В момента чета... 55

  • 63 419
  • 746
  •   1
Отговори
# 30
  • Плевен
  • Мнения: 90
В момента чета "Гневът и зората" на Рене Ахдие

# 31
  • София
  • Мнения: 22 958
Благодаря за темата, в края на предишната написах, че чета " Какво забрави Алис".

В електронен вариант ли я четеш? Скоро ми попадна като заглавие и си я сложих в списъка.
Не, на хартия.

# 32
  • София
  • Мнения: 44 122
Ха, Жажда вече е в продажба.

Някой чел ли  Слейд Хаус - Дейвид Мичъл, мнение? Обикалях я нещо в книжарницата, но нали сега други съм захванала накрая я оставих, но дали да си я включвам в списъка желания?

Последна редакция: чт, 05 окт 2017, 16:08 от Angel_Dust

# 33
  • София
  • Мнения: 5 566
Ех, Лу, отново си на точната вълна и право в десятката (с оглед на последните новини за Нобеловата награда за литература)  Purple Heart  (Не можах да се сдържа, тъй като и аз изключително много обичам Казуо Ишигуро!)

# 34
  • Мнения: 5 358
Прочетох Одеса Стар на Херман Кох. В интерес на истината очаквах повече. Книгата ми беше интересна, но имаше доста неизяснени неща и ситуации, появяващи се от нищото. Освен това нещо не можах да влезна в положението на главния герой и да му съчувствам. Дано Вечерята и Вила с басейн са по-добри.
По едно време бях зарязала Карлос Руис Сафон и Среднощният дворец, та сега се връщам към него. По-точно го започвам отначало, защото ми се губят подробностите.

# 35
  • София
  • Мнения: 3 291
Лу, разказите на Ишигуро случайно да са ти в електронен вариант?
А твоята Alias Grace на Маргарет Атууд, Magrat*, да е електронна?

Хора, няма нищо интересно на пазара за четене.
Видях едни разкази на Бредбъри, но бяха опаковани в целофан и не можах да разбера издавани ли са преди. Не посмях да си дам парите.

# 36
  • София
  • Мнения: 2 402
Електронна е, Грета Ей, да ти я изпратя ли?

# 37
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Ех, Лу, отново си на точната вълна и право в десятката (с оглед на последните новини за Нобеловата награда за литература)  Purple Heart  (Не можах да се сдържа, тъй като и аз изключително много обичам Казуо Ишигуро!)

Петенце, да! И аз ужасно се зарадвах като научих, че Ишигуро от днес вече е Нобелист. Той го заслужава Blue Heart

Даже с един приятел четем сборника едновременно и точно си говорихме как трябва да предричаме вече Нобела, хахааххаах

Грета, на хартия, че не е и моя книгата.
На пазара е малко суша, но скоро положението ще се нормализира Simple Smile
Кажи какво ти се чете? Може да успеем да изнамерим нещо.

# 38
  • Мнения: 1 529
Продължавам с втората част на "Кристин" Стивън Кинг.

# 39
  • Бургас
  • Мнения: 16 172
Аз ходих до библиотеката и си взех ,,Тангра и неговият син,, на К.Мишу.
Зарадвах се като видях и ,,Лисицата,, на Г.Никифоров,но с тези две обемни книги наведнъж....другия път.
Тангра ще я чета у дома,а ,,Нежна е нощта,, в автобуса.
Няма как иначе./

# 40
  • Мнения: 5 358
Все повече палите любопитството ми към Кадзуо Ишигуро. Коя от двете книги е по-подходяща за начало: Никога не ме оставяй или Остатъкът от деня?

# 41
  • Мнения: 397
Лу, разказите на Ишигуро случайно да са ти в електронен вариант?

Ето я Nocturnes: Five Stories of Music and Nightfall на английски в epub.

http://libgen.io/ads.php?md5=4BB74BE858A655E2329FE96E0AF113E5
Kлик  на GET и тя ще се свали.

# 42
  • софия
  • Мнения: 386
Eдновременно чета Донеси ми главата на принца на Зелазни и Шекли,но я изоставих заради Прелест на Мацантини.Любима ми е авторката.

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 13 492
Вени, благодаря за темата  bouquet

Чета "Библиотеката на мъртвите"

# 44
  • София
  • Мнения: 3 459
Приключих Майстора на Куполи на Шафак.Толкова време отлагах срещата с авторката и някак не смеех заради противоречивите мнения да посегна към нея.,ГОлямо чудене беше с коя да започна.НО сега с ръка ан сърцето мога да кажа-радвам се че  прочетох тази приказна книга.ПОчувствах се  вълшебно. ( С коя друга нейна книга бихте препоръчали  да продължа опознаването на Шафак?)
Сега продължавам с Джон Шорс- Под мраморното небе.Явно съм в екотично- приказен период Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт