо друго?
Скрит текст:
Интересно, че имаше една чисто бяла хавлия, която си пак чисто бяла, бялата престилка на сина ми и тя е бяла, само тия потници и две памучни блузки.

# 446
  • Мнения: X
Ползвали ли сте перилни препарати Lex? Ето тези:

Доволни ли сте? Как изпират? Имат ли хубав аромат?
Аз съм ползвала три вида,хубави са,сравними са с Персил,Первол като изпиране,бях доволна.Аромата е хубав и се задържа,купувала съм ги за 2.99 от Кауфланд.

# 447
  • Мнения: 2 299
Ползвали ли сте перилни препарати Lex? Ето тези:

Доволни ли сте? Как изпират? Имат ли хубав аромат?
Във ваканционния ни апартамент, приятели бяха купили такъв препарат, за да си перат дрехите, докато са там и беше останал, та съм пускала и наши и на детето цветни дрехи с него.
Изпираше петната, аромат не съм усещала, ама там сме с пералня и сушилня в едно, та винаги пускам да се изсушат след прането и не се усеща мириса на праха.

# 448
  • Мнения: 211
Здравейте,знаете ли дали някъде има Персил сензитив на промоция?Отвореният ми пакет е към свършване.

В Метро от четвъртък Персил е намален

# 449
  • Ловеч
  • Мнения: 729
Имам един малък проблем. Flushed Пуснах две нови светлосини хавлии с бели блузи/потници и други хавлии. Понеже пишеше, че могат да се перат на 60С изобщо не предположих, че може да пуснат. Даже и кърпичка не сложих. Relaxed Сега обаче блузките и потниците ми са с леко синкав равномерен цвят. Абе бели са ама синеят, за да ме разберете. Някакви идеи с тия избелващите прахчета ако ги изпера само тях дали ще си върнат белотата...или с нещо друго?
Скрит текст:
Интересно, че имаше една чисто бяла хавлия, която си пак чисто бяла, бялата престилка на сина ми и тя е бяла, само тия потници и две памучни блузки.

Аз съм се справяла с порозовели бели блузи с прахчето на Хайтман, за извличане на оцветяването от тъканите. Желателно и оцветените дрехи да нямат други цветове по тях, защото може да се повредят.

Общи условия

Активация на акаунт