Къде да намеря карнавален костюм?

  • 9 920
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 479
Здравейте,
в училището на сина ми ежегодно се провежда карнавал. До сега някак си се справяхме с подръчни материали, но тази година ми се иска карнавалният костюм да е `по-професионален`, ако може така да се каже. Та питането ми е: от къде в София мога да купя (не много скъпо) или да наема карнавален костюм за момче на 11 г. За сега нямаме определени предпочитания за герой, смятам да избираме според възможностите и асортимента.
Ще ви бъда благодарна за всякаква информация.

# 1
  • Spain
  • Мнения: 3 750
ушии си го -  ако не можеш на шива4 . казвам ти го зашото съм в страната на карнавалите и като гледам какво правят мамите направо се шашвам Simple Smile и все женици с по двелеви ръце Simple Smile  пък си и мислех 4е наема може да ти излезе пове4е и от у6иването, недаи си боже да го скъса например  
http://bgphoto.net/photos/990/o632434666328906250.jpg
http://bgphoto.net/photos/990/o632365664030000000.jpg

# 2
  • Мнения: 256
Аз съм виждала в София ленд пред детските магазинчета, но нямаше много голям избор. Костюмите бяха предимно за момиченца и по-точно за фея. Но може все пак да попиташ.

# 3
Zdravei,

Мариета&Марионета, Раковски  150, 9520449 - DAVAT POD NAEM, MINALATA GODINA BESHE 20 LV.

# 4
  • София
  • Мнения: 3 679
Аз съм виждала едно магазинче на ъгъла на Янко Сакъзов и Кра кра. Точно от другата страна на трамвайната спирка на 22 и 20.

# 5
  • София
  • Мнения: 301
Аз съм виждала такъв магазин на Пиротска. Като тръгнеш по Пиротска в посока ЦУМ, магазинчето се пада отдясно - съвсем мъничко е. Но, за съжаление, не мога да кажа точно в коя част на Пиротска е. Sad

# 6
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
От темата " на пазар"  мернах вчера това:
http://costumes.hit.bg/
Дано да ти помогне

# 7
  • София
  • Мнения: 3 679
Цитат на: Mari77
Аз съм виждала такъв магазин на Пиротска. Като тръгнеш по Пиротска в посока ЦУМ, магазинчето се пада отдясно - съвсем мъничко е. Но, за съжаление, не мога да кажа точно в коя част на Пиротска е. Sad

А, сетих се къде е точно това магазинче - в самото начало от към Женски пазар се пада, точно до един бебешки магазин след едно кафе.

# 8
  • Мнения: 195
Маджик ленд - като вървиш по бул. Гоце Дечев към Красно Село, след Лучано има голяма табела в дясно с точния адрес. Дават ги под наем срещу 20 лв. за 24 часа, работното им време е от 12 до 18ч..Има доста идейни неща .

# 9
  • София
  • Мнения: 301
Цитат на: jutoo
Цитат на: Mari77
Аз съм виждала такъв магазин на Пиротска. Като тръгнеш по Пиротска в посока ЦУМ, магазинчето се пада отдясно - съвсем мъничко е. Но, за съжаление, не мога да кажа точно в коя част на Пиротска е. Sad

А, сетих се къде е точно това магазинче - в самото начало от към Женски пазар се пада, точно до един бебешки магазин след едно кафе.


Точно за същото говоря. Благодаря, че ме подсети  Hands Clap . Аз съм малко отнесени от вихъра! Shocked

# 10
  • Мнения: 2 792
Цитат на: Mari77
Аз съм виждала такъв магазин на Пиротска. Като тръгнеш по Пиротска в посока ЦУМ, магазинчето се пада отдясно - съвсем мъничко е. Но, за съжаление, не мога да кажа точно в коя част на Пиротска е. Sad

 Той е на две преки от нас, мисля че се пада на №29, както и да е  Grinning , там има маскарадни костюми, перуки и аксесоари също.Цените са горе-долу нормални, но всички са над 30лв., ако те интересува мога да проверя и да ти кажа, всеки ден минавам покрай него Wink

# 11
  • Мнения: 3 479
Благодаря ви за отговорите. Все пак приемам и още предложения Laughing , с удоволствие. Ценовият ми диапазон е 50-60 лв за пълна екипировка.

Big mama, ще се радвам ако имаш възможност да поогледаш в магазина до вас. Имай предвид, че моят юнак е висок ок. 146 см и май вече не е много в детските размери Simple Smile .

# 12
  • Мнения: 1 278
Има и на "Екзарх Йосиф", точно преди Банята (имам предвид чешмите). Пада се отляво, в близост до едно химическо чистене. Освен костюми, продават и най-различни маски, домина и всякакви аксесоари за празненства. Сравнително голям е, няма как да не го видиш.
Аз купих на сина ми от там костюм на Зоро срещу 20 лв. Включваше само шапка, пелерина, колан и домино, но мисля, че беше добра цената. Иначе другите бяха между 30 и 60 лв.

# 13
  • София
  • Мнения: 250
Има и тук :
http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=e3a8d89de5b05d550470464ef2ee77 … amp;Map54_52.y=90
срещу парка Заимов, Янко Сакъзов и Васил Априлов, точно на ъгъла.

# 14
  • Мнения: 2 792
Цитат на: gal4e

Big mama, ще се радвам ако имаш възможност да поогледаш в магазина до вас. Имай предвид, че моят юнак е висок ок. 146 см и май вече не е много в детските размери Simple Smile .

  Gal4e, проверих и сега докладвам, значи от размерите, който имат L отговаря за 11-13г. и ръст м/у 140-158 см., така че това би трябвало да му стане,може и да се пробва Wink.
  Имаше костюми на:
  Зоро, който включва-пантолон, риза,елече,маска и шапка, за нея не съм много сигурна Confused ,цената е 36 лв.
  Нинджа-2 вида единия беше пак 30 и няколко лева, другия 29(той поне на мен ми хареса повече, защото е по изчистен)
  Робокоп-целия сребрист с шапка и разни си там такъми 39 лв.
   Имаше и още някакъв царски, но той беше много кичозен, поне според мен Wink, а и най-скъп 58 лева или нещо такова.
  Освен това, има много различи видове маски, едни бяха доста готини-животински муцуни със силиконови носове и направени космати по 9 лева, има доста неща като аксесоари, от който да избираш, така че отиди да разгледаш, няма да съжаляваш.
   Магазинчето е точно до магазина за бебешки работи на Пиротска, ако това ще те ориентира Wink

Общи условия

Активация на акаунт