Китен 2017г./2018г.

  • 67 317
  • 754
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 69 275
Никога не сме спазвали ни диети, ни оризови води сме пили. Няма смисъл според мен. Ако са гладни, да хапват. Ако не са-не се насилват.
Другото дете защо спи още-така ли си спи до късно принципно?

Добре, че Пацо, моя любимец, не продава понички....че щях да му се разсърдя....

# 646
  • Мнения: 9 162
Дано бързо се оправят и отидете на плажа и сте спокойни. Значи оризовата вода и ориз е важно при повръщане и разстройство особено  при обезводняване. Това не е бабешка рецапта, лекар и то след доста питане и в много тежко състояние на дете и възрастен човек помогна, както и колата и лопедиума. Благодарение на всичко това след 2 седмици почти до болница стигнахме и за 2 дни след този лекар по телефона (не можех да ги закарам дотам бяха стигнали((  помогна това и отидохме на почивка Беше кошмар Дори тръгнахме на магия , но всичко приключи за 2 дни, само това давах. Не се повтори , не остана и намек, а бяхме силно притеснени и платили всичко , беше за Гърция пък тогава за пръв път да ходим и ....това като стана...
Аз съм същата и е нормално да изключиш и притесниш.. Не сте си вкъщи , на чуждо място , на почивка още повече, просто си е притеснение, че и с деца.. знам какво е.
Не яжте повече от закуските навън. Купете им нещо пакетирано или от ресторанта там по-добре според мен. Ако имате хладилник им прави сандвичи сутрин и доматче и така... Не е до превтасване, не знаеш как са съхранявани продуктите с които ги правят. Това е опасно лятото много.
Щом едното дете  е добре и другото ще е така. Дано бързо отшуми всичко и си прекарате чудесно .  

# 647
  • Мнения: 69 275
Ако е за спиране на разстройството, си има прахчета за това.
Първо при тези вируси се работи да се спре повръщането /деган се бие в краен случай/, и разстройството. После се почват прахчетата с електролитите и за болки, ако има.

над 6 пъти детето е карало този вирус, нито един път ни препечени филии е ял, ни оризова вода, ни подобни глупости. Да, педиатърът ги изреди всичките, но да си гледа работата. Детето нямаше апетит първия ден, после си хапваше всичко на общо основание.

Как е Сарандито, пее ли, че го мисля...гласът му добре ли е?

# 648
  • Мнения: 1 072
Скрит текст:
Аууу, каква хубава тема за любимия ми Китен съм пропуснал досега Simple Smile

В Китен има педиатър-слънце - д-р Румяна Георгиева. Кабинетът й е на ул. "Урдовиза" 11. Половината ден е в Китен, другата в Царево. Направо си заслужава медицински туризъм да се прави заради нея. Много мила и компетентна дама. А вирусите по морето ги познава сякаш тя ги е фабрикувала Simple Smile
Противно на общоприетото мнение, че по морето работят алчни некадърници, цените при нея са по-ниски отколкото в нашия град. През последните няколко години не се е налагало да и използваме услугите, но преди даже отказваше да взема пари за контролните прегледи.
Работи и с хомеопатия (клинична, но все пак...) и Шуслерови соли.


# 649
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Тета, пропуснала съм го този певец,но довечера ще мина от там да го вида и чуя  Grinning
Добре са децата, поне засега. Пият вода, хрупат сухари...

# 650
  • Мнения: 69 275
Браво на дечковците. Поеми си въздух и ти сега.

А пък оня - дубльора на Азис...не си заслужава да си го причиняваш...хаха..

# 651
  • Мнения: 1 498
Как е времето? Мислим да отскочим пак за 2-3 дни от утре, ама гледам, че го дават да вали.

# 652
  • Мнения: 69 275
Виж на камерите.

# 653
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Как е времето? Мислим да отскочим пак за 2-3 дни от утре, ама гледам, че го дават да вали.

Приръмя днес, но само това към момента. Облачно е, но не е студено,приятно е дори...

# 654
  • Мнения: 6 277
Браво на дечковците. Поеми си въздух и ти сега.

А пък оня - дубльора на Азис...не си заслужава да си го причиняваш...хаха..
За СарандитУ или хубаво или нищо  Crossing Arms Пее си момчето,снимки си правих с него  smile3509 и с неговата колежка Валентина Кристи от Пайнера  Whistling

# 655
  • близо до Кресненското дефиле
  • Мнения: 962
Как е времето? Мислим да отскочим пак за 2-3 дни от утре, ама гледам, че го дават да вали.

Приръмя днес, но само това към момента. Облачно е, но не е студено,приятно е дори...
Радвам се, че дечицата са добре! Аз на нашия, на 2,7 годинки е, започвам превантивно да давам пробиотик 3 дни преди тръгване и после през целия престой. Никакви таратори, супи(нося от вкъщи храна за него в хладилна чанта). Само варени картофки, кюфтенце на скара, риба консумира тук. За закуска, мюсли, корнфлейкс с млако, плод, мнооого кисело мляко и активиии. По изключение, царевица, палачинка.
Времето е много добро за плаж.

# 656
  • Мнения: 96

Някой с отзиви от тази година? Предните години готвеха мнооого вкусно.

# 657
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 997
За разстройство съм давала Хидрасек детски. За колата не знаех, че действа против повръщане. Това обяснява защо ми помагаше като бях бременна и много повръщаща - случайно откритие беше, че ми помага. Laughing

Пробиотик, освен Реконфорт, доволна съм и от Пробиен кидс.
Дано вече минава и да се радвате на почивката!

# 658
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 465
Да попитам... има ли спешен лекарски кабинет в Китен?

Спешен не знам дали е, но видях кабинет до Додо хотел...знаеш ли го Додо къде е. От него тръгваш нагоре и в ляво е аптека и до нея кабинет. Близо е..по ул.Урдовиза се пада.
Дано не е нещо сериозно...

"нагоре" е относително нещо при положение , че е равно.
от Додо в западна посока или от Додо в посока Атлиман може би е по-правилно.

за колата - кока-кола от кутийка (кенче) върши работа. никаква храна поне 10-на часа.
повръщането и разстройството са безсилни ако няма храна.  след това  се хапват 2-3 обикновени
бисквити. за деня това е менюто.
за здравната служба съм писал къде се намира. не съм чел оня мангал да е писал скоро тук  Laughing

# 659
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Справихме се с повръщането и разтройството, но имат лека температура, давам Нурофен. Спокойни са, хапват по малко. Благодаря ви за грижата!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт